|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Chip Dumping robiles?
Jestli tak to powinienes bana z miejsca dostać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
poker tak ale co maja do tego zaklady, ok zalatwiona sprawa juz normlanie placa  hehe pisza zebym podal satysfakconujace wyjasniene- mowie ze nie robilem tego a oni to nie satyfakcjonujace, to pytam jakie jest? a tamci przyznanie  przyznam to przeciez mi nie oddadza i tak tego wiec ciul z tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97 |
Dindek, pewnie narobiłeś z setke lewych kont to dobrze cię Liliana wyjebała żebraku bonusowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Dindek, pewnie narobiłeś z setke lewych kont to dobrze cię Liliana wyjebała żebraku bonusowy. no odrazu 500  Liliana sie zawiesila a konto jest na moje dane nie zadne bonus idioto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97 |
Inaczej by cię nie wyłączyła baranie jakbyś nic nie znaczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Ty lepiej dindku-pindku do szkoły podstawowej wróć, a nie za buki się bierzesz, bo się ciebie czytać nie da - nie potrafisz złozyć normalnego zdania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ty lepiej dindku-pindku do szkoły podstawowej wróć, a nie za buki się bierzesz, bo się ciebie czytać nie da - nie potrafisz złozyć normalnego zdania. pod wplywem bylem  a buki sa stratne, wylewasz żale? co wtopka byla? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
To dzis o 10 tez pijany, zreszta wczoraj przed wczoraj to samo  nie da sie ciebie czytac gościu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
To dzis o 10 tez pijany, zreszta wczoraj przed wczoraj to samo  nie da sie ciebie czytac gościu  pewnie jeszcze % mam ale powoli uciekaja  nie wylewaj na mnie goryczy wtopy, jutro tez jest dzien, pozyczysz od kogos i odbijesz, koniec tematu bo sie robi off 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
taka niemiala niespodzianka dzis ze strony bet365 Witaj Marcin Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. RC0244742510F postawionym po kursie 1.50 na Kto pierwszy zdobędzie 5 - Samoilous/Sorokins (set 3) (Bieżący set - Kto pierwszy zdobędzie punkty Fijalek/Prudel - Samoilous/Sorokins). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, został on rozliczony po zmienionym kursie 1.15. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
taka niemiala niespodzianka dzis ze strony bet365 Witaj Marcin Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. RC0244742510F postawionym po kursie 1.50 na Kto pierwszy zdobędzie 5 - Samoilous/Sorokins (set 3) (Bieżący set - Kto pierwszy zdobędzie punkty Fijalek/Prudel - Samoilous/Sorokins). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, został on rozliczony po zmienionym kursie 1.15. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.  czesto tak maja, pewnie gosc zaspal co prowadzil ten mecz, udalo Ci sie zlapac jak bylo +2 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
tak zlecona wczoraj wyplata a dzis juz - na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
tak zlecona wczoraj wyplata a dzis juz - na koncie  miałem tak kilka razy, coraz wiecej problemow stwarzaja, ale nie ma dobrej alternatywy zeby zmienic buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
tak zlecona wczoraj wyplata a dzis juz - na koncie  miałem tak kilka razy, coraz wiecej problemow stwarzaja, ale nie ma dobrej alternatywy zeby zmienic buka  no tak bet365 jeden z lepszych bukow trzeba bedzie wczesniej czy pozniej wyrownac nie podlega to zadnej watpliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614 |
Wczoraj obstawiłe m na live, że Gollob wygra gp. Rozliczyli mi błędnie zakład jako wygrany (do 3. miejsca). Od razu zleciłem wypłatę i była po godzinie na mb.
Dzisiaj dostałem takiego maila: Kontaktujemy się z Panem w związku z zakładem o numerze referencyjnym XH5958335810F. Zakład ten początkowo został błędnie rozliczony jako wygrany, po ustaleniu rynku dodatkowe środki, jakie otrzymał Pan na swoje konto w wyniku błędu zostały usunięte, zgodnie z regulaminem zakładów. Zanim ponownie rozliczyliśmy zakład o powyższym numerze referencyjnym, została dokonana wypłata. Aby skorygować ten błąd musimy odzyskać kwotę jaką Panu/Pani w nadmiarze wypłaciliśmy. 1700 PLN z tej wypłaty została odjęta z Pańskiego bilansu w bet365. Czy mógłby Pan skontaktować się z nami jak najszybciej, aby ustalić szczegóły wyrównania zaległej kwoty.
Stan konta w bet365 mi ustawili ujemny. Co zrobic? Olac ich i po prostu nie grac u nich czy oddac im tą kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Później się dziwicie że mają nas za oszustów i złodziei 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
To od Ciebie zależy czy chcesz jeszcze u nich grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Później się dziwicie że mają nas za oszustów i złodziei  Oli jakich oszustow i zlodziei przeciez to nie nasza wina ze sobie zle wystawili kursy sie dobrales slowa gdyby bylo tak jak napisales blokneli by konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Zapytaj supportu, czy jeżeli dobrowolnie wpłacisz i wyrównasz ten bilans to otrzymasz dodatkowo od kolejnej wpłaty bonus 100% w wysokości tej ujemnej kwoty. I każdy będzie zadowolony. Przynajmniej fair z każdej strony.
W praktyce nic Ci nie mogą zrobić. To ich problem, że źle rozliczyli, miałeś prawo nie znać oficjalnych wyników, po prostu wypłaciłeś wygraną. W drugą stronę to buk wykorzysta każdy najmniejszy Twój błąd na swoją korzyść.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|