Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 19 1 2 17 18 19
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by SchabowyRazz
Originally Posted by AGASSI
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu grin


I z czego cieszysz?
Odszkodowanie zapłaci Tusk,Kapica,czy każdy obywatel Polski?

no problem możesz sie smucić ale na 100% bedziesz w tym temacie na marginesie grin
ps. powiedz to kolegom ze Szczecina, którym grozi 3 lata pierdla i 750 stawek dziennych grzywny papa


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A wg PO : chłopaki nic się nie stało, poprawimy i po kłopocie laugh

Jak przekonuje Sławomir Neumann (PO) ta ustawa dała pozytywne efekty, a rynek hazardowy się zmienił, warto było to zrobić. Teraz to poprawimy i już - mówi Neumann.

http://warcholinski.natemat.pl/23881,ustawa-hazardowa-niezgodna-z-prawem-ue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by SchabowyRazz
Originally Posted by AGASSI
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu grin


I z czego cieszysz?
Odszkodowanie zapłaci Tusk,Kapica,czy każdy obywatel Polski?

no problem możesz sie smucić ale na 100% bedziesz w tym temacie na marginesie grin
ps. powiedz to kolegom ze Szczecina, którym grozi 3 lata pierdla i 750 stawek dziennych grzywny papa

Ładnie odpowiedziałeś na moje pytanie "z czego cieszysz" smile
BTW Unibet był sponsorem I ligi

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Cieszy Mnie,że na ten wyrok ETS będą mogli powołać się prawnicy broniący ludzi oskarżonych w takiej sprawie jak ta szczecińska grin

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Nie ma sie co podniecac. Jesli przeczytacie wyrok to glownie w nim mowa o automatach o niskich wygranych i dla tej branzy to sukces bo moga starac sie o odszkodowania.

W sprawie hazardu w necie duzo ten wyrok nie zmienia. Daje tylko szanse na zmiany w przyszlosci.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by michau13
Nie ma sie co podniecac. Jesli przeczytacie wyrok to glownie w nim mowa o automatach o niskich wygranych i dla tej branzy to sukces bo moga starac sie o odszkodowania.

W sprawie hazardu w necie duzo ten wyrok nie zmienia. Daje tylko szanse na zmiany w przyszlosci.

podaj link do ustawy o hazardzie w internecie a potem jescze raz się zastanów co piszesz wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by AGASSI
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu grin

ps. może przy tej okazji ta ustawa trafi wreszcie pod obrady Trybunału Konstytucyjnego wink

http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2438:trybuna%C5%82-konstytucyjny-zajmie-si%C4%99-ustaw%C4
%85&Itemid=70


Gazeta Prawna: To nie koniec problemów Ministerstwa Finansów z ustawą hazardową. Po rozpatrzeniu jej przez Trybunał Sprawiedliwości UE zajmie się nią Trybunał Konstytucyjny. Wniosek o zbadanie zgodności przepisów ustawy o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) z ustawą zasadniczą skierował Ogólnopolski Związek Pracodawców Branży Rozrywkowej (OZPBR).

długo nie musiałem czekać grin
wreszcie po wyroku ETS się odważyli wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.rp.pl/artykul/10,918907-Hazard---a-rzad-wiedzial---.html?p=1


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Ja tam marzę o tym żeby poker online stał się w Polsce legalny, a byłyby na to znacznie większe szanse gdyby uznano pokera za dyscyplinę sportową.

Strona 19 z 19 1 2 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1