|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu  I z czego cieszysz? Odszkodowanie zapłaci Tusk,Kapica,czy każdy obywatel Polski? no problem możesz sie smucić ale na 100% bedziesz w tym temacie na marginesie ps. powiedz to kolegom ze Szczecina, którym grozi 3 lata pierdla i 750 stawek dziennych grzywny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A wg PO : chłopaki nic się nie stało, poprawimy i po kłopocie Jak przekonuje Sławomir Neumann (PO) ta ustawa dała pozytywne efekty, a rynek hazardowy się zmienił, warto było to zrobić. Teraz to poprawimy i już - mówi Neumann. http://warcholinski.natemat.pl/23881,ustawa-hazardowa-niezgodna-z-prawem-ue
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu  I z czego cieszysz? Odszkodowanie zapłaci Tusk,Kapica,czy każdy obywatel Polski? no problem możesz sie smucić ale na 100% bedziesz w tym temacie na marginesie ps. powiedz to kolegom ze Szczecina, którym grozi 3 lata pierdla i 750 stawek dziennych grzywny  Ładnie odpowiedziałeś na moje pytanie "z czego cieszysz"  BTW Unibet był sponsorem I ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Cieszy Mnie,że na ten wyrok ETS będą mogli powołać się prawnicy broniący ludzi oskarżonych w takiej sprawie jak ta szczecińska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
Nie ma sie co podniecac. Jesli przeczytacie wyrok to glownie w nim mowa o automatach o niskich wygranych i dla tej branzy to sukces bo moga starac sie o odszkodowania.
W sprawie hazardu w necie duzo ten wyrok nie zmienia. Daje tylko szanse na zmiany w przyszlosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Nie ma sie co podniecac. Jesli przeczytacie wyrok to glownie w nim mowa o automatach o niskich wygranych i dla tej branzy to sukces bo moga starac sie o odszkodowania.
W sprawie hazardu w necie duzo ten wyrok nie zmienia. Daje tylko szanse na zmiany w przyszlosci. podaj link do ustawy o hazardzie w internecie a potem jescze raz się zastanów co piszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu ps. może przy tej okazji ta ustawa trafi wreszcie pod obrady Trybunału Konstytucyjnego  http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2438:trybuna%C5%82-konstytucyjny-zajmie-si%C4%99-ustaw%C4 %85&Itemid=70 Gazeta Prawna: To nie koniec problemów Ministerstwa Finansów z ustawą hazardową. Po rozpatrzeniu jej przez Trybunał Sprawiedliwości UE zajmie się nią Trybunał Konstytucyjny. Wniosek o zbadanie zgodności przepisów ustawy o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) z ustawą zasadniczą skierował Ogólnopolski Związek Pracodawców Branży Rozrywkowej (OZPBR). długo nie musiałem czekać wreszcie po wyroku ETS się odważyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
http://www.rp.pl/artykul/10,918907-Hazard---a-rzad-wiedzial---.html?p=1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ja tam marzę o tym żeby poker online stał się w Polsce legalny, a byłyby na to znacznie większe szanse gdyby uznano pokera za dyscyplinę sportową.
|
|
|
Link skopiowany do schowka