|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
To ja mam lepiej  loguje się i stan konta pokazuje 0.30pln zamiast 300 PLN  Napisałem do supportu ,odpowiedz była błyskawiczna .... wiedzą o proble jest to wina softu pracują nad tym ,kasa wróci na konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
mozlecie sie do softu pokera zalogowac bo u mnie takie cudo? [ Linked Image] [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
na mobile kasa zniknęła mam 0.0 a normalnie nie moge sie w ogole zalogowac-sprawa przekazana do działu technicznego-pracuja 3 dzień.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,537 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,537 Likes: 11 |
Ja piernicze jeszcze sie nie przyzwyczailiscie ,ze kazda firma wprowadzajaca ogromne zmiany na stronie(90% z nich jest niewidoczne dla gracza) ma ogromne z tym problemy . Unibet [ adserving.unibet.com] wyjatkiem nie bedzie.Trzeba dac im parenascie godzin(moze pare dni  ) i wszystko wroci do normy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 15 |
czy dobrze rozumiem:
wpłacam 2400, gram za całość i dostaje 400 ? czy musi to byc jednak 6 roznych zakladow po 400 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
ok, po kliknięciu w ten link jest to promo, ale przy wejściu standardowym to na żadnej przeglądarce nic nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,537 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,537 Likes: 11 |
Nie jest to opisane dokladnie na stronie Unibet [ adserving.unibet.com] musisz postawić zakłady za minimum 2400 zł Zaklady sugerowaloby minimum dwa zaklady  ale prawdopodobnie chodzi po prostu o zagranie za wymagana kwote .Przy minimalnym kursie 1.20 bonus wyglada elegancko Jesli chcesz miec pewnosc musisz zapytac support bo w mailu informujacym o nowej promocji tez nic wiecej nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,537 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,537 Likes: 11 |
ok, po kliknięciu w ten link jest to promo, ale przy wejściu standardowym to na żadnej przeglądarce nic nie ma Musi byc ten obrazek ,ktory wkleilem wczesniej pod polem z rejestracja zeby promocja obowiazywala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
tez dostaliscie maila o bonusie? ja dostalem 50% do 400zl a jak wchodze na strone to jest 100% do 400zl. ciekawe ktora wersja jest poprawna. przy tylko 3x wymaganym obrocie bonusem przy kursie 1.2 ladnie to wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Niestety nie moge sie zalogowac na soft pokerowy Unibetu. Po wpisaniu danych do logowania niby sie loguje, ale w rzeczywistosci stoi w miejscu, a po jakims czasie wyskakuje tekst: [ Linked Image] I teraz nie mam pojecia co robic. Probowalem juz odinstalowac i zainstalowac soft ponownie, probowalem tez reseta i pierwsze co zrobic to odpalic wlasnie Unibet Poker, ale dalej nic. No i oczywiscie probowalem tez pisac maila via livechat (byl niedostepny), ale zero reakcji czyli norma generalnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
tez dostaliscie maila o bonusie? ja dostalem 50% do 400zl a jak wchodze na strone to jest 100% do 400zl. ciekawe ktora wersja jest poprawna. przy tylko 3x wymaganym obrocie bonusem przy kursie 1.2 ladnie to wyglada No właśnie, to 3 czy 5? Bo w warunkach jest: "- 50% bonusu do 225 zł zostanie wypłacone na Twoje konto od razu po dokonaniu depozytu. Dla bonusu obowiązuje 3 krotny warunek obrotu w Zakładach. a dalej "Bonus od depozytu ma następujące warunki obrotu: 25 w Kasynie, 35 w Live Casino, 5 w Zakładach, 5 w Zakładach Live i 25 w Grach."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
pytanko male, jak wplace do nich prze MoneyBookers pieniadze to czy bede mogl wyplacic na konto bankowe? Dodam, ze wczesniej wplacalem poprzez karte i wyplacalem juz kilka razy na konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
pytanko male, jak wplace do nich prze MoneyBookers pieniadze to czy bede mogl wyplacic na konto bankowe? Dodam, ze wczesniej wplacalem poprzez karte i wyplacalem juz kilka razy na konto bankowe. tak bez problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
tez dostaliscie maila o bonusie? ja dostalem 50% do 400zl a jak wchodze na strone to jest 100% do 400zl. ciekawe ktora wersja jest poprawna. przy tylko 3x wymaganym obrocie bonusem przy kursie 1.2 ladnie to wyglada No właśnie, to 3 czy 5? Bo w warunkach jest: "- 50% bonusu do 225 zł zostanie wypłacone na Twoje konto od razu po dokonaniu depozytu. Dla bonusu obowiązuje 3 krotny warunek obrotu w Zakładach. a dalej "Bonus od depozytu ma następujące warunki obrotu: 25 w Kasynie, 35 w Live Casino, 5 w Zakładach, 5 w Zakładach Live i 25 w Grach." jednak 5, jak aktywowalem bonus i patrze ile musze obrocic, to tak wychodzi. pewnie mieli problemy z tlumaczeniem z angielskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
[quote=huge][quote=kfjatek][quote=huge]tez dostaliscie maila o bonusie? ja dostalem 50% do 400zl a jak wchodze na strone to jest 100% do 400zl. ciekawe ktora wersja jest poprawna. przy tylko 3x wymaganym obrocie bonusem
Która wersja wyszła?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
[quote=huge][quote=kfjatek][quote=huge]tez dostaliscie maila o bonusie? ja dostalem 50% do 400zl a jak wchodze na strone to jest 100% do 400zl. ciekawe ktora wersja jest poprawna. przy tylko 3x wymaganym obrocie bonusem
Która wersja wyszła? x5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
ok dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
w jakich godzinach złapie kogoś na live chat?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|