|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Dzis kilka perelek z oszczepu w naziemnych : Farquhar S. miejsce 1-8 @1.45 (gralem okolo 13 po @1.60) Millenium - w Fortunie na to zdarzenie 1.30 Nowozelandczyk ma drugi wynik w tym roku a eliminacje przeszedl na luzie wiec raczej w 8 powinien byc miekko. Dla mnie eweidentna pomylka Millenium Pyatnytsya O.-Mannio A. [1] @1.40 MilleinumTutaj jak dla mnie kolejny zart. Ukrainiec moim zdaniem walczy dzis o podium a Fina max na co stac to 5 miejsce totalna katastrofa Nowozelandczyka ktory rzuca w sezonie ponad 86m , w kwalach ponad 82 a tu najlepszy wynik 80,22 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Harting, Ennis, Adams, Paerson, Culson, Meritt - same pewki niby, ale kto z nich sprawi niemila niespodzianke  ? i co dali radę ? wygrali? Ennis i Culson ? Ennis prowadzi po 1. dniu, Culson bardzo ladnie, ale dopiero 1 beig byl. Trzeba jeszcze troche poczekac. co z tego weszlo a co nie? dziex
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Harting, Ennis, Adams, Paerson, Culson, Meritt - same pewki niby, ale kto z nich sprawi niemila niespodzianke  ? i co dali radę ? wygrali? Ennis i Culson ? Ennis prowadzi po 1. dniu, Culson bardzo ladnie, ale dopiero 1 beig byl. Trzeba jeszcze troche poczekac. co z tego weszlo a co nie? dziex Dwoch ostatnich z tym ze Merrit kontuzja w eliminacjach. i Adams wygrala ale po dyskwalifikacji wczorajszej rywalki takze 3/3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
eee to ladna lipa,dzieki za info
|
|
|
Link skopiowany do schowka