|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Niedlugo rusza MLB a co sie z tym wiaze pewnie spora czesc progresowiczow zacznie grac. Jakie sa wasze sugestie odnosnie tgo sezonu ? Czy grac znowu przeciw NYY ? Czy grac na przelamanie serii ? Kiedy najlepiej zaczac progresje ? Odrazu czy moze poczekac na kilka kolejek ?
Sam mam zamiar zaczac grac progresje w MLB. Bedzie to moja pierwsza i nie chcialbym odrazu wtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podzielcie sie swoimi uwagami i spostrzezeniami odnosnie progresji w MLB. Jakie druzyny, jaki sposob, jakie stawki..
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
No ja przyznam szczerze też jestem zainteresowany powyższymi informacji. Pamiętam że w tamtym sezonie była taka osoba która grała na porażke NYY, może ona by się wypowiedziała jakie ma plany na ten sezon. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202 |
MLB jest ciezkie do grania systemem..Najlepsze zespoly maja ok 60 % wygranych a i kursy sa nie najlepesze na nich... Patrzylem juz na rozne sposoby... Probowalem obliczyc jakbym wyszedl gdybym gral porazki czolowych zepsolow,.. Wiadomo od kilku dobrcy lata czolowe zespoly to NY,Bosto,Atlanta,Minesota ale niestety nie wyszlo to rozowo .. mialem problem w obliczniu sr kursu na przegrane zalozylem ze bedzie to 2.05 ale sa mecze gdzie kursy sa ok 3... ciezko to przewidziec.. Probowalem w druga strone grac wygrane tylko czolowych zespolow ale niestety maja za maly procent wygranych w ciagu roku.... 60% to nie wiele przy kursach ok 1.5
Co do progresji... dobra sprawa wylapywac zespoly ktore maja juz jakasc ilosc meczy przegranych z tym ze pytanie jaka jest najwieksza ilosc przegranych meczy pod rzad przez jeden zespol w historii MLB.. ma ktos taka statystyke?
Jezli ma ktos jakas metode na gre w miare bezpieczna w MLB bo jak narazie jest to dla mnie najbardziej nieprzewidywalny sport jaki znam.. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299 |
Najbardziej nieprzewidywalny sport - i o to chodzi ludzie. Progresja zarówno na wygraną jak i na przegraną drużyny to jest to
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
Gral ktos progesja na Under or Over w MLB?? Jesli tak to z jakim skutkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100 |
Niedlugo rusza MLB a co sie z tym wiaze pewnie spora czesc progresowiczow zacznie grac. Jakie sa wasze sugestie odnosnie tgo sezonu ? Czy grac znowu przeciw NYY ? Czy grac na przelamanie serii ? Kiedy najlepiej zaczac progresje ? Odrazu czy moze poczekac na kilka kolejek ?
Sam mam zamiar zaczac grac progresje w MLB. Bedzie to moja pierwsza i nie chcialbym odrazu wtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podzielcie sie swoimi uwagami i spostrzezeniami odnosnie progresji w MLB. Jakie druzyny, jaki sposob, jakie stawki..
Pozdrawiam. Odradzam kolego tego typu grę a to tylko dlatego ze droga do bankruta jest szybsza niż sie komuś wydaje, fakt że ktoś w poprzednim sezonie wyjął kaskę na NYY ale spytaj forumowiczów ilu popłynęło0 ja znam osobićie 8 osób które ZBANKRUTOWAŁY. Buki sa bardzo sprytne i również wyciagaja wnioski, kursy sa coraz niższe i opłacalność gry o której piszesz jest znikoma,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100 |
Najbardziej nieprzewidywalny sport - i o to chodzi ludzie. Progresja zarówno na wygraną jak i na przegraną drużyny to jest to Załóż taki temat Neoplus i zobaczysz efekt po np miesiacu....niestety będzie opłakany, chyba ze masz 10 tyś na grę i satysfakcjonuje CIe zarobek 50zł po miesiacu to wtedy tak mozna wygrywać, pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka