Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 27 1 2 20 21 22 23 24 26 27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
55/01.06.06/17:30/MyPa Myllykoski - Jaro/1/pn finl./1,4/baw/larsson

w typie #54 mecz towarzyski powinien byc

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
56/02.06.06/21:00/Shelbourne Dublin - Bray/1/pn Ireland/1,4/interwetten/larsson

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
57/30.05.06/12:10/Monaco Juan - VanGemerden Melle/1/tenis/1.32/expekt/baracuda

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
58/30.05.06/21:00/England - Hungary/1/pilka nozna/1.30/expekt/baracuda

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
54/30.05.06/11:00/Daniela Hantuchova - Lourdes Dominguez-Lino /1/tenis/1,32/betandwin/tuttur

55/30.05.06/11:00/Marcos Baghdatis - Albert Portas /1/tenis/1,38/betandwin/tuttur

56/30.05.06/13:45/Gisela Dulko - Yulia Beygelzimer /1/tenis/1,32/betandwin/tuttur

57/30.05.06/15:15/Andy Roddick (USA) - Alberto Martin (ESP)/1/tenis/1,62/betandwin/tuttur

58/30.05.06/18:00/Czechy - Kostaryka/1/PN/1,35/betandwin/tuttur

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
58/30.05.06/21:00/England - Hungary/1/pilka nozna/1.30/expekt/baracuda
ten typ juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
51/30.05.06/20:30/Niemcy - Japonia/1/futbol/1.45/expekt/pawson

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Quote
Quote
Typ za 57 ( bo ktoś wcześniej podał go )

57/28.05.06/15:00/GI G&oslash;ta - Sumba /1/pn/1,35/b&w/darekdarecki

Skoro już tak pieczołowicie spoglądamy na regulamin konkursu no to tu kłania się punkt 14 - ten typ został podany o 15:04 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


Mecz w czasie kiedy go puszczałem na forum był jeszcze dostepny u bukmachera.Zapewne chodzi o to że tam jest inna strefa czasowa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,883
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,883
Likes: 12
Quote
Quote
Quote
Typ za 57 ( bo ktoś wcześniej podał go )

57/28.05.06/15:00/GI G&oslash;ta - Sumba /1/pn/1,35/b&w/darekdarecki

Skoro już tak pieczołowicie spoglądamy na regulamin konkursu no to tu kłania się punkt 14 - ten typ został podany o 15:04 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


Mecz w czasie kiedy go puszczałem na forum był jeszcze dostepny u bukmachera.Zapewne chodzi o to że tam jest inna strefa czasowa

14. Typ może byc podany najpóźniej na 2 h przed rozpoczęciem zdarzenia.

Twoj typ mozesz rozliczyc jako nieuznany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tej strefie czasowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Tylko że pkt 14 juz wczesniej kilka krotnie był łamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I skoro wtedy zaliczyłaem dlaczego etraz mam nieuznać.

jedyny pkt z regulaminu ktory jest przestrzegany to max 10 typ na tydzien

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
darekdarecki ale jesli sie nie myle to b&w strefa czasowa jest normalna. W sportingbecie np. oferta jest z 2-godzinnym wyprzedzeniem, np. w ofercie mecz rozpoczyna sie o godz. 16 a tak na serio jest rozgrywany o godz. 18:00.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
mecz w chwili w ktorej go dalem na forum byl dostepny do odstawiana na b&w

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,883
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,883
Likes: 12
Quote
Tylko że pkt 14 juz wczesniej kilka krotnie był łamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I skoro wtedy zaliczyłaem dlaczego etraz mam nieuznać.

jedyny pkt z regulaminu ktory jest przestrzegany to max 10 typ na tydzien

Tak ja tez to zauwazylem,ale mecze byly dawane 5 do 15 minut po czasie oczywiscie liczac wymog 2 godzin przed spotkaniem.A ty podajesz mecz,ktory sie juz rozpoczol(przynajmniej wedlug godziny na forum i takiej jak ty podales).

W zadnym konkursie taki typ nie jest uznawany.Minutowe spoznienia sa karane nieuznaniem typu.
Fajnie,ze prowadzisz konkurs ,ale trzymaj sie ogolnie przyjetych zasad.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
darekdarecki czesto tak jest ze typ jest jeszcze w ofercie, bardzo czesto tak jest (z tego co ja zauwazylem) np. w expekcie, betssonie, unibecie.

Duzo bylo takich typów jw napisal rafal08 ze nie miescily sie w 2h wyprzedzeniem. Ale twój typ był podany juz po rozpoczeniu spotkania, niewazne czy typ był jeszcze dostepny w ofercie (bo to czesto sie zdarza, mogles np. nie odswiezyc strony).
Wedlug mnie zdecydowanie typ powinien byc nieuznany (nie nietrafiony, wiec masz jeszcze ogromna szanse wygrania tego konkursu, i mysle ze wygrasz go)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Quote
A ty podajesz mecz,ktory sie juz rozpoczol(przynajmniej wedlug godziny na forum i takiej jak ty podales).


U bukmachera typ był mozliwy do zagrania więc go zagrałem i koniec tematu.

Sami zaczeliscie łamać regulamin i puszczałem to płazem teraz wiem że źle zrobiłem.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
to tak jakby był mecz np. Polska-Kolumbia i gol w 1minucie, nie odswiezylem sobie stronki expekta i zagralem typ na 1, chore.Darekdarecki jestes dorosłym czlowiekiem.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
to sobie nieodswiezaj stronki i pusc typ a potem napisz czy buk przyjoł Twoj typ

PS>gol w tym meczu wpałd w 2 połowie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,883
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,883
Likes: 12
Quote
Quote
A ty podajesz mecz,ktory sie juz rozpoczol(przynajmniej wedlug godziny na forum i takiej jak ty podales).


U bukmachera typ był mozliwy do zagrania więc go zagrałem i koniec tematu.

Sami zaczeliscie łamać regulamin i puszczałem to płazem teraz wiem że źle zrobiłem.

Chyba jednak nic nie zrozumiales z tego co napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
[b]59/31.05.06/13:30/M. Ancic vs P. Capdeville/1/tenis/1,31/pinnacle/tuttur


60/31.05.06/11:00/C. Moya vs M. Youzhny/1/tenis/1,37/pinnacle/tuttur

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
52/31.05.06/17:00 /Śląsk Wrocław - Świt NDM/1/futbol/1.40/baw/pawson
53/31.05.06/17:00 /Odra Opole - Lechia Z.G./1/futbol/1.40/baw/pawson
54/31.05.06/11:00 /Srebotnik Katarina - Harkleroad Ashley/1/tennis/1.36/expekt/pawson

Strona 22 z 27 1 2 20 21 22 23 24 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,067 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,213
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1