|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Mam pytanko.
Ostatnio postawilem kuponik, a na nim 4 typki. 3 mi juz weszly, jeden mecz zostal przelozony. Czy kurs za ten mecz zostanie policzony jako 1 czy mam czekac na spotkanie...?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
czekasz do dwoch dni chyba, jezeli nei ma zaplanowanego spotkania to kurs 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka