wieczorem zobacze czy nie popelniles zadnego bledu w moich typach"> wieczorem zobacze czy nie popelniles zadnego bledu w moich typach">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
no luzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wieczorem zobacze czy nie popelniles zadnego bledu w moich typach tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
54/30.05.06/21:00/Anglia - Węgry/1/pn dania/1,35/betsson/larsson 3:1

tego spotkania nie policzyles mi, wiec statystyki mam chyba 43/60 71,66 %

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Chyba ze mi sie cos jebło i to podliczyles, jesli tak to zwracam honor.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
policzyłem Ci te spotkanie niewiem czemu takie pytanie skoro w pliku masz spotkania zaliczone a które nie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
kiedy doczekamy sie ostatecznego podsumowania?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
darekdarecki ...wszyscy czekaja hallllloooooo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
dlaczego darekdarecki zablokowałes mnie na gg? dlaczego nie zrobisz podsumowania ostatecznego?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,798
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,798
Likes: 12
Fajny poczatek.Zalosny koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
darekdarecki nie rób jaj, tylko odpisz chociaz na nasze pytania.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
W innych tematach normalnie sie wypowiadasz i podajesz typy i analizy jakies. Dlugo mamy czekac????

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
darekdarecki poprostu dupy ....za kaske naszą kupił sobie bilet na Mundial i teraz sie z nas śmieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />......wiem co mówie, bo wczoraj widziałem go na meczu Polska-Ekwador (o którym nawet szkoda mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />)....darek darecki miłej zabawy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
W innych tematach odpisuje koleś ja pierdziele, załatwie mu bana na tym forum ze nie wejdzie tu nigdy juz.A do tego bedize miał klopoty bo mma jego dane

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
mam pytanko do wsztscych uczestników biorących udział w konkursie ....czy pierwsza trojka otrzymała obiecane nagrody pieniężne.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
juz jestem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
zapomnialem ze nienapisałem tu ze daje wam tydzień byscie przejrzeli czy niema zadnych błędów

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
aha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja sie nie dopatrzylem narazie bledow moze inni?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Tabelka po dodaniu typów do 60 wymaganych

1 71,67% <> 43;60 <> darekdarecki
2 70,00% <> 42;60 <> larsson
3 68,25% <> 43;63 <> baracuda
4 65,00% <> 39;60 <> rafal08
5 65,00% <> 39;60 <> tuttur
6 60,00% <> 36;60 <> pawson
7 43,30% <> 26;60 <> polo24
8 10,00% <> 06:60 <> dinomk


najdluzsza passa +13 - darekdarecki

tabelka w pliku excela -> TABELKA [barcamaniak.w.interia.pl]

[color:"red"] larsona i barakude prosze o podanie nr. konta na priv [/color]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Nie wnosze zadnych zastrzeżeń co to podsumowania .. szkoda tylko końcówki konkursu bo zrobiła sie nieprzyjemna atmosfera .. a komentarze co poniektórych uczestników ... no comment !!




[b][color:"blue"]Pierwszej trójce gratuluje wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
dostał juz ktos nagrode?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
pytasz jakby tu każdy coś wygrał he
moze podał bys mi swoje dane i oproznil skrzynke bo napisac nic niemoge

Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1