|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
[quote]Jak już to TVP Sport i Canal + mogły powalczyć o to.[/qoute] Powalczyć  O co ? Jakbym zobaczył listę startową to bym sie zapytał, a kiedy jadą finał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Bajbus Na rozgrywki pozaligowe jest organizawany oddzielny przetarg. Toteż np Srebrny kask byl na sportklubie. Jak sobie zarządali jakiejs kwoty za final imp, a telewizje zobaczyły liste startową. napewno padło pytanie za co mamy tyle płacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Widzę,że nadal się czepiasz wszystkiego. 1. Piotr Pawlicki 2. Sebastian Ułamek 3. Patryk Dudek 4. Tomasz Gollob 5. Jarosław Hampel 6. Mateusz Szczepaniak 7. Przemysław Pawlicki 8. Maciej Kuciapa 9. Marcin Jędrzejewski 10. Adam Skórnicki 11. Michał Szczepaniak 12. Maciej Janowski 13. Krzysztof Jabłoński 14. Piotr Protasiewicz 15. Grzegorz Walasek 16. Tomasz Gapiński 17. Szymon Kiełbasa 18. Tomasz Jędrzejak Brakuje trzech topowych zawodników z poprzedniego finału.Braci Pawlickich nie wymieniam bo można powiedzieć,że są nowi jak Buczkowski czy Zmarzlik. To dlaczego rok temu oglądaliśmy finał w TV? Raczej to wina działaczy w centrali,że jest jak jest.
Dowodem na to jest podejście TVP Sport do transmisji w tym roku.
O czym my dyskutujemy jak na nowe sezony władze żadają takich pieniędzy,że nikt nie chce tego kupić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Przecież lista startowa tego finału jest żenująca.
Adamczak, Jabole, Stachyra, Chrzanek, Musielak Sławek w TOP16 zawodnikow z Polski? Żart, a reszta nazwisk tez nie powala.
Ciekawe ilu kibicowa na to przyjdzie. Z roku na rok obsada slabsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Przecież lista startowa tego finału jest żenująca.
Adamczak, Jabole, Stachyra, Chrzanek, Musielak Sławek w TOP16 zawodnikow z Polski? Żart, a reszta nazwisk tez nie powala.
Ciekawe ilu kibicowa na to przyjdzie. Z roku na rok obsada slabsza. czemu czepiasz się Ozila ? trzyma równą formę cały sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Przecież rok temu też było dużo talentów  Moim zdaniem 8 najlepszych zawodników powinno mieć zagwarantowany udział w finale. Czy tacy zawodnicy jak Jarek Janusz Tomek czy Pepe muszą się ścigać gdzieś w Krakowie czy Rawiczu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Pentel 2.25  Pentel - Miedziak 1 1.36  Dudek - Krzyś Jabłonski 1 1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
talenty jak talenty.. ale transmisja powinna byc ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Ciekawe ilu kibicowa na to przyjdzie. Z roku na rok obsada slabsza. "magia" obowiazuje tylko na lidze wiec pewnie bedzie jak MPPK czy na megahicie GP Czelendz  wroze pustki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
talenty jak talenty.. ale transmisja powinna byc ;/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
liczba kibiców zależna jest na pewno od jakości uczestników brak T.G-dżwigni powód wiadomy,Hampel kontuzja,Kołodziej ,Walasek i mega transferowicz Holta  - może sie zatruje dzisiaj wieczorem jadem kiełbasianym.  /mimo iż ceny są niższe jak na lige .IMP co roku spada na psy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
jak dla mnie to Dudek szarpnie mistrza i to pobieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Ciekawe ilu kibicowa na to przyjdzie. Z roku na rok obsada slabsza. "magia" obowiazuje tylko na lidze wiec pewnie bedzie jak MPPK czy na megahicie GP Czelendz  wroze pustki  za darmo finału IMP nie dają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów na stadion przybyło ok. 1000 kibiców  PS w Rzeszowie na Srebrnym Kasku było wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Green i czy dalej obowiazuje w lidze angielskiej przepis jeden z wyzszą i pozostali z nizsza z/z ????????????? BET365 ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Green i czy dalej obowiazuje w lidze angielskiej przepis jeden z wyzszą i pozostali z nizsza z/z ????????????? BET365 ????? ZOBACZCIE OFERTE NA LIGE ANGIELSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
TO ILE BIEGÓW MOZE POJECHAC DZISIAJ WARD -5/tak to chyba sie pomylili z Holderem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|