|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Jakby live chat nie był offline od dluzszego czasu to bym nie pytał.A zalezalo mi na czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Napisalem zeby wlaczyli bo masz pytanie  . Nie wiem czy to pomoze bo na skype kolega od nich tez nic nie odpisuje edit Dzis tylko e-mail.Impreza firmowa wiec Ci z LC tez jej nie chcieli przegapic Jutro LC online od rana.No chyba,ze kac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Dowód wgrałem, zobaczymy co dalej. Dzięki  Po rozmowie na livechat 2 min zweryfikowane konto, po 40 minutach kasa na MB (bez wcześniejszych wpłat). Rewelka polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Spiny bez lub za depozyt sa tylko dla osob ktore otrzymaly e-mail o promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
na Betsafe [ record.affiliatelounge.com] wpłaciłem w sobotę koło 23:30 i w niedzielę koło 19, spinów mam tylko 15, uderzać na livechat czy ta 23:30 to było za późno?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
2ga 15stka wyskakuje od razu po zakończeniu 1wszej jak obróciłeś 1x w sobote do 23:59 to śmiało Ci się nalezą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Ktoś wie w jakich godzinach wypłaca Stargames [ stargames.com] na MB??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ile czasu czekasz skunkss?? A co do pytania to nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
nie licząc soboty i niedzieli dzis 4 dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
W kazdej w ktorej ktos ma ochote nacisnac na guzik z wyplatami.Na najnizszym poziomie nie bylo jeszcze wyplat w tym tygodniu.Sroda/czwartek beda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
nie licząc soboty i niedzieli dzis 4 dzień To tak jak ja. Nie ma co się niepokoić, wypłacą na pewno  Fakt, też bym chciał już dziś, ale raczej dziś nie dostaniemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
W kazdej w ktorej ktos ma ochote nacisnac na guzik z wyplatami.Na najnizszym poziomie nie bylo jeszcze wyplat w tym tygodniu Ok dzięki rafal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Pozostaje cierpliwie czekać:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
nie licząc soboty i niedzieli dzis 4 dzień To tak jak ja. Nie ma co się niepokoić, wypłacą na pewno  Fakt, też bym chciał już dziś, ale raczej dziś nie dostaniemy  Jaki to problem  Platynowy lub diamentowy level i dzis wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
rafal mysle ze problemem jest bankroll 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Wiem.Zartuje tylko  Mozliwe,ze kolejne vouchery pod koniec tygodnia beda wysylac Tez czekam na wyplate ,ale zlecona wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
W kazdej w ktorej ktos ma ochote nacisnac na guzik z wyplatami.Na najnizszym poziomie nie bylo jeszcze wyplat w tym tygodniu.Sroda/czwartek beda A skąd wiesz?  aż taki kontakcik masz z nimi? ;)to weź ich nakręć żeby dziś wysłali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Z dzialu wyplat nie znam a nawet gdybym znal to bym czegos takiego nie napisal .Odpowiedz byla by taka jak podalem u gory .To jest kasyno dla konkretnych graczy
|
|
|
Link skopiowany do schowka