|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
przeciez wyslalem pw z nr konta, teraz wyslalem jeszcze raz z imieniem i nazwiskiem, mam nadzieje ze to ci powinno starczyc, jesli nie to pisze. Skrzynka oprozniona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
kiedy bedzie ta kasa ???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
nie nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie ----- larssom ja tez konto puste ---- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda słów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
darekdarecki co z nagrodami za konkurs? dlugo mamy czekac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mija kolejne 17dni i kasy ni ma.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
pewnie zapomnial powiedziec ze daje miesiac na to czy chcecie przyjac nagrode HAHAHAHAH n/c zal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
darekderecki - byłem bankierem w temacie COIN...AKO - wejdż do tego tematu i zobacz jak ja się rozliczyłem z Typerami.Wpłaciło mi 16-tu Typerów po 30,00 zł.Łącznie dysponowałem kwotą 480,00 zł.Pozdrówka./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Śmiech na sali co ten chłopaczek tu wywinął. Podziwiam waszą cierpliwośc panowie, ale chyba nie macie innego wyjścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda, bo konkurs był nawet interesujący. Co ciekawe jeszcze ktoś podawał tego śmiesznego organizatora jako kandydata na moda, bo podał typ Zagłębie - Dinamo X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Baracuda & larsson: Czy otrzymaliście już pieniądze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
ja otrzymalem bonus FreeBet w kwocie niecałe 30PLN (dnia 2 lipca) na konto betandwin według mnie --- ja jestem rozliczony z darekdarecki --- trochę to trwało, w przyszlości takie sytuacje nie powinny miec miejsca...pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Baracuda ten bonus to kazdy mogl dosta tylko wystarczylo wyslac swojego maila i dostało sie kod i 27zl bodajze na konto. Mi tez proponował ten darmowy kod.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
to w takim razie ja tez zostałem och......any ...szkoda że takie osoby orgnizuja konkursy a potem --- kasa idzie w zapomnienie, tutaj moze nie chodzi o kase juz ale o charakter tego forum o ludzi ktorzy sobie nawzajem pomagaja w typowaniu dzieląc sie informacjami a tu masz taka rodzynka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
korzystajac z zainteresowania tym konkursem, chciałbym Panowie wam powiedziec nigdy nie grajcie w betandwin badna oszustow i kanciarzy ....zabrali kase a teraz udaja głupich ....zygac się chce.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Nie sądziłem, że organizator konkursu odj**ie taką akcję niemiecką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Naprawdę jestem zaskoczony, myślałem, że darekdarecki to porządny user, a tu taki numer. Nie dość, że zarobił, bo wygrał konkurs to jeszcze z wami w kulki poleciał. Zero szacunku dla takich niemców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Barakuda rozmawiałem z Tobą w tej sprawie na gg i się zgodziłeś Larson dostanie pienidze w ciagu 5 dni bo spodziewam się wpłaty na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Darmowy bon do BAW no to mnie na lopatki rozlozylo:)
PS. darekdarecki niezly masz podpis pod nickiem;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
ty masz za to niezly nick hehe swietny z ciebie expert ciekawe w jakiej dziedzinie hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Czlowieku, wez sie zlituj, wyplac pieniadze ktore sie naleza i zachowaj choc troche twarz, bony to jakies nieporozumienie i wrecz kolejne naciaganie innych userow;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
a za 4-te miejsce w ramach nagrody pocieszenia będzie bon 5 zł. z bet-at-home ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ps. nop, podpis cooltowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|