Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371

Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
Dwie "ciekawostki" na dobry początek nowego sezonu grin

Już dziś, po rocznej przerwie, w nocy pierwszy odcinek "Hard Knocks". Tym razem w roli głównej druzyna Miami Dolphins z nowym trenerem i QB.
Po drugie po kilku ankietach jakie można było wypełnić na nfl.com pakiet "game pass" na cały sezon spadł z 269.99$ lub 299.99$ ( nie pamiętam dokładnie ale coś w ten deseń tongue ) spadł na 199.99$. Wszystkie spotkania w hd do tego nfl network 24h, 7 dni w tygodniu. Opóźnienie w stosunku do espn america to przeważnie 40-50 sekund. Sama cena pakietu po pirwszych trzech, czterech kolejkach sezonu spadnie o jakieś 40% i wtedy to juz będzie prawie za darmo cool Może komuś się przyda wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Już myślałem, że Chad Ochocinco zmądrzał kiedy postanowił wrócić do swojego prawdziwego nazwiska, ale nie laugh
Właśnie wyleciał z Dolphins po awanturze domowej i aresztowaniu.
I pomyśleć, że kiedyś był jednym z lepszych WR, a teraz ciekawe kto i czy w ogóle ktoś go przygarnie.


A i może nie wszyscy wiedzą, ale ze względu na lokout sędziów, w meczach preseason gwiżdżą arbitrzy z łapanki. Trudno powiedzieć, jakie to ma znaczenie dla obstawiania, być może jeszcze większą nieprzewidywalność wyników.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Indianapolis Colts
Over 5.5
1.95 @ Pinnacle


Kalendarz Koltów nie wydaję się jakoś zatrważająco cięzki. Poza kilkoma wyjazdami i spotkaniem w domu z Green Bay.
Moim zdaniem Colts ma do ogranięcia spotkania z Minnesotą. AP wraca po kontuzji raczej nie będzie aż tak bardo eksploatowany jak wcześniej.
W Jacksonville mały kryzys i tu bym widział wygraną.
2-1 przed Bye Week całkiem realne - chociaż będą to wstępne gry Lucka do NFL
Zaraz po Bye week domowe spotkanie z Green Bay. Tutaj bez szans , ale medialnie ciekawe spotkanie się szykuję.
Póżniej kolejno @NY Jets , Browns , @Titans , Miami , @Jacksonville.
Browns i Miami spokojnie są do wygrania , chociaż w obydwóch ekipach nowi rozgrywający.
Zostaje jeszcze domowe spotkanie z Buffalo - takzę do wygrania.
Niespodzinaki szukałbym w domu z Titans [ew. dodatnie handi] i Week 16 w Kansas.
Chyba ze Houston odpuści w ostatniej kolejce.

Jaka jest argumentacja ?
Oczywiście Andrew Luck. Na sto procent jest lepszy od tej całej bandy back-upów z Paintere , Orlovskym czy Collinsem.
Będzie to pierwszy sezon dla zawodnika ze Stanfordu. Prócz niego zobaczymy także jego kolegę z uczelni - TE Coby Fleener'a.
Odbierać piłki będzie Reggie Wayne i Austine Collie.
Defesnywa rok temu raczej w dolnej półówce tabeli , ale prawdę mówiąc ofensywa nic a nic ich nie oszczędzała.
Oczekiwania są ogromne - na pewno przewiduję lepszy bilans jak Manning w pierwszym sezonie - 3-13 [w drugim 13-3].

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


Rapujący Jerry Jones.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Macie może namiary na jakiś dobry preview do sezonu? Przeglądałem power rankings ale tam trochę za mało informacji.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
2011

20-1-27 -72.33j

2012

12-0-2 +63.27j

Nowy sezon już za nieco ponad tydzień więc i czas na pierwsze typy smile

Washington Redskins over 330 6.47/10 @ 2.37 & 301-330 1.53/10 @2.62 bet365
Indianapolis Colts over 284 6.52/10 @ 2.4 & 255-284 1.48/10 @ 2.7 bet365


Oba typy to nic innego jak własnoręcznie zrobiony handicap azjatycki (-0.25) czyli w przypadku "remisu" tracimy połowę stawki.

Washington Redskins w ubiegłym sezonie zdobyli 288 punktów (zaliczając jedno 0) z rozgrywającymi pierdołami. W przerwie zmienili kompletnie formację ofensywną. Jest RG3, który jest o niebo lepszy od tego co było w zeszłym sezonie. Potrafi daleko rzucić i zdobyć pierwszy down biegnąc. Bardzo podobny do Cama Newtona a wszyscy dobrze wiedzą jak w zeszłym seoznie radził sobie nr 1 2011 draftu. Żeby tego było mało podpisali trzech nowych WR Hankersona, Morgana i Garcona, którzy również powinni robić różnicę na plus. Posiadają solidną grę biegową (choć na początku sezonu nie będzie grał Helu), bardzo dobrego trenera i te 42 punkty więcej niz w poprzednim sezonie powinni zdobyć.

Colts w ubiegłym sezonie zdobyli 243 punkty grając z rogrywającymi, którzy w innych zespołach są trzeciorzędnym wyborem. Teraz z Luckiem (który już w preseason pokazał bardzo duże możliwości) powinni zdobyć więcej punktów. Jeśli nie z najlepszym z najlepszych, największym z największych, z rozgrywającym jakiego nfl nigdy w historii nie widziała to z kim osiągną 42 punkty więcej? wink Cała moja wiara w ten typ to różnica jaką robi Luck bo tak jak nie mieli gry biegowej tak wciaż jej nie mają i tak jak ich WR byli średni w zeszłym sezonie tak są i w tym (z tą małą różnicą, że może będą dłużej sprawni jak np. Collie). 288 punktów dla takiego QB jakim ma być Luck wydaję się być naprawdę mało.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Jak najbardziej za typem.
Nie wiem jak wygląda sprawa z punktami , ale Cols mają sporo domowych spotkań z ekipami z dołu - Jaguars , Bills , Viking , Browns , Miami.
Z Green Bay grają po Bye więc pare punktów wpadnie , szczególnie że GB jak zdobędą punkty to odpuszczają nieco
Defesnywa z racji takiego rozgrywającego nie będzie narażona na ciągłe przebywanie na boisku i odpoczną.
Z Houston grają dwa mecze na sam koniec.

Manning w pierwszym sezonie 310 punktów [tylko mieli running game , a tutaj coś jej nie widzę]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Sabelius
Macie może namiary na jakiś dobry preview do sezonu? Przeglądałem power rankings ale tam trochę za mało informacji.

Szczerze mówiąc, to ciężko coś znaleźć. Najlepsze co widziałem z krótkich i sensownych, to preview robiony przez Associated Press. Na razie jest chyba dostępny tylko dla NFC. Trzeba poczekać, pewnie w weekend się sporo tego pojawi.

Ale znalazłem też preview po polsku, chyba całkiem niezły.
Na tej stronie NFL + NCAA => http://www.nfl24.pl/news.php

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Tak przeglądam sobie kursy na zwycięzcę Superbowl i jedna rzecz mnie ciekawi. Dlaczego tak marnie są wyceniane szanse Giants? Kurs 24? No bez jaj. Dwukrotny mistrz w ostatnich 5 latach, bez znaczących osłabień, z doświadczonym i dobrym QB, z doświadczonym i dobrym coachem, z genialną linią defensywną. Jeszcze ten rookie RB David Wilson, który zrobił bardzo duże wrażenie w preseason. Mają parę słabych punktów, ale kto ich nie ma?

Spróbuję rzucić jakąś małą stawkę na betfair, spodziewam się odsprzedać to później z zyskiem.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Liga Pro Pick'em

Group ID#: 43653
Group Password detroit

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Eastern Michigan @ Ball State
Ball State
1.68 @ Pinnacle

Bez szaleństw na początek
Nie gram handicapu , bo przy tak niskiej linii różne rzeczy się dzieją. Linia najprawdopodobniej niska ponieważ ostatnie mecze kończyły się różnicą punktową kolejno 2 , 3 i 2 punkty.
EMich jest jedną z gorszych ekip w konferencji MAC przez ostatnie 5 lat. Zawodnicy z Michigan nie mają na sobie odpowiedniej dyscypliny - rok temu nałapali 100 jardów kar w meczu z Ball State. W dodatku sporo nowicjuszy w defensywie Michigan. Praktycznie nowy korpus Safety co może spowodować całą serie kilku-kilkunasto jardowych podań za tzw. "kołnierz". Tylko 4 starterów powróciło do defensywy.
Co odpowiada za Ball ? Otwarcie sezonu w domu prawdopodobnie przy pełnym stadionie.
Do ofensywy ekipy z Indiany powraca 10 z 11 starterów , przez co zdolni są do zobycia 30 punktów praktycznie co mecz. Przy powrocie mogą sięgnąć głębiej do playbooka i pokazać różne warianty ofensywy dzisiaj.
Rok temu zawodnicy Ball State 44 na 49 wypraw po punkty w Red Zone zamienili na punkty.
Jedynym minusem jest to , że pod znakiem zapytania stoi występ back-up QB w ekipie Ball State

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Tobet daje 1.84 na Ball St +2 smile wchodze

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Ghost
Tak przeglądam sobie kursy na zwycięzcę Superbowl i jedna rzecz mnie ciekawi. Dlaczego tak marnie są wyceniane szanse Giants? Kurs 24? No bez jaj. Dwukrotny mistrz w ostatnich 5 latach, bez znaczących osłabień, z doświadczonym i dobrym QB, z doświadczonym i dobrym coachem, z genialną linią defensywną. Jeszcze ten rookie RB David Wilson, który zrobił bardzo duże wrażenie w preseason. Mają parę słabych punktów, ale kto ich nie ma?

Spróbuję rzucić jakąś małą stawkę na betfair, spodziewam się odsprzedać to później z zyskiem.

Wzialem to jak polecales, zobaczymy moze uda sie odsprzedac z zyskiem, tez kurs zaskakuje wiec za grosze zaryzykowalem.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
co do Giants kurs na nich dziwić nie może. Większość nie widzi ich wygrywających 9,10 spotkań w tym roku, a że większość lubi się mylić to sam chciałem grać na odwrót ale za dużo jest minusów. Mają najtrudniejszy terminarz w całej lidze link [espn.go.com] (w porównaniu z zeszłym sezonem gdzie mieli jeden z najsłabszych). W ostatnim sezonie na dziewięć zwycięstw, osiem to były wygrane ostatnim posiadaniem piłki (w tym jedno zwycięstwo w ostatniej kwarcie). Drugi raz tyle szczęścia mieć nie będą, a w zasadzie Manning mieć nie powinien. Grają w najcięższej dywizji w całych rozgrywkach, w której po roku przerwy karty powinna rozdawać Philadelphia. Do tego dochodzą zmiany w ofensywie (brak Manninghama i Ballarda) oraz dodatkowa motywacja pozostałych drużyn by bić mistrza wink Sam ich awans do play-off to będzie już duży sukces smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Zgoda, zgoda. Mecze trudne, dywizja ciężka, kurs (trochę) usprawiedliwiony.
Ale...
Wszędzie w sieci się pisze o niesamowitym szczęściu Giants. Było tak i w zeszłym roku i poprzednim razem jak zdobywali SB. Tylko, że w mojej opinii to "szczęście", to tak naprawdę doświadczenie, umiejętność spięcia dupy kiedy nie idzie i trzeba się mocniej postarać. W zeszłym roku wklejałem statystyki rozgrywających w 4 kwartach meczu. Kto był najlepszy? Właśnie Eli. Jemu nie drży ręka kiedy ma wykonać decydujący o zwycięstwie mecz. Prawdopodobnie w tym elemencie może i jest lepszy od swojego brata.
Pamiętam ile opinii czytałem w zeszłym roku, że Giants są śmieszni. Chyba po prostu są nielubianą drużyną i dlatego ciągle są niedoceniani. A wygrać fartownie można raz, ale nie dwa razy.

Oczywiście ja też się nie spodziewam, że wygrają w tym roku. Ale wydaje mi się, że kurs powinien spaść przynajmniej w okolice 12. To by mi wystarczyło.
Najważniejsze żeby wygrali pierwszy mecz, a później to już poleci smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
W poszukiwaniu typów z NCAA natrafiłem na taką informację laugh

http://content.usatoday.com/communities/gameon/post/2012/08/aa/1#.UED6IqM16CQ

Floyd nie zwykł przegrywać w ringu, ale nie sądzę żeby był dobrym typerem. 3 miliony na Michigan +14, ładny becik smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Bosie @ Michigan State
Michigan State -7
1.90 @ Pinnacle


Ekipa z Michigan jest zdecydowanie bardziej utalentowaną ekipą z wieloma wartymi uwagi zawodnikami w defensywie. Do najlepszej defensywy Big ten powraca 8 starterów w tej formacji. W klasyfikacji przedsezonowej na rivals.com , gdzie porównywano jednostki i korpusy zawodnicze - ekipa z Michigan ma bardzo wyróżniające się korpusy linebackerów , Defensive Line oraz Secondaries. W dodatku dochodzi bardzo dobra O-line. W defensive line zadymę będą robili dwaj zawodnicy - William Gholston i Marcus Rush. W korpusie Linebackerów wszyscy starterzy powrócili. Denicos Allen pomimo że w zeszłym sezonie nie zaczynał spotkań jako starter to zebrał 80 tackli , 11 sacków oraz 18.5 tacków for loss. Max Bullough jest świetnym LB przeciwko biegowi. Prowadził w ekipie sezon temu w ilości tackles. Chris Newman zaczyna swój trzeci sezon jako starter.
Przeważnie na poczatku sezonu defensywa bardziej "wchodzi" w sezon jak ofensywa [sporo gier na poczatku z uczelniami nie będącymi w FBS i ofensywa nie musi się bardzo wysilać]. MState będzie musiało zastąpić Kirka Cousinsa , który powędrował do NFL. Prawdopodobnie grę będą prowadzić przez Le'Veona Bella , który w tym sezonie ma szansę na 1000 jardów.
Nie przegrali rok temu spotkania w domu , wygrywając gry z Wisconsin i Michigan.

Boise State nie ma w żadnej z tych klasyfikacji na rivals.com [jest jeszcze korpus WR oraz QB/RB]. Odszedł rozgrywający , świetny RB Doug Martin [oraz jeden z receiverów w ekipie Boise] , w defensywie nie ma 9 starterów.

Boise sezon temu musiało się mniej napracować. W bowlu dostali tylko Arizonę State. Ekipa po tym drafcie zdecydowanie uszczuplona i mająca mniejsze szansę na pokonanie Michigan State jak chociażby rok temu.
Zeby przetrzymać taką defensywę , będa musieli mieć parę przechwytów i parę dalekich zagrań w special team
Boise State unikało trudnych ekip na trudnych terenach. Mich State jak i reszta dywizji [Nebraska , Wisconsin , Michigan nawet] ma mocną defensywę i w dodatku gra u siebie.
W dodatku ekipę , którą znaliście z poprzednich lat nie ma. Trener peterson pozostał , ale ma nowego-starego QB - był back-upem i zna playbook , ale bez doświadczenia.

Podsumowując
nfl Jeśli mecz rozgrywa się w liniach to 4 starych wyjazdaczy College po stronie Michigan w O-line i nowa D-line w Boise State
nfl Nowy rozgrywający w ekipie Boise na dzień dobry spotyka jedną z najlepszych defensyw w lidzę.
nfl Nowa defensywa w Boise = problemy z komunikacją.


Quote
Broncos are on the road, they lost Kellen Moore and Doug Martin AND have to replace 10 starters on Defense.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Ludwiczek
Bosie @ Michigan State
Michigan State -7
1.90 @ Pinnacle
17-13
frown

RB Bell zrobił więcej jardów jak cała ekipa Boise State.
Cóż z tego jak QB rzucił 3 INT , w tym dwa były po deflection.
Jeszcze kary - 10 za 80 jardów puke

Bell na Olimpiadę by się nadawał smile
[Linked Image]

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1