|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
kazdy kurs jest dobry byle byl trafiony typ nie wazne czy to 1.05 czy 5.00 nie gram z założenia, nawet 1,6 pogardzę, po prostu mi wyszły straszne słabe staty z gry niskich kursów, a ty nie gardzisz nawet 1,05, ja nie pamiętam kiedy zagrałem 1,3, poluje na live wysokie kursy, a na codzień gram min 1,8 i też nie narzekam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
kazdy kurs jest dobry byle byl trafiony typ nie wazne czy to 1.05 czy 5.00 doklanie tak jak napisales... im mniej typów tym lepiej, im wyższy kurs tym większa szansa na kontrę,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
kazdy kurs jest dobry byle byl trafiony typ nie wazne czy to 1.05 czy 5.00 doklanie tak jak napisales... im mniej typów tym lepiej, im wyższy kurs tym większa szansa na kontrę, ale chyba też porażkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
kazdy kurs jest dobry byle byl trafiony typ nie wazne czy to 1.05 czy 5.00 doklanie tak jak napisales... im mniej typów tym lepiej, im wyższy kurs tym większa szansa na kontrę, ale chyba też porażkę oczywiście, staram się dobrze wyselekcjonować te duże kursy, czasem czuj lub wał, grając duży kurs trzeba liczyć się z porażką, ale grając 1,2-1,5 nikt nie zagwarantuje wygranej, na razie dobrze na tym wychodzę, czasem emocje lub chęć zysku powoduje że nie wygram tyle ile założę ale najważniejsze mieć cel
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
kazdy kurs jest dobry byle byl trafiony typ nie wazne czy to 1.05 czy 5.00 nie gram z założenia, nawet 1,6 pogardzę, po prostu mi wyszły straszne słabe staty z gry niskich kursów, a ty nie gardzisz nawet 1,05, ja nie pamiętam kiedy zagrałem 1,3, poluje na live wysokie kursy, a na codzień gram min 1,8 i też nie narzekam, tez gram kursy wyzsze (np gralem awans Chelesa z barca) i jak cos sie ciekawego na live trafi z tenisa to tez wezme powyzej @2 nie widze problemu w tym tylko musze zazwyczaj miec obraz to tego zebym to widzial i value widziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
jednak wole grac te mniejsze kursy teoretycznie jest to pewniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
I znowu zamieszanie w Londynie, tym razem z podnoszeniem ciężarów, nie chcą Chinczyka do 3 podejscia dopuscic.  Żenująca jest postawa organizatorów tych igrzysk, Igrzyskom w Pekinie nie dorastają nawet do pięt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ps. i znowu miejsca na widowni wypełnione w połowie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
zamieszanie bo liczyli ze haojie bedzie powtarzal 175
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kawęcki 3ci w swoim półfinale  ale pierwsze 150m zapierdolił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kawęcki w finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
finał dziś czy jutro z Kawęckim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Czerniak odpadł w półfinale 100 dowlonym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Czerniak odpadł w półfinale 100 dowlonym a eliminacje 'jego' motylka 100m jutro rano
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Czerniak odpadł w półfinale 100 dowlonym a eliminacje 'jego' motylka 100m jutro rano o motyla mi chodziło dzieki za info a wieczorem finał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Czerniak odpadł w półfinale 100 dowlonym a eliminacje 'jego' motylka 100m jutro rano o motyla mi chodziło dzieki za info a wieczorem finał rano eliminacje wieczorem półfinał, a w piątek finał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Chinczyk ja pierd widzieliscie to?
ciezki szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Jest jeszcze dzisiaj cos ciekawego co mozna dodac do kuponu?  po jakim kursie? jak jest coś pewnego to i po @1,10 moge dolożyć  Brink/Reckermann + USA siata kobiet (-1.5 ) + under 3.5 slunska
tak mam zagrane @2.1 Zuluz mam nadzieje ze skorzystales? @2.10 buk wyplac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|