|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
MAM PYTANIE DO OSOB GRAJACYCH W POKERA NA EXPEKCIE "CZY MACIE PROBLEMY (TAKZWANE ZAWIASY) PODCZAS GRY W POKERA" PROSZE O ODPOWIEDZ
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał dzyzdek22: [qb]MAM PYTANIE DO OSOB GRAJACYCH W POKERA NA EXPEKCIE "CZY MACIE PROBLEMY (TAKZWANE ZAWIASY) PODCZAS GRY W POKERA" PROSZE O ODPOWIEDZ[/qb] Pewnie ciągle mi się to zdarza, nie przjmuj się tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał dzyzdek22: [qb]MAM PYTANIE DO OSOB GRAJACYCH W POKERA NA EXPEKCIE "CZY MACIE PROBLEMY (TAKZWANE ZAWIASY) PODCZAS GRY W POKERA" PROSZE O ODPOWIEDZ[/qb] A ile już tam umoczyłeś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
mam pytanko do grających w pokera a wszczególności na ruletce czy jest jakaś szansa wyjściana + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
GRAM OD 2 MIESIECY I WYPLACILEM W STYCZNIU 1O00ZL ALE KILKA RAZY PO MNIEJSZYCH KWOTACH A W POLOWIE LUTEGO WYPLACILEM 700 ZL NA RAZ I OD TAMTEJ PORY PRAKTYCZNIE NIE UDALO MI SIE ROZEGRAC NORMALNEJ PARTI BEZ ZAWIASOW MOZE STWIERDZILI ZE TO ZADUZO I OGRANICZAJA MOJE POLACZENIE SAM JUZ NIE WIEM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
zna moze ktos jakies lepsze pokery u bukow jesli tak to prosze o informacje z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
w mam pytanko do grających w pokera a wszczególności na ruletce czy jest jakaś szansa wyjściana + ?
w ruletke 99% że umoczysz w pokera można byc na + grając w turnieju "freeroll" ,od pocz. lut. ok 200$+, może dla niektórych nie jest to dużo, ale miec 200$ a niemieć praktycznie za free..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
GRAM OD 2 MIESIECY I WYPLACILEM W STYCZNIU 1O00ZL ALE KILKA RAZY PO MNIEJSZYCH KWOTACH A W POLOWIE LUTEGO WYPLACILEM 700 ZL NA RAZ I OD TAMTEJ PORY PRAKTYCZNIE NIE UDALO MI SIE ROZEGRAC NORMALNEJ PARTI BEZ ZAWIASOW MOZE STWIERDZILI ZE TO ZADUZO I OGRANICZAJA MOJE POLACZENIE SAM JUZ NIE WIEM
mieli jakieś problemy z serwerem o poniedziałku działa narazie bez zwisów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
aż 99%? przecież grają czarne czerwone jest prawie 50 % szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
tak tylko ze jak grasz kolory to "dziwnym" trafem losuje ci nie takie jakie obstawiles na poczatek "daje ci wygrać" o potem wtopa no ale jak masz parest/tysiecy eu i mocne nerwy to mozesz sobie zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: z tego co czytałem n innyvh forach lepij omijac kasyno expekt z daleka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Temat przeniesiony do działu 'Vegas'.
|
|
|
Link skopiowany do schowka