Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#550140 03/04/2006 09:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nationals vs. Mets 1:10 p.m. Hernandez (0-0) Glavine (0-0)
Red Sox vs. Rangers 2:05 p.m. Schilling (0-0) Millwood (0-0)
Pirates vs. Brewers 2:05 p.m. Perez (0-0) Davis (0-0)
Cubs vs. Reds 2:10 p.m. Zambrano (0-0) Harang (0-0)
Cardinals vs. Phillies 3:05 p.m. Carpenter (0-0) Lieber (0-0)
Devil Rays vs. Orioles 3:05 p.m. Kazmir (0-0) Lopez (0-0)
D-Backs vs. Rockies 4:05 p.m. Webb (0-0) Jennings (0-0)
Braves vs. Dodgers 4:10 p.m. Hudson (0-0) Lowe (0-0)
Tigers vs. Royals 4:10 p.m. Rogers (0-0) Elarton (0-0)
Angels vs. Mariners 5:05 p.m. Colon (0-0) Moyer (0-0)
Marlins vs. Astros 7:05 p.m. Willis (0-0) Oswalt (0-0)
Giants vs. Padres 7:05 p.m. Schmidt (0-0) Peavy (0-0)
Yankees vs. Athletics 10:05 p.m. Johnson (0-0) Zito (0-0)

Bonus: Unibet
#550141 03/04/2006 09:43
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Rozpoczynamy grac na dobre. Wczoraj Indianie nie dali rady, Sabathia niestety szybko zszedl z jakąs powazną kontuzją. Thome za to potwierdzil, ze jesli bedzie zdrowy to bedzie wielkim wzmocnieniem White Sox.

Z dzisiejszych meczy na razie najlepiej wyglądaja Metsi, chociaz nie popadalbym w zbytni optymizm. Cieżko, cieżko, cos wybrac na dzis pewnego. Czekam na Wasze typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#550142 03/04/2006 11:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam wszystkich.

Hmm.. początek tego sezonu naprawde bardzo trudny, wielu zawodników kontuzjowanych i nie wiadomo co z tym fantem zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Tak jak Ghost pisał w prognozach Victor Zambrano jest kontuzjowany. Jakoś nie widze dzisiaj zdecydowanych faworytów do grania.

Ja osobiści skłaniałbym się do wygranej:
STL Cardinals. Może spotkania z poprzednich sezonów były bardzo wyrównane, ale dzisiaj właśnie w tej ekipie upatruje zwycięzcy.

Prawdopodobni pitchrzy to: Carpenter (0-0) Lieber (0-0)

Obaj w dobrej formie. Chris jest bardzo dobrze, przygotowany do sezonu co poświadcza jego wypowiedź.

Carpnter poprzedni sezon rozegrał rewelacyjnie. Lieber też nie ma na co narzekać. Spotkania przedsezonowe nie pokazują dobrej formy St.Louis, ale na to nie ma co zwracać uwagi. Jeżeli nie dzisiaj to w następnych spotkaniach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mój typ:
Cardinals -1.5
@2.05

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#550143 03/04/2006 11:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja narazie poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sezon jest dlugi, wiec bedzie co grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Narazie zobacze jak poszczegolne teamy wystartuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#550144 03/04/2006 11:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Jeszcze jedno spotkanie wpadło mi w oko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aż zabolało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

KC Royals - Detroit Tigers

Rogers (0-0) Elarton (0-0)

Obaj pitcherzy przeciętni. Nowe nabytki swoich teamów. Będą na pewno chceli pokazać się z dobrej strony. Kansas City w ubiegłym sezonie byli nagorszą drużyną w swojej konferencji jak i w całej lidze. W tym sezonie nie wróże im żadnych rewelacji. Moim zdanim skończy sie podobnie jak w sezonie 2005. Będą mieć najgorszy bilans W/L. Detroit uplasowało się o jedno mijsce wyżej. Chcąć zdobywać punkty muszą takie spotkania wygrywać, bo z kim jak nie ze "słabszymi" od siebie. Na pewno później będą mieli dużo trudniej.

Mój typ:
Tigers ML
@1.70

To na dzisiaj byłoby tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#550145 03/04/2006 11:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
lupus te moje typy to tak na rozgrzewke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie będę stawiał całego konta na pierwsze mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale wczoraj CWS ładnie wystartowali. Cieszy tak wysoki trafiony kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tak Offtopicowo w Fantasy Baseball dostaje narazie 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#550146 03/04/2006 12:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Aby sie wciagnac w gre, postaram sie podawac codziennie jakies typy. Ale przez pierwszy tydzien, bede je gral za grosze lub w ogole tylko na papierze. Z moich obserwacji z kilku sezonow wynika, ze najlepszy czas na granie (przynajmniej dla mnie) to maj i czerwiec. W kwietniu jest mi strasznie ciezko wyczuc typy a od lipca nalezy grac na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do kiedy bede gral to zobaczymy.

Poloneza czas zacząc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Typy jak zawsze z pinnacle, grane za stala stawke 100/100

#1 Washington Nationals - New York Mets @ 1.649

Glavine moze i jest juz stary, ale umiejetnosci ma ogromne. Nie przestraszy sie na pewno presji pierwszego meczu a statystyki przeciwko Nationals ma korzystne. W ofensywie przewaga po stronie Mets, ale Soriano jest naprawde wielkim wzmocnieniem Natsow w ofensywie. Moze naprawde sporo namieszac, ale licze, na jego slabą gre w defensywie, bo zostal zmuszony do zmiany pozycji z 2B na OF i na razie dopiero sie przystosowuje, w spring training popelnil kilka powaznych blędów.

Na razie tylko jeden typ, mialem jeszcze dac Colorado, ale zrezygnowalem. Moze pozniej cos mi sie wyklaruje jeszcze.

#550147 03/04/2006 14:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Dla mnie kursy w B&W na STL(1.63) i DET(1.69) są trochę za niskie zwłaszcza że grają na wyjazdach i ekipy gospodarzy łatwo skóry w pierwszym meczu nie sprzedadzą. Mimo że w ekipie PHI odeszło kilku kluczowych zawodników i "firepower" zdecydowanie po stronie STL, to mam nadzieję że obie ekipy powalczą na własnych stadionach.
Philadelphia Phillies 2.30
Kansas City Royals 2.20
za symboliczne 1j

#550148 03/04/2006 14:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Prezes_1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kiedyś przeglądałem Twój temat w PP i napisałeś tam, żeby grać na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli grasz za symboliczne 1j. to ja się do tego zastosuje i zagram właśnie na ekipy, które wymieniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po głowie chodzi mi jeszcze Chicago Cubs -1.5 ale to już tylko typ grany na papierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#550149 03/04/2006 15:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
th0mas podałem typy na "rozgrzewkę" bo podobnie jak lupus będę na początku raczej obserwował i robił notatki na potrzeby mojego sposobu gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a z tym typowaniem na odwrót to sie zobaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Byłbym zapomniał - mój cel na ten sezon:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />Miller oddaj moje 100 milionów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
przez kilka dni poprzyglądam się jego typom i coś potem zagram, ale na początek pass.
#01 Nationals @ New York Mets over 7.5

#550150 03/04/2006 16:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jak się bawic - to sie bawić - narazie bardziej wróżbiarsko - ale jak tu nie zacząć czegoś co sezon temu przynosiło całkiem przyjemne profity?:

Na poczatek Metsi(-1,5) i tu overe 7,5.

Typy w sumie mało czym poparte - ale stawki w odróznieniu od Was średnie - dlaczego - po prostu darzę Metsów sympatią - a i jest jeszcze live u paru buczków:


typ na wynik 7-4 dla gospodarzy

#550151 03/04/2006 17:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Witam pięknie wszystkich miłośników MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Aż mi ciary po plecach przechodzą z podniecenia, ze znów wystartowaliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Jak ja kocham ten sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />, choć dobrze wiem, ze nieraz strasznie sie na niego napsiocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

lupus, ja również nie tykam sie niczego na początku. Zaczynam od obserwacji, i to takich nawet dwutygodniowych. Dwutygodniowych? ...przecież i tak nie wytrzymam i za pare dni coś obstawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zacząłem obiecujaco wczoraj trafiając Soxów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Ale przyznaje sie bez bicia, ze to był wyłacznie typ o wymiarze sentymentalnym (zero rzeczowej analizy). Ta drużyna bardzo mi leżała w zeszłym sezonie, i gdy ich typowałem na zwycięzców spotkań, to naprawde w nielicznych wypadkach mnie zawodzili. Do tego "długoterminowiec" (obstawiony od momentu rozpoczęcia fazy play off) na wygranie przez nich ligi sprawił, ze trudno abym nie rozkochał sie w tej drużynie. Dlatego też wczoraj ich zagrałem i znów nie zawiedli. Z tym, ze mam ich w dubelku z... awansem Arsenalu, i z moim "szczęściem" to jeszcze kuponik moze "polecieć do kosza" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrówka dla wszystikich i jeeeeeedziemy z tym koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#550152 03/04/2006 19:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Witam !!


Na dzis jest duzo meczy i ciezko cos wybrac. Trzeba tez pamietac, ze to dopiero poczatek sezonu i tak naprawde nie wiadomo jak poszczegolne druzyny sie prezentuja, wiec ze stawkami nie przesadzajmy. Powoli, powoli a dojdziemy do sukcesu.

No wiec na dzis skusilem sie zagrac Astors under 7.5 @1.869 ; Astros win @1.613 oraz Tigers @1.781
Zarowno Houston jak i Florida wystawili na to spotkanie b. dobrych pitcherow (w/g 2005 r.) R. Oswalt to zawodnik Astros od poczatku. Widac, ze swietna szkola pitcherow w Texasie robi swoje i z sezonu na sezon staje sie coraz bardziej poukladanym miotaczem. Niskie ERA w poprzednim sezonie napawa optymizmem w tym spotkaniu. Podobne ERA z zeszlego sezonu ma jego vis-avis D. Willis. Ale w moich oczach Willis nie jest lepszy od Oswalt'a. Po drugie goscie nie maja za bardzo co zaprezentowac jesli chodzi o sile w ofensywie, czyli zdobywanie punktow. Jedynie kto moze zagrozic powaznie gospodarzom, to Cabrera, ktory byl i jest mocnym punktem Marlins, no i oczywiscie Willis, ale to bardziej w defensywie niz ofensywie. Natomiast gospodarze w polu maja bardzo znanych i dobrych palkarzy, ktorzy raczej sa monolitem niz lidywidualistami. Sadze, ze Houston powalczy o zwyciestwo, a takze licze na to, iz pitcherzy pokaza klase.

Drugi mecz, ktory mi wpadl w oko, to pojedynek najslabszej ekipy z poprzedniego sezonu Kansas City Royal z Detroit Tigers. Druzyna gospodarzy do tego sezonu przystapi z nowymi zawodnikami (min. D. Mientkiewicz, M. Grudzielanek). Ogolnie zespol KC ma podstarzalych zawodnikow i czesto te ekipe wymienia sie jako outsaidera ligi. Ja takze twierdze, ze ciezko bedzie im sie przebic, w lidze jest wielu mlodszych zawodnikow rzadnych slawy.... Jedynie co mnie niepokoi, to ich pitcher na to spotkanie Scott Elarton (pozyskany z CLE), ktory przeplata dobre wystepy ze slabymi (gra w kratke). Zobaczymy jak mu pojdzie w tym sezonie. Typ na Tigers @1.781 jak dla mnie ciekawy, ale ze stawka bez szalenstw. To poczatek sezonu.




Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#550153 03/04/2006 19:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam znawcow MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jestem kompletnym amatorem jesli chodzi o ten sport ale w tym roku zdecydowalem sie sprobwac sil w wyciaganiu na nim kliku groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jestem zdecydowanym zwolennikiem progresji ( glownie w nhl ale tam sie sezon pomalu konczy, wiec szukam czekas w co rowniez warto zainwestowc) i mam klika pytan do ludzi grajacych juz sporo na MLB.
1) glownym plusem MLB jaki mnie przyciagnal jest brak kursow na remis, w hokeju niby remisy nie sa tak czesto ale jakos dziwnym trafem zawsze sie przytrafia tak ze remis pada w tym meczu na ktory sie postawilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jednak in minus tego, ze nie ma remisow jest fakt ze kursy sa nizsze niz w nhl. Poki co jednak sa bardzo zachecajace ale to chyba tylko na poczatek sezonu tak? Chcialbym tez zapytac jakie zdarzaja sie najnizsze kursy (gdy ktos z czolowki gra z bardzo slaba druzyna) ? A takze jakie sa srednio kursy w przypadku gdy czolowka gra z kims ze strodka tabeli (zazwyczaj wieksze od 1,5 czy mniejsze?)
2) Po wstepnym zerknieciu na kalendarz spotkan widze ze czesto zdarza sie tak ze dwie druzyny graja ze soba kilka meczy po rzad. To tutaj standard tak? Mam takie pytanie. Czy kiedy 2 dyzyny graja pod rzad i przed pierwszym meczem kursy sa np: 1,5 - 2,2 to w przypadku niespodzianki czyli 2 jak zmieniaja sie srednio kursy w drugim spotkaniu. Czy sa duze zmiany czy raczej wciaz faworyt pozostaje faworytem i kurs sie nie zmienia zbytnio?
3) Czy ktos z Was gra tu progresja? Jesli tak to moze jakies ciekawe uwagi i ostrzezenia, za ktore z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To narazie tyle. Poki co nie bede pisal moich typow na forum bo tak jak mowilem MLB jest dla mnie zupelnie czyms nowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale uwazam, ze moze byc ciekawym substytutem dla NHL dlatego sprobuje moich sil. Za kazda odpowiedz na moje pytanie z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze udanego sezonu!

#550154 03/04/2006 20:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ad 1
Kursy przez caly sezon są zachecajace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najnizsze kursy sa okolo 1,3, przy bardziej wyrownanych meczach kursy zdecydowanie przekraczaja 1,5 na faworyta.

Ad 2
Druzyny grają seriami, przewaznie po 3, ale czasem po 2 lub 4 mecze. Kursy w MLB zaleza przede wszystkim od starting pitchera, a dopiero w dalszej kolejnosci od innych czynnikow. Nie jest powiedziane, ze w takiej sytuacji jak opisujesz kurs sie zmieni. Rownie dobrze faworyt moze pozostac faworytem jak i stac sie dogiem.

Ad 3
Mnostwo osob gra tu progresją. Ja nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#550155 03/04/2006 20:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak narazie CArdinal i Cubs demoluja swoich rywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe ktora z tych ekip bedzie blizsza 20 punkto ,albo ktora je zdobedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#550156 03/04/2006 20:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Dzieki za szybka odpowiedz Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brzmi zachecajaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Innych jesli znajda chwile tez prosze o wypowiedz.
POZDRAWIAM

Ps: Jeszcze jedno pytanie. Jak wyglada sprawa z nispodziankami. Nie chodzi mi o poczatek sezonu bo to wiadomo, ze moga byc zaskoczenia. Chodzi mi juz o czas kiedy sytuacja sie ustablilizuje. Czy czesto zdarza sie, ze zdecydowany faworyt (powiedzmy po kursie 1,35) przegrywa? Bo w nhl to niestety dosc spotykane zjawisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#550157 03/04/2006 21:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
Według mnie niespodzianki są wszędzie. Natomiast w MLB chyba są częstsze niż w innych sportach jeżeli można mówić tutaj o niespodziankach.
Poprzedni rok nie był tak "wybitny" jak lata wcześniejsze, natomiast bardzo często trafiają się prawa serii - dwa razy wygrywa zespół A (silniejszy), więc w celu wyrównania poziomu ligi na trzeci mecz wystawianczny jest team, który pozwala na wygranie teamowi B(słabszy). I odpowiednik - słabszy zespół(B) wygrał mecz numer 1, więc praktycznie pewne jest, że koelnym zwycięzcą będzie zespół A.
Grając w taki sposób trochę zysku było.

Pozdro.

#550158 03/04/2006 21:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Dzieki za odpowiedz Rataksas.
Bardzo ciekawe uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. POZDRAWIAM

#550159 04/04/2006 05:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Houston Astros - Florida Marlins ==> 1 - 1.613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> (1:0)
Houston Astros - Florida Marlins ==> under 7.5 - 1.869 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> (1:0)
Kansas City Royals - Detroit Tigres ==> 2 - 781 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> (1:3)



Przyznam szczerze, ze niespodziewalem sie tak pieknego rozpoczecia sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Moge tylko napisac, ze trzy godziny spedzone przed kompem zrobilo swoje.... Jestem z siebie dumny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1