|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
http://www.norgesspill.com/ [ referencemen.com] nie wiem czy dla PL dopiero co zobaczyłem to w reklamie w tv po weryfikacji maila 7 euro plus 100% depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
7eur na koncie. Rejestracja na adres w PL. Ciekawe jak z ewentualnymi wypłatami i warunkami (obrót 24x, tak?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
Da sie tutaj zmienic jezyk? Jak sprawdzic obrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
wbilem na czat i koles mi napisal ze nie mozna wyplacac bonusowych pieniedzy. Co to oznacza, nic nie da sie wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Skąd mam wiedzieć i po co Ci już teraz ta wiedza? Jak ktoś zleci wypłatę, to się wszyscy dowiemy! Najgorsze co można zrobić, to żeby teraz każdy "wbijał" na czat i wysyłał maile - wtedy na 100% zaraz zablokują promocje. Czy kiedykolwiek to dotrze do chomików? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
to powiedz mi z łaski swojej jak mam zlecic ta wyplate, bo tego jezyka nie kumam. Jak bys mogl mi wskazac opcje ktora to jest wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11 |
Jak nie kumasz to naucz sie uzywac translatora.Nie myslisz chyba ,ze tu ktos oprocz Haz$a zna perfekt norweski Nie mam czasu teraz tego tam kopiowac i tlumaczyc .Na moje oko to bedzie tutaj Min.konto - > Uttak fra kundekonto
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29 |
spokojnie, do wypłaty potrzebny jest depozyt,a jedyną metodą wpłaty jest karta kredytowa,wiec nie jest tak łatwo wypłacić,ja np.zrobiłem obrot mam 157 euro a nie mam karty kredytowej i lipa :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
spokojnie, do wypłaty potrzebny jest depozyt,a jedyną metodą wpłaty jest karta kredytowa,wiec nie jest tak łatwo wypłacić,ja np.zrobiłem obrot mam 157 euro a nie mam karty kredytowej i lipa :/ zawsze place z entropay ale jak nie przyjmują zwyklej visy to wplac sobie na entropay i masz karte... _________ nie no przecież jest zwykła visa lub master do wpłaty to w czym problem ? 
Last edited by Haz$; 31/07/2012 15:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29 |
ok,powiedz mi tylko co wpisać w betalingskortnummer...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Wpisz same zera
Pytają o twój iloraz inteligencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29 |
myślałem że pytaja o twój,du har fortsatt disponibel beholdning
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Zaimponowałeś mi w tej chwili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2010
Posty: 29 |
Zaimponowałeś mi w tej chwili  widocznie tobie nie jest tak trudno zaimponować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423 Likes: 11 |
Rejestrowal sie ktos ostatnio ? Daja jeszcze Polakom ten bonus ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka