|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Tak jak w temacie ... pewnie dnia puszczasz mega tasiemca i wygrywasz 100.000 tyś i co dalej ? Utrzymujesz sie tylko i wylacznie z bukmacherki, nie pracujesz i nie jestes nigdzie ubezpieczony itp. Wiadomo ze Urzad Celny czy Skarbowy tylko czeka na osobnika ktoremu odbija sodowka i pojdzie do salonu i kupi auto za 100.000 tys  Co byscie Panowie zrobili ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
najpierw poleciłbym nauczyc sie poprawnie zapisywać kwoty co do tematu co to jest 100 tys. w dzisiejszych czasach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Sto tysięcy tysięcy czy ile?  Bo 100 kawałków to nie jest kwota z której wyżyjesz na procencie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
najpierw poleciłbym nauczyc sie poprawnie zapisywać kwoty co do tematu co to jest 100 tys. w dzisiejszych czasach? jak dla mnie to sporo kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
-error]Sto tysięcy tysięcy czy ile?  Bo 100 kawałków to nie jest kwota z której wyżyjesz na procencie. 100,000 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Ta, wygrywam 100k, rzucam robote, utrzymuje sie z procentow i kupuje auto za 100k. Ile ty masz lat? 15? Za 100k to sobie stodole mozesz kupic co najwyzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Ta, wygrywam 100k, rzucam robote, utrzymuje sie z procentow i kupuje auto za 100k. Ile ty masz lat? 15? Za 100k to sobie stodole mozesz kupic co najwyzej. zaby rzucic robote to trzeba ja najpierw miec  dlatego pytam, w co warto zainwestowac aby nie budzilo zadnych podejrzen itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
simons1986 napisz do mnie PW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
jeszcze mozna lokowac  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
simons1986 napisz do mnie PW  ktos chyba uwierzyl ,ze zalozyciel tematu wygral 100k i chce znowu pozyczyc kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
oj malutko wiesz, malutko.. a wypowiadasz się prędko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
NO dobrze panowie. Może ktoś kumaty wypowie się jak to wygląda. Załóżmy 2 sytuacje: 1. Szczęśliwie wygrywamy 100 tysi u naziemnego, w swej mądrąści rozbiliśmy kupon na 50 co by nie płacić podatku i bierzemy na koniec zaświadczenie o wygranej. Jak owa wygrana ma się do skarbówki/PIT'u ?? 2. Szczęśliwie jesteśmy w stanie ugrać powiedzmy 10 tysi miesięcznie, zatem roczne dochody są słuszne. Od każdej wygranej mamy zaświadczenie. Jak wyżej, co na to skarbówka/Pit ??
Trzeba dodatkowo się rozliczać, czy mamy pijawki w dupie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
NO dobrze panowie. Może ktoś kumaty wypowie się jak to wygląda. Załóżmy 2 sytuacje: 1. Szczęśliwie wygrywamy 100 tysi u naziemnego, w swej mądrąści rozbiliśmy kupon na 50 co by nie płacić podatku i bierzemy na koniec zaświadczenie o wygranej. Jak owa wygrana ma się do skarbówki/PIT'u ?? 2. Szczęśliwie jesteśmy w stanie ugrać powiedzmy 10 tysi miesięcznie, zatem roczne dochody są słuszne. Od każdej wygranej mamy zaświadczenie. Jak wyżej, co na to skarbówka/Pit ??
Trzeba dodatkowo się rozliczać, czy mamy pijawki w dupie ?? tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :> jaki to problem  ? mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :> jaki to problem  ? mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac ok wyplacic 100.000 zł przy pomocy np. netellera i co dalej ? Co zrobisz z taka gotowka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :> jaki to problem  ? mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac ok wyplacic 100.000 zł przy pomocy np. netellera i co dalej ? Co zrobisz z taka gotowka ? 1. masz problem jak wyplacic taka kase zeby miec ja w rekach 2. chesz uniknac zeby skarbowka nie dobrala Ci sie do dupy AD1 karta netka nie wiem jaki ma dzienny limit bo uzywam mb ale wyplacac karta , co jakis czas z netka malymi sumami przelewac na konto bankowe , moze masz kilku znajomych ktorzy korzystaja z netka maja karty i by Ci pomogli to wyplacic , za codzienne zakupy te mniejsze i wieksze (np. powiedzmy nowa sofa czy tv) moglbys placic karta netka a nie z banku 2. powoli malymi krokami da sie wyplacic kazda sume nie widze problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Stawiam w dublu, dzisiaj Barcelona z hc + Kto zdobędzie Złota Piłke w sezonie 2012/2013 ? Patejuk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :> jaki to problem  ? mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac ok wyplacic 100.000 zł przy pomocy np. netellera i co dalej ? Co zrobisz z taka gotowka ? 1. masz problem jak wyplacic taka kase zeby miec ja w rekach 2. chesz uniknac zeby skarbowka nie dobrala Ci sie do dupy AD1 karta netka nie wiem jaki ma dzienny limit bo uzywam mb ale wyplacac karta , co jakis czas z netka malymi sumami przelewac na konto bankowe , moze masz kilku znajomych ktorzy korzystaja z netka maja karty i by Ci pomogli to wyplacic , za codzienne zakupy te mniejsze i wieksze (np. powiedzmy nowa sofa czy tv) moglbys placic karta netka a nie z banku 2. powoli malymi krokami da sie wyplacic kazda sume nie widze problemu opcja nr. 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
czymasz siano na netku sobie spokojne a jak wiesz ze bedziesz za kilka dni potrzebowal wieksza kase to od tych kilku dni wczesniej wyplacasz sobie powiedzmy po 2k PLN-ow i w tydzien masz 14k w portfelu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|