|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Byłem wczoraj na Batmanie... Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji. Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c  Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy. Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Whisky dla aniołów 8-/10 Nowa produkcja Kena Loacha, bardzo udany komediodramat, może być szczególnie przyjemny dla fanów whisky Historia kilku wyrzutków społecznych i człowieka z pasją, których potrafi zarazić tym innych. Jest też happy-end i morał (jak to u Loacha), humor myślę dla wszystkich, może czasem zbyt niewyszukany - za to ten minus. Generlanie, jeśli ktoś będzie miał okazję obejrzeć to śmialo polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Byłem wczoraj na Batmanie... Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji. Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c  Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy. Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni  Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film/trylogię uważam za dobre kino akcji. To, że komuś film nie przypadł do gustu jest zrozumiałe, ale trochę poniosły Ciebie negatywne emocje, odradzając oglądanie filmów osobom, które nie są fanami Batmana, a już zapewnienie, że większą frajdę znajdzie w filmie Stalone'a. To dla mnie totalna ignorancja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
A ja sie akurat zgodze z Coronachem, chociaz jestem fanem Batmana, dwie pierwsze czesci Nolana byly swietne, trzecia to zaledwie sredniak. Dopracowany muzycznie i wizualnie, ale nudny, bez jaj. Tez uwazam, ze na Niezniszczalnych pobawie sie bardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Whisky dla aniołów 8-/10 Nowa produkcja Kena Loacha, bardzo udany komediodramat, może być szczególnie przyjemny dla fanów whisky Historia kilku wyrzutków społecznych i człowieka z pasją, których potrafi zarazić tym innych. Jest też happy-end i morał (jak to u Loacha), humor myślę dla wszystkich, może czasem zbyt niewyszukany - za to ten minus. Generlanie, jeśli ktoś będzie miał okazję obejrzeć to śmialo polecam. znajdę gdzieś w necie do ściągnięcia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film(...) uważam za dobre kino akcji. Jeżeli akurat tą część uważasz za dobre kino akcji to jest to dla mnie totalna ignorancja. Jak dla mnie w filmach akcji, powinna być akcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Byłem wczoraj na Batmanie... Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji. Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c  Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy. Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni  Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film/trylogię uważam za dobre kino akcji. To, że komuś film nie przypadł do gustu jest zrozumiałe, ale trochę poniosły Ciebie negatywne emocje, odradzając oglądanie filmów osobom, które nie są fanami Batmana, a już zapewnienie, że większą frajdę znajdzie w filmie Stalone'a. To dla mnie totalna ignorancja  no cóż różnica pokolenia nie do przeskoczenia ps. też jestem pewien, ze nie zawiode się na Niezniszczalni 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles. tak naprawdę to autorski( i zdecydowanie najlepszy) miał tylko debiut- The Hunger (10/10) reszta to Holiłódy no może jeszcze True Romance trzymał klasę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles. tak naprawdę to autorski( i zdecydowanie najlepszy) miał tylko debiut- The Hunger (10/10) reszta to Holiłódy no może jeszcze True Romance trzymał klasę... z Holiłódów da się wyłuskać kilka dobrych filmów, np. Spy Game, Wróg publiczny i wspomniany True Romance
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
z filmem jak z muzyką. ma dostarczać różnych wrażeń i służy różnym celom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Człowiek w Ogniu też zły nie był. Podobnie jak w swojej kategorii Ostatni Skaut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
true romance bardzo dobry, aczkolwiek przejawy geniusz w tym filmie (sycylijczycy) to zapewne zasluga tarantino
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że True Romance to jedyny wybitny film wspomnianego reżysera. 9/10 scenariusz, wykonanie, gra aktorska, muzyka, dobór aktorów do roli (Slater, Arquette, nie wspominając Walkena) - tego należy oczekiwać od filmu już pierwsza scena: panorama przykopconych przedmieść Detroit, muzyka Hansa Zimmera oraz ten słodki i głupkowaty, a przy tym uroczy głos Patrycji Arquette opowiadający o tym, że właśnie tu przytrafiła się historia prawdziwej miłości... to jest mistrzostwo świata dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dobry w film podobny do produkcji - Giganci z stali, macie coś wartego polecenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że True Romance to jedyny wybitny film wspomnianego reżysera. 9/10 scenariusz, wykonanie, gra aktorska, muzyka, dobór aktorów do roli (Slater, Arquette, nie wspominając Walkena) - tego należy oczekiwać od filmu już pierwsza scena: panorama przykopconych przedmieść Detroit, muzyka Hansa Zimmera oraz ten słodki i głupkowaty, a przy tym uroczy głos Patrycji Arquette opowiadający o tym, że właśnie tu przytrafiła się historia prawdziwej miłości... to jest mistrzostwo świata dla mnie  ten wspomniany reżyser KUPIŁ scenariusz od Tarantino, ponadto przerobił w nim końcówkę na słodkawą kupę rodem ze Skazanych na Shawshank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
oba zakończenia miały coś w sobie, choć w istocie bez Quentina to nie byloby to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
[ Linked Image] Ktos moze ogladal ktorys z w/w filmow i moglby polecic ? Na filmwebie nie maja zbyt pochlebnych opinii ale wiadomo jak to jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
A ja jestem pod wrażeniem nowego serialu "Copper", przynajmniej po obejrzeniu premierowego odcinka. Za produkcję odpowiada BBC America, a akcja osadzona w drugiej połowie XIX wieku w Nju Jorku po wojnie secesyjnej. A o czym ? O tym co zwykle, o policjantach i złodziejach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|