Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#5502502 19/08/2012 17:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Byłem wczoraj na Batmanie...

Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji.

Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c wink

Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy.

Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Whisky dla aniołów 8-/10

Nowa produkcja Kena Loacha, bardzo udany komediodramat, może być szczególnie przyjemny dla fanów whisky wink
Historia kilku wyrzutków społecznych i człowieka z pasją, których potrafi zarazić tym innych. Jest też happy-end i morał (jak to u Loacha), humor myślę dla wszystkich, może czasem zbyt niewyszukany - za to ten minus. Generlanie, jeśli ktoś będzie miał okazję obejrzeć to śmialo polecam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by Coronach
Byłem wczoraj na Batmanie...

Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji.

Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c wink

Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy.

Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni wink
Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film/trylogię uważam za dobre kino akcji.

To, że komuś film nie przypadł do gustu jest zrozumiałe, ale trochę poniosły Ciebie negatywne emocje, odradzając oglądanie filmów osobom, które nie są fanami Batmana, a już zapewnienie, że większą frajdę znajdzie w filmie Stalone'a. To dla mnie totalna ignorancja smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
A ja sie akurat zgodze z Coronachem, chociaz jestem fanem Batmana, dwie pierwsze czesci Nolana byly swietne, trzecia to zaledwie sredniak. Dopracowany muzycznie i wizualnie, ale nudny, bez jaj. Tez uwazam, ze na Niezniszczalnych pobawie sie bardziej smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by Danielsan
Whisky dla aniołów 8-/10

Nowa produkcja Kena Loacha, bardzo udany komediodramat, może być szczególnie przyjemny dla fanów whisky wink
Historia kilku wyrzutków społecznych i człowieka z pasją, których potrafi zarazić tym innych. Jest też happy-end i morał (jak to u Loacha), humor myślę dla wszystkich, może czasem zbyt niewyszukany - za to ten minus. Generlanie, jeśli ktoś będzie miał okazję obejrzeć to śmialo polecam.

znajdę gdzieś w necie do ściągnięcia??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Originally Posted by Rusty
Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film(...) uważam za dobre kino akcji.

Jeżeli akurat tą część uważasz za dobre kino akcji to jest to dla mnie totalna ignorancja.

Jak dla mnie w filmach akcji, powinna być akcja.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by Coronach
Byłem wczoraj na Batmanie...

Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji.

Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c wink

Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy.

Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni wink
Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film/trylogię uważam za dobre kino akcji.

To, że komuś film nie przypadł do gustu jest zrozumiałe, ale trochę poniosły Ciebie negatywne emocje, odradzając oglądanie filmów osobom, które nie są fanami Batmana, a już zapewnienie, że większą frajdę znajdzie w filmie Stalone'a. To dla mnie totalna ignorancja smile

no cóż różnica pokolenia nie do przeskoczenia wink
ps. też jestem pewien, ze nie zawiode się na Niezniszczalni 2 grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by vindom
Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles.
tak naprawdę to autorski( i zdecydowanie najlepszy) miał tylko debiut- The Hunger (10/10)
reszta to Holiłódy
no może jeszcze True Romance trzymał klasę...


Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by haku
Originally Posted by vindom
Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles.
tak naprawdę to autorski( i zdecydowanie najlepszy) miał tylko debiut- The Hunger (10/10)
reszta to Holiłódy
no może jeszcze True Romance trzymał klasę...

z Holiłódów da się wyłuskać kilka dobrych filmów, np. Spy Game, Wróg publiczny i wspomniany True Romance

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
z filmem jak z muzyką. ma dostarczać różnych wrażeń i służy różnym celom.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Człowiek w Ogniu też zły nie był. Podobnie jak w swojej kategorii Ostatni Skaut.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
true romance bardzo dobry, aczkolwiek przejawy geniusz w tym filmie (sycylijczycy) to zapewne zasluga tarantino

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że True Romance to jedyny wybitny film wspomnianego reżysera. 9/10

scenariusz, wykonanie, gra aktorska, muzyka, dobór aktorów do roli (Slater, Arquette, nie wspominając Walkena) - tego należy oczekiwać od filmu

już pierwsza scena:

panorama przykopconych przedmieść Detroit, muzyka Hansa Zimmera oraz ten słodki i głupkowaty, a przy tym uroczy głos Patrycji Arquette opowiadający o tym, że właśnie tu przytrafiła się historia prawdziwej miłości...

to jest mistrzostwo świata dla mnie smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dobry w film podobny do produkcji - Giganci z stali, macie coś wartego polecenia?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Danielsan
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że True Romance to jedyny wybitny film wspomnianego reżysera. 9/10

scenariusz, wykonanie, gra aktorska, muzyka, dobór aktorów do roli (Slater, Arquette, nie wspominając Walkena) - tego należy oczekiwać od filmu

już pierwsza scena:

panorama przykopconych przedmieść Detroit, muzyka Hansa Zimmera oraz ten słodki i głupkowaty, a przy tym uroczy głos Patrycji Arquette opowiadający o tym, że właśnie tu przytrafiła się historia prawdziwej miłości...

to jest mistrzostwo świata dla mnie smile

ten wspomniany reżyser KUPIŁ scenariusz od Tarantino, ponadto przerobił w nim końcówkę na słodkawą kupę rodem ze Skazanych na Shawshank.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
oba zakończenia miały coś w sobie, choć w istocie bez Quentina to nie byloby to wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
[Linked Image]

Ktos moze ogladal ktorys z w/w filmow i moglby polecic ? Na filmwebie nie maja zbyt pochlebnych opinii ale wiadomo jak to jest smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
A ja jestem pod wrażeniem nowego serialu "Copper", przynajmniej po obejrzeniu premierowego odcinka. Za produkcję odpowiada BBC America, a akcja osadzona w drugiej połowie XIX wieku w Nju Jorku po wojnie secesyjnej. A o czym ? O tym co zwykle, o policjantach i złodziejach.

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1