Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Dzis przeczytałem ze Sts zamierza zrobic swoja strone internetową gdzie będzie mozna obstawiac jak u normalnego bukmachera , nietrzeba będzie jezdzic i tracic czas jesli to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Czy ktos o tym wie cos więce ????
Ciekawe czy zrobią jakies promocje na poczatku zeby zachecic klijetów jesli to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Mysle ze moze cos w tym byc ale szczerze nie wierze w to chociaz wchodzimy do UNI pewnie sie boja konkurencji to cos beda kombinowac.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Diavollo - a gdzie o tym czytales ???

Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
W najnowszej ulotce Sts-a , ale jak tam siedziałem to własnie ludzie gadali ze to jest wielce prawdopodobne ze tak zrobią .
Cos w tym musi byc .................

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Oni to dopiero beda waly robic. Expekt i Unibet to bedzie przy nich pikus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Jasne. Głupoty piszą. Nie mogą tego zrobić dopóki w Polce obowiązuje obecna ustawa o grach i zakładach hazardowych. Tak mi się wydaje.

scottie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Zgadzam sie z Toba scottie - w Polsce jest prawo, ze obstawiac mozna tylko w fizycznych punktach i bedac pelnoletnim.
Jednak po wejsciu do unii, szereg ustaw sie zmieni. Dobrze, ze maja takie plany i wczesniej juz o tym mysla. A jeszcze lepiej, jakby juz teraz probowali laczyc sily i zrobic spolke z Profesjonalem - wiecej mieliby klientow, wieksze obroty a przez to bardziej konkurencyjni mogli by byc. Tak mi sie wydaje bynajmniej.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb] Dobrze, ze maja takie plany i wczesniej juz o tym mysla.
[/qb]
Na całe 2 miesiące przed <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Quote
[qb]
A jeszcze lepiej, jakby juz teraz probowali laczyc sily i zrobic spolke z Profesjonalem - wiecej mieliby klientow, wieksze obroty a przez to bardziej konkurencyjni mogli by byc. Tak mi sie wydaje bynajmniej.[/qb]
wtedy byliby monopolistą czyli powtórka z rozrywki (vide tpsa) :rolleyes:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
na zdjęciu przedstawiającym ich nową stronke (nowa ulotka - okładka) jest coś niepokojącego...mianowicie pola oznaczone "użytkownik" i "hasło" :eek:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Hej!

Myślę, że musiałaby powstać oddzielna firma - najlepsze przepisy do gier są na Malcie i Cyprze, jeśli chodzi o Europę, a STS jes spółką z o.o. zarejestrowana w Polsce...

Oby tego pomysłu nie wprowadzili w życie - ja nie sądzę żebym się signupował do nich, przynajmniej na początku, jeśli oczywiście staną się bukiem internetowym - niech inni sprawdzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb] Dobrze, ze maja takie plany i wczesniej juz o tym mysla.
[/qb]
Na całe 2 miesiące przed <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Quote
[qb]
A jeszcze lepiej, jakby juz teraz probowali laczyc sily i zrobic spolke z Profesjonalem - wiecej mieliby klientow, wieksze obroty a przez to bardziej konkurencyjni mogli by byc. Tak mi sie wydaje bynajmniej.[/qb]
wtedy byliby monopolistą czyli powtórka z rozrywki (vide tpsa) :rolleyes: [/qb]
Konkurent, po wejsciu do unii Polska bedzie musiala dostosowac prawo do prawa unijnego - podejrzewam, ze w unii bukmacherka (hazard) jest dozwolona i nie trzeba placic zadnych podatkow. Podobnie stanie sie w Polsce a o polaczeniu STS z Profesjonalem pisalem w sensie konkurowania z expektem i innymi netowymi.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb] Dobrze, ze maja takie plany i wczesniej juz o tym mysla.
[/qb]
Na całe 2 miesiące przed <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Quote
[qb]
A jeszcze lepiej, jakby juz teraz probowali laczyc sily i zrobic spolke z Profesjonalem - wiecej mieliby klientow, wieksze obroty a przez to bardziej konkurencyjni mogli by byc. Tak mi sie wydaje bynajmniej.[/qb]
wtedy byliby monopolistą czyli powtórka z rozrywki (vide tpsa) :rolleyes: [/qb]
Konkurent, po wejsciu do unii Polska bedzie musiala dostosowac prawo do prawa unijnego - podejrzewam, ze w unii bukmacherka (hazard) jest dozwolona i nie trzeba placic zadnych podatkow. Podobnie stanie sie w Polsce a o polaczeniu STS z Profesjonalem pisalem w sensie konkurowania z expektem i innymi netowymi.[/qb]
Ależ ja Cię doskonale rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tyle tylko, że, jak zauważył zmarcin, STS musiałby siedzibę posiadać w jakimś raju podatkowym. Unia unią ale priorytetem w Polsce będzie prawo polskie, gdzie, jeszcze, obowiązuje 10% podatek od wygranych z gier losowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zauważ też, że to nie prawo unijne legalizuje zakłądy bukmacherskie a właśnie prawo tychże rajów podatkowych. We Francji np. zakłady są nielegalne i nie ma żadych Profów, STSów czy Toto-śmotów ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Więc samo wejście do UE nie robi żadnej różnicy - i bez tego STS czy Prof czy każdy inny obywatel RP może założyć firmę bukmacherską rejestrując ją na Malcie etc. - w każdym razie teoretycznie.

Różnicą dla grających będzie to, że może powstać większa konkurencja na polskim rynku - ale nie musi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Może niech zaczną od normalnej strony z kursam.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Quote
Oryginalnie wysłał Wojtek78:
[qb]Może niech zaczną od normalnej strony z kursam.[/qb]
Przecież jest taka stronka, to w czym rzecz?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
też to widziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A moze oni zrobia takiego typer'a gdzie za free bedzie mecze mozna obstawiac(naturalnie bez nagrod) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 15
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 15
Rzeczywiście powstaje nowa witryna STS-u. Wykonuje go jakaś firma z Rybnika, cytat

"Cel:
Stworzenie funkcjonalnego, nowoczesnego serwisu internetowego, umożliwiającego szybki dostęp do stale aktualizowanej tabeli kursowej, wyników rozgrywek, a także analiz i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych.

Rozwiązania:
Wdrożenie aplikacji e-system CMS oraz programowanie dedykowane pozwalające na ekspozycję danych na witrynie internetowej, generowanych bezpośrednio z systemu Klienta."

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Greg1906:
[qb]Rzeczywiście powstaje nowa witryna STS-u. Wykonuje go jakaś firma z Rybnika, cytat

"Cel:
Stworzenie funkcjonalnego, nowoczesnego serwisu internetowego, umożliwiającego szybki dostęp do stale aktualizowanej tabeli kursowej, wyników rozgrywek, a także analiz i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych.

Rozwiązania:
Wdrożenie aplikacji e-system CMS oraz programowanie dedykowane pozwalające na ekspozycję danych na witrynie internetowej, generowanych bezpośrednio z systemu Klienta."[/qb]
Czyli będzie można złożyć sobie ładnie typy po uprzednim zapoznaniu się z analizami/tabelami/aktualnymi kursami i.... wydrukować i zanieść do okienka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał Diavollo:
[qb]W najnowszej ulotce Sts-a , ale jak tam siedziałem to własnie ludzie gadali ze to jest wielce prawdopodobne ze tak zrobią .
Cos w tym musi byc .................[/qb]
Jeśli ktoś mógłby to zeskanować i tutaj wkleić będę wdzięczny.

Nie ma już ulotek sts, a chciałbym to zobaczyć;(

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie , od czego mamy google <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://sts.e-marcom.pl

lamusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
adres juz zablokowany. kto widzial to jego.

ogolnie jeden konkretny zarzut Panowie z STS - rozdzielczosc - wiem ze piszecie ze najlpeiej ogladac na 1024, ale w 800 wyglada tragicznie. malo kto tego uzywa, ale ja jednak tak (w pracy). wiec moze jednak pomyslicie nad dopracowaniem tego.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1