Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#547770 01/04/2006 11:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Niedlugo rusza MLB a co sie z tym wiaze pewnie spora czesc progresowiczow zacznie grac. Jakie sa wasze sugestie odnosnie tgo sezonu ? Czy grac znowu przeciw NYY ? Czy grac na przelamanie serii ? Kiedy najlepiej zaczac progresje ? Odrazu czy moze poczekac na kilka kolejek ?

Sam mam zamiar zaczac grac progresje w MLB. Bedzie to moja pierwsza i nie chcialbym odrazu wtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podzielcie sie swoimi uwagami i spostrzezeniami odnosnie progresji w MLB. Jakie druzyny, jaki sposob, jakie stawki..

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
No ja przyznam szczerze też jestem zainteresowany powyższymi informacji.
Pamiętam że w tamtym sezonie była taka osoba która grała na porażke NYY, może ona by się wypowiedziała jakie ma plany na ten sezon.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
MLB jest ciezkie do grania systemem..Najlepsze zespoly maja ok 60 % wygranych a i kursy sa nie najlepesze na nich...
Patrzylem juz na rozne sposoby... Probowalem obliczyc jakbym wyszedl gdybym gral porazki czolowych zepsolow,..
Wiadomo od kilku dobrcy lata czolowe zespoly to NY,Bosto,Atlanta,Minesota ale niestety nie wyszlo to rozowo .. mialem problem w obliczniu sr kursu na przegrane zalozylem ze bedzie to 2.05 ale sa mecze gdzie kursy sa ok 3... ciezko to przewidziec..
Probowalem w druga strone grac wygrane tylko czolowych zespolow ale niestety maja za maly procent wygranych w ciagu roku.... 60% to nie wiele przy kursach ok 1.5

Co do progresji... dobra sprawa wylapywac zespoly ktore maja juz jakasc ilosc meczy przegranych z tym ze pytanie jaka jest najwieksza ilosc przegranych meczy pod rzad przez jeden zespol w historii MLB.. ma ktos taka statystyke?

Jezli ma ktos jakas metode na gre w miare bezpieczna w MLB bo jak narazie jest to dla mnie najbardziej nieprzewidywalny sport jaki znam..
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
Najbardziej nieprzewidywalny sport - i o to chodzi ludzie. Progresja zarówno na wygraną jak i na przegraną drużyny to jest to

Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
Gral ktos progesja na Under or Over w MLB?? Jesli tak to z jakim skutkiem?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
Quote
Niedlugo rusza MLB a co sie z tym wiaze pewnie spora czesc progresowiczow zacznie grac. Jakie sa wasze sugestie odnosnie tgo sezonu ? Czy grac znowu przeciw NYY ? Czy grac na przelamanie serii ? Kiedy najlepiej zaczac progresje ? Odrazu czy moze poczekac na kilka kolejek ?

Sam mam zamiar zaczac grac progresje w MLB. Bedzie to moja pierwsza i nie chcialbym odrazu wtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podzielcie sie swoimi uwagami i spostrzezeniami odnosnie progresji w MLB. Jakie druzyny, jaki sposob, jakie stawki..

Pozdrawiam.


Odradzam kolego tego typu grę a to tylko dlatego ze droga do bankruta jest szybsza niż sie komuś wydaje, fakt że ktoś w poprzednim sezonie wyjął kaskę na NYY ale spytaj forumowiczów ilu popłynęło0 ja znam osobićie 8 osób które ZBANKRUTOWAŁY.
Buki sa bardzo sprytne i również wyciagaja wnioski, kursy sa coraz niższe i opłacalność gry o której piszesz jest znikoma,pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
Quote
Najbardziej nieprzewidywalny sport - i o to chodzi ludzie. Progresja zarówno na wygraną jak i na przegraną drużyny to jest to

Załóż taki temat Neoplus i zobaczysz efekt po np miesiacu....niestety będzie opłakany, chyba ze masz 10 tyś na grę i satysfakcjonuje CIe zarobek 50zł po miesiacu to wtedy tak mozna wygrywać, pozdrawiam


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK, alfa, burbon, aker), 1,568 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,776
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1