Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Tak jak w temacie ... pewnie dnia puszczasz mega tasiemca i wygrywasz 100.000 tyś i co dalej ? Utrzymujesz sie tylko i wylacznie z bukmacherki, nie pracujesz i nie jestes nigdzie ubezpieczony itp. Wiadomo ze Urzad Celny czy Skarbowy tylko czeka na osobnika ktoremu odbija sodowka i pojdzie do salonu i kupi auto za 100.000 tys laugh Co byscie Panowie zrobili ? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
najpierw poleciłbym nauczyc sie poprawnie zapisywać kwoty wink
co do tematu co to jest 100 tys. w dzisiejszych czasach?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Sto tysięcy tysięcy czy ile? laugh Bo 100 kawałków to nie jest kwota z której wyżyjesz na procencie.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by sHybki
najpierw poleciłbym nauczyc sie poprawnie zapisywać kwoty wink
co do tematu co to jest 100 tys. w dzisiejszych czasach?

jak dla mnie to sporo kasy smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by [T
-error]Sto tysięcy tysięcy czy ile? laugh Bo 100 kawałków to nie jest kwota z której wyżyjesz na procencie.

100,000 zł smile

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Ta, wygrywam 100k, rzucam robote, utrzymuje sie z procentow i kupuje auto za 100k. Ile ty masz lat? 15? Za 100k to sobie stodole mozesz kupic co najwyzej.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Big_star
Ta, wygrywam 100k, rzucam robote, utrzymuje sie z procentow i kupuje auto za 100k. Ile ty masz lat? 15? Za 100k to sobie stodole mozesz kupic co najwyzej.

zaby rzucic robote to trzeba ja najpierw miec smile dlatego pytam, w co warto zainwestowac aby nie budzilo zadnych podejrzen itp smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
simons1986 napisz do mnie PW

smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ulokować w Amber Gold.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Gaske
Ulokować w Amber Gold.

jeszcze mozna lokowac laugh?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Big Ben
simons1986 napisz do mnie PW

smile


ktos chyba uwierzyl ,ze zalozyciel tematu wygral 100k i chce znowu pozyczyc kase laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
oj malutko wiesz, malutko..

a wypowiadasz się prędko

smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
NO dobrze panowie. Może ktoś kumaty wypowie się jak to wygląda. Załóżmy 2 sytuacje:
1. Szczęśliwie wygrywamy 100 tysi u naziemnego, w swej mądrąści rozbiliśmy kupon na 50 co by nie płacić podatku i bierzemy na koniec zaświadczenie o wygranej. Jak owa wygrana ma się do skarbówki/PIT'u ??
2. Szczęśliwie jesteśmy w stanie ugrać powiedzmy 10 tysi miesięcznie, zatem roczne dochody są słuszne. Od każdej wygranej mamy zaświadczenie. Jak wyżej, co na to skarbówka/Pit ??

Trzeba dodatkowo się rozliczać, czy mamy pijawki w dupie ??

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by -Adrian-
NO dobrze panowie. Może ktoś kumaty wypowie się jak to wygląda. Załóżmy 2 sytuacje:
1. Szczęśliwie wygrywamy 100 tysi u naziemnego, w swej mądrąści rozbiliśmy kupon na 50 co by nie płacić podatku i bierzemy na koniec zaświadczenie o wygranej. Jak owa wygrana ma się do skarbówki/PIT'u ??
2. Szczęśliwie jesteśmy w stanie ugrać powiedzmy 10 tysi miesięcznie, zatem roczne dochody są słuszne. Od każdej wygranej mamy zaświadczenie. Jak wyżej, co na to skarbówka/Pit ??

Trzeba dodatkowo się rozliczać, czy mamy pijawki w dupie ??


tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :>

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by simons1986
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :>

jaki to problem hmm ?

mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by simons1986
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :>

jaki to problem hmm ?

mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac

ok wyplacic 100.000 zł przy pomocy np. netellera i co dalej ? Co zrobisz z taka gotowka ?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by simons1986
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :>

jaki to problem hmm ?

mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac

ok wyplacic 100.000 zł przy pomocy np. netellera i co dalej ? Co zrobisz z taka gotowka ?

1. masz problem jak wyplacic taka kase zeby miec ja w rekach
2. chesz uniknac zeby skarbowka nie dobrala Ci sie do dupy

AD1 karta netka nie wiem jaki ma dzienny limit bo uzywam mb ale wyplacac karta , co jakis czas z netka malymi sumami przelewac na konto bankowe , moze masz kilku znajomych ktorzy korzystaja z netka maja karty i by Ci pomogli to wyplacic , za codzienne zakupy te mniejsze i wieksze (np. powiedzmy nowa sofa czy tv) moglbys placic karta netka a nie z banku
2. powoli malymi krokami da sie wyplacic kazda sume nie widze problemu

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Stawiam w dublu, dzisiaj Barcelona z hc + Kto zdobędzie Złota Piłke w sezonie 2012/2013 ?
Patejuk

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by simons1986
tu nie ma problemu, problem jest wtedy jesli wygrasz u buka internetowego np. unibet :>

jaki to problem hmm ?

mb badz neteller i nie ma sie czym przejmowac

ok wyplacic 100.000 zł przy pomocy np. netellera i co dalej ? Co zrobisz z taka gotowka ?

1. masz problem jak wyplacic taka kase zeby miec ja w rekach
2. chesz uniknac zeby skarbowka nie dobrala Ci sie do dupy

AD1 karta netka nie wiem jaki ma dzienny limit bo uzywam mb ale wyplacac karta , co jakis czas z netka malymi sumami przelewac na konto bankowe , moze masz kilku znajomych ktorzy korzystaja z netka maja karty i by Ci pomogli to wyplacic , za codzienne zakupy te mniejsze i wieksze (np. powiedzmy nowa sofa czy tv) moglbys placic karta netka a nie z banku
2. powoli malymi krokami da sie wyplacic kazda sume nie widze problemu

opcja nr. 2

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
czymasz siano na netku sobie spokojne a jak wiesz ze bedziesz za kilka dni potrzebowal wieksza kase to od tych kilku dni wczesniej wyplacasz sobie powiedzmy po 2k PLN-ow i w tydzien masz 14k w portfelu piwo

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1