Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#54827 01/05/2004 05:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
czy Will Hill płaci za zwycięstwo Gastona Gaudio (krecz Gustavo Kuertena) ?

dają taki tekst : In the event of a match starting but not being completed all match and set betting will be void.

Bonus: Unibet
#54828 01/05/2004 18:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
[qb]czy Will Hill płaci za zwycięstwo Gastona Gaudio (krecz Gustavo Kuertena) ?

dają taki tekst : In the event of a match starting but not being completed all match and set betting will be void.[/qb]
Z tego co piszą wynika , że zwrot i mi tez tak się wydaje że nie płacą za krecze.

scottie

#54829 06/05/2004 14:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy jest jakiś e-mail do hilla, pod którym można się z nimi skontaktować?

Jakiś debil chciał sie zalogować na moje konto, 3 razy pomylil hasło, i teraz mam konto zablokowanev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Chat ciagle zajęty, formułka ze strony, gdzie wysyła sie e-maila do nich działa, ale oni nie odpowiadają [już 2 dzień], dzwonić nie chce mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dlatego jeśli ktoś zna, jakiś e-mail do pomocy, to proszę o info.

z góry dzięki

pozdrawiam

#54830 06/05/2004 17:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Wiwo jak sprawdzic IP na zwyklej stacji z Win98 ?
napisz bede wdzieczny
pozdr[/qb]
uruchom konsole dosowa i wpisz ipconfig

sorki ze tak pozno sie odzywam ale jakos przeoczylem twoj post, pewnie juz sie uporales z tym, ale moze sie sprzyda potomnym

pozdr

#54831 08/05/2004 02:06
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Czy ktoś byłby tak uprzejmy i opisał jak krok po kroku przelać kaskę na konto u Hilla za pomocą eKarty?Z góry wielkie dzięki.

#54832 08/05/2004 02:18
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Aha..i jeszcze jedno-czy przy rejestracji,przy drugim etapie należy wybrać debit czy credit card?Dodam,że zamierzam użyć eKarty mBanku.

Całkowicie już pogubiłem się na trzecim etapie.Co trzeba powpisywać w poszczególnych rubrykach(chodzi o dane dotyczące karty) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ?

#54833 09/05/2004 19:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał KróL OlcH:
[qb]Czy jest jakiś e-mail do hilla, pod którym można się z nimi skontaktować?

[/qb]
ponawiam pytanie

#54834 09/05/2004 19:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10

#54835 09/05/2004 20:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
OSTRZEŻENIE

Zastanawialem się długo czy jest sens pisać o mojej przygodzie z hillem ( teraz to już chyba debilem) i myślę że jednak obsmaruję go po to żeby jego spy'e wyciągnęły wnioski i zaczęli z klasą i po ludzku traktowac swoich klientów.

Jakieś 2 tygodnie temu chciałem zmienić sobie karte płatniczą z ekarty na ve inteligo. Nie mogłem tego zrobić w account options, ponieważ jakiś rok temu wygrałem na arcade (coins) trochę kasy i ta opcja była zablokowana. Próbowałem się skontaktować przez live chat - ale to jest istny cyrk. Mam modem i nie mogę czekać w nieskończoność, więc na uczelni zalogowałem się i czekam. Wkolejce 1 osoba wię jest ok. Tyle tylko że tak było przez 4 godziny i żaden pajac się nie odezwał. Wobec tego wysłałem do nich maila z prośbą o zmianę karty. Odpowiedzieli w przeciągu 10 minut i chociaż odradzali zmianę to drogą zamienili kartę. W między czasie wpłaciłem co nieco w oddziale pekao i czekam na realizację wpłaty. Kasa o 17.00 na koncie loguję się na stronie wh i co ? ---- ZABLOKOWALI MI KONTO
Wysłałem maila z prośbą o wytłumaczenie powodów - podobno ktos próbował kilkakrotnie błędnym hasłem zalogować się. Wytłumaczyłem im że tylko ja korzystam z konta i nie ma mowy żebym naruszył ich regulamin.
Dyskusja z supportem była bardzo obfita, nie będę jej relacjonował. Ważny jest jeden wniosek - przez blisko 2 lata grałem u hilla i byłem bardzo zadowolony - szybkie wypłaty, dużo zdarzeń na livebetting, bardzo mobilny buk , jednak po tym całym zdarzeniu wywołanym zapewne przez jakiegoś pajaca który przejął mój id, nie mam już szcunku dla tej firmy. Wyjaśniłem im całą sytuację a oni na koniec przestali nawet odpowiadać. Poprosili o pewne informacje dotyczące mojego konta by je zweryfikować i odblokować. Przesłałem im je kilkakrotnie. Minął tydzień i nikt nie odpowiedział. To mnie już zdenerwowało - napisałem że żądam nie zablokowania konta tylko jego kategorycznego zlikwidowania wobec takiej obsługi. O dziwo na ten email otrzymałem odpowiedz w 15 minut i zgodnie z żądaniem konto zostało zamknięte.
Te słowa są ku przestrodze dla nowych klientów ponoć jednego z najlepszych buków w sieci.
Bardzo jestem ciekaw czy ktoś z was miał podobne przejścia - po prostu totalna ignorancja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#54836 11/05/2004 15:48
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Oryginalnie wysłał El Camino:
[qb]Aha..i jeszcze jedno-czy przy rejestracji,przy drugim etapie należy wybrać debit czy credit card?Dodam,że zamierzam użyć eKarty mBanku.

Całkowicie już pogubiłem się na trzecim etapie.Co trzeba powpisywać w poszczególnych rubrykach(chodzi o dane dotyczące karty) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ?[/qb]
Ponawiam prośbę.Mogę zarejestrować się z czyjegoś linka.A tak w ogóle jak oceniacie kursy na piłkę nożną.Muszę przyznać,że zainteresowałem się tym bukiem przede wszystkim z powodu ostanio ładnego kursu na Wisłę Kraków(1.45).Niestety musiałem zagrać ten meczyk w GB po skandalicznie niskim kursie(1.30) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Jeszcze raz proszę o pomoc.

#54837 11/05/2004 16:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Credit Card

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1