|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
potrzebuję opinii kogoś ogarniętego w prawie
chodzi o zemstę, a mianowicie chciałbym ojebać laskę na łyso, jak z aspektu prawnego wygląda taki czyn i jakie mogą być konsekwencje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
No tego jeszcze nie bylo  Ekspertem nie jetem ale podejrzewam, ze to byloby cos podchodzace pod naruszenei nietykalnosci osobistej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
potrzebuję opinii kogoś ogarniętego w prawie
chodzi o zemstę, a mianowicie chciałbym ojebać laskę na łyso, jak z aspektu prawnego wygląda taki czyn i jakie mogą być konsekwencje? Jak CI laska udowodni po fakcie ze to ty zrobiłeś to ... naruszenie nietykalności cielesnej ( do pięciu lat za to ) Pytanie jak chcesz to zrobić ? bo tu kolejne mocne zarzuty mogą być dla Ciebie . Kumpel pisał wulgarne smsy do byłej , ta po pewnym czasie poszła z tymi smsami na policje . założyła sprawę i kumpel 2 lata w zawieszeniu  dokładnie za napisanie 14 smsów o niewybrednej treści 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Witam
Potrzebuje stron internetowych do przypuszczalnych składów na mecze, kontuzji, zawieszeń w takich ligach jak niemcy, anglia, hiszpania, włochy, holandia
z góry dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Rok temu ja sie nawalilem i zasnelem to obudzilem sie ze swastyka wygolona z tylu glowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Pytanie mlodego smieszne, ale Twoja historia pod zalosna podchodzi.
Zajebalbym za taki zart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Pytanie mlodego smieszne, ale Twoja historia pod zalosna podchodzi.
Zajebalbym za taki zart. pierdolisz dobrze gada, zajebisty pomysł  najebać się razem jakby nigdy nic, udawać się, że jest zajebiście, zaliczy zgona i jeb jeb, a na drugi dzień nie pamiętać nic i kto coś udowodni ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
to jeb, jeb to nożyczkami oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Pytanie mlodego smieszne, ale Twoja historia pod zalosna podchodzi.
Zajebalbym za taki zart. pierdolisz dobrze gada, zajebisty pomysł  najebać się razem jakby nigdy nic, udawać się, że jest zajebiście, zaliczy zgona i jeb jeb, a na drugi dzień nie pamiętać nic i kto coś udowodni ?  To zalezy jakich masz znajomych , ja ze swoimi luzno sie zachowujemy w stosunku do siebie, wczesniej ja innym robilem numery , a tym razem na mnie trafilo, dla mnie to nie byl zaden problem bo maszynka na zero sie strzyge tak wiec jedynie skrocilo to muj czas oczekiwania na kolejne strzyzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Był takim temat na forum co ludzie wrzucali do niego najlepsze teksty forumowiczów. Ma ktoś link?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68 |
czy jest jakas strona/lista bukow odnosnie limitowania , gdzie widzialbym rank odnosnie grania za najwyzsze stawki .nr1 chyba pinnacle a potem..? takie top 10 by mnie interesowalo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Da sie sprawdzic na stronce milenium wyniki tego co mieli w ofercie np sprzed miesiaca, dwoch? Bo widze tylko ten tydzien i poprzedni, chyba ze gdzies ukryli, bo kiedys byly nawet sprzed roku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|