|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Witam, mam pytanie do tych co nie dawno wypłacali pieniądze z Unibetu. Zleciłem przelew na konto bankowe wczoraj koło 13:00 i do dziś nie dostałem meila z potwierdzeniem wypłąty. Czy coś w unibecie się zmieniło? Nie wysyłają już potwierdzenia meilowego z wypłatą? Zawsze meila miałem po 2 - 4 godzinach... a zaraz będzie 24 h
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Meila dalej nie dostałem, lecz wypłata wczoraj doszła na konto. Nie wiem czy się coś u nich schrzaniło czy nie z tymi meilami, czy z moją skrzynką pocztową...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Panowie wiecie czy np. mój przyjaciel może zasialić moje konto w unibet swoją kartą kredytową? Przy wpłacie się nie podaje imienia i nazwiska posiadacza karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Kurcze.Wpłaciłem do Unibetu 300 stówki,żeby pograć na live mecze brazylijskie. Upłynęło prawie 1,5 h i nie ma kasy na koncie. Wpłacałem z Citihandlowego przez Moneybookers,po drodze jeszcze oczywiście były Przelewy 24 A 25 minut temu wrzuciłem jeszcze kilka groszy do Bettsona w ten sam sposób i dupa. Mieliście taki przypadek.Wina Citi czy MB,czy może P24?
W historii konta Citi oba przelewy figurują jako zaksięgowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a w historii MB masz zaksięgowane operacje przychodzące i wychodzące? bo jeśli tak to chyba wina buka. Miałem parę razy takie przypadki,jednak opóźnienie trwało max 30 min i kasa była u buka. Wal do supportów,ale myślę że lada chwila powinieneś mieć kasę na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Na MB nie ma śladu transakcji,może MB nie przyjęło jeszcze kasy i wpłata oczekuje.Miałem również takie 3 przypadki,ostatnio przed Wielkanocą i zadzwoniłem do P24,ale to było za dnia. Babka z dz.obsługi powiedziała,że MB nie przyjęło jeszcze transakcji i wpłata wciąz oczekuje.Za dodzine kasa była u buka.
Właśnie dlatego będę testował Click2Pay jak mi przyjdzie już ich karta.Wpłacić do C2P można Ukashem,którego kupię w pobliskim PSS-ie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Nie wiecie może jak długa przerwa będzie w unibecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Kasa do Betssona dotarła o 6.30.Do Unibetu nie wiem,bo na razie nie można się zalogować. Nie jest to na raczej wina buków. Zawalily albo Przelewy 24 ,albo MB. Może była jakaś przerwa techniczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No tak,jak na MB nie ma śladu to ewidentnie zawaliło coś na linii bank -> MB.Przyznam szczerze taka sytuacja to mi się nie zdarzyła jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Witam, dawno nie wyplacalem kasy z Unibetu, bo troche zaczeli limitowac, wiec przenioslem sie na stale do pinka i do fortuny w necie. Wplacilem sobie jednak do unibetu pare stowek w niedziele i udalo mi sie dosyc szybko pomnozyc kase, wiec dzisiaj zlecilem wyplate okolo 8 rano - teraz sprawdzilem i kasa doszla ostatnia sesja na konto  Gralem w unibecie od kilku lat - zlecalem wyplaty na konto ze 100 razy i nigdy nie spotkalem sie zeby kasa doszla tego samego dnia ktorego zlecilem wyplate. Zawsze kasa dochodzila 3dnia roboczego, a tu taka mila niespodzianka. Brawo Unibet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Mała uwaga odnośnie obsługi klienta:
Pani Adriana powinna uzyskać medal, z tego najcenniejszego kruszcu za obsługę na czacie, takiej kultury, dystansu do siebie i konkretnych odpowiedzi oczekujemy we wszystkich firmach. Roboty z bet365 powinni się uczyć od tej Pani.
Ostatnio same pozytywy w Unibecie, za więcej można pograć, szybkie wypłaty, bardzo się pozmieniało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
A za parę dni zmieniają image,wprowadzają zmiany na stronie i ma być jeszcze lepiej i atrakcyjniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Ostatnio same pozytywy w Unibecie, taa jasne kiedyś ktoś tu pisał, że weryfikowali mu konto ponad pół roku i przyznam nie dowierzałem w te opowieści, ale sam tego niedawno doświadczyłem... konto zamknięte ni z gruchy ni z pietruchy bez żadnej informacji, odpowiedź na prośbę o wyjaśnienie przyczyn - "nastąpiło złamanie regulaminu" i że będą prowadzić "dochodzenie", zażądali dokumentów więc wysłałem i cisza przez 2 tygodnie, mail z mojej strony i znowu prośba o dosłanie skanów dowodu wpłaty z MB, po następnych 2-3 tygodniach po moim mailu znów, że chcą dane konta bankowego (choć żadnej wpłaty z konta nie robiłem i na dobrą sprawę konta w banku mógłbym wcale nie mieć), odpowiedzieli, że jeśli weryfikacja będzie pozytywna to wypłata będzie możliwa tylko na konto bankowe, to ja znowu do nich piszę, że w świetle nowych przepisów antyhazardowych stawiają mnie w niezręcznej sytuacji, na co oni, że "proszę się nie obawiać bo jeszcze nikogo za to nie skazali", no to ja pytam czy dają mi gwarancję, że nie będę miał kłopotów z tego tytułu w przyszłości, na to pytanie mi już nie odpowiedzieli, tylko dali do zrozumienia, że pieniądze jeśli wyślą to tylko na konto bankowe. OK, dosłałem wszystkie możliwe skany i informacje i znów cisza. Potem jeszcze kilkukrotnie prosili o dosyłanie tych samych informacji, które już im wysyłałem (dochodziło do zabawnych sytuacji bo w historii korespondencji maila wskazywałem im miejsca gdzie już była odpowiedź), potem co pewien czas pytałem jaki jest status tej sprawy więc odpowiadali w stylu, że "takich spraw nie traktują priorytetowo", "w tym miesiącu nie zajmą się tą sprawą" itp. w końcu po ok 4 miesiącach przepychanki konto definitywnie zamknęli, z tym, że do dziś się nie dowiedziałem jaki punkt regulaminu złamałem pieniądze wypłacili na konto bankowe unibet to była firma, do której miałem kiedyś najwyższe zaufanie, kiedyś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Wczoraj ok. 20 zleciłem wypłatę , a o 22 dostałem maila, że środki podjęte są już konta. Pytanie moje czy ktoś wypłacał od nich do Eurobanku i ile będę czekał? Bo z tego co czytam to chyba przyspieszyli troszkę czas realizacji...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Wczoraj ok. 20 zleciłem wypłatę , a o 22 dostałem maila, że środki podjęte są już konta. Pytanie moje czy ktoś wypłacał od nich do Eurobanku i ile będę czekał? Bo z tego co czytam to chyba przyspieszyli troszkę czas realizacji...? Ja w ciagu ostatniego tygodnia 3 razy zlecilem wyplate i zlecona o 6 rano po 18 doszla ostatnia sesja na konto - takze wyplaty maja ostatnio mega szybkie na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
wyplata na MB bardzo szybka BRAWO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
wyplata na MB bardzo szybka BRAWO opowiedz mi o tej szybkosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zwykle nie krytykuje buków, ale...
Zmiana strony w Unibecie dla mnie wielki minus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oj zgodzę się. Nigdy nie mogę zrozumieć faktu, po co zmieniać coś, co już dobrze działa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Powiem Ci, ze chyba nie widzialem jeszcze buka, który by strone polepszył. Zawsze jak buki robia zmiane to na gorsze: bwin, betsafe (live), betfair. Ciekawostka, ze jak sie przelaczy na wersje angielską to jest po staremu. Czyżby Polakow chcieli "ukarać" nowaszą wersją...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|