Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
wie ktoś może kiedy będzie RIP do Gangstera?

wyrobią się do naszej premiery...? grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
http://www.filmweb.pl/film/Trzy-2010-542379

potrzebuję ściągnąć skądś ten film z polskimi napisami.

To jak, pomożecie?


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Originally Posted by lelu
[Linked Image]

Ktos moze ogladal ktorys z w/w filmow i moglby polecic ? Na filmwebie nie maja zbyt pochlebnych opinii ale wiadomo jak to jest smile

Podbijam smile


I druga sprawa- co moglibyscie polecic z filmow dokumentalnych o tresci zblizonej, podobnej cz nawiazacujacej do Planet Earth i Planet Human ? smile Na pewno jest cos wartego uwagi. Nie musi byc to 10 epizodow, moze byc 5 moze byc nawet tylko jeden epizod smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ja oglądałem chyba tylko J.Edgar i jego raczej bym nie polecał.
Jakiś taki nijaki ten film, albo może ja nie zauważyłem w nim tego czegoś. W sumie zawsze można sprawdzić na własnej skórze, ale ja ostrzegam, że może ten film lekko przynudzać.

Wszystkie wcześniejsze filmy Eastwooda można brać w ciemno, ale nie ten grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Czasem na dobry serial wpada się przypadkowo. Nie wiem, czy już pisałem o nim, czy jeszcze nie. Jeśli tak, to warto ten tytuł przypomnieć raz jeszcze.

Mad Dogs.

Naprawdę świetna produkcja, powstały dwa sezony, składające się łącznie z ośmiu odcinków. Stacja Sky1 zamówiła już trzeci. Jedna z tych brytyjskich produkcji, której akcja nie rozgrywa się w mglistj, deszczowej Anglii, a na słonecznych wyspach hiszpański. Pierwszy sezon dzieje się na Majorce, drugi na Ibizie. Zaczyna się banalnie, bo czterech przyjaciół jedzie do piątego, właśnie na Majorkę, aby świętować jego wcześniejsz przejście na emeryturę. Niestety świetnie zapowiadający się czas balangi przybiera nieoczekiwany obrót i już nic nie jest takie, jakie miało być. Gatunek serialu trudno określić, bo łączy w sobie cechy dramatu, czarnej komedii, thrillera psychologicznego. A można jeszcze doszukać się inspiracji chociażby Davidem Lynchem, braćmi Cohen, a nawet i Hitchcockiem.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Czy ma Ktoś może link do torrenta do wszystkich serii "Czasu honoru"?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by Coronach
Byłem wczoraj na Batmanie...

Ogromne rozczarowanie, film momentami przeraźliwie wprost nudny, mało akcji, dialogi banalne, zdecydowanie jedna z najsłabszych ekranizacji.

Podobały mi się 2 rzeczy: motor i Teal'c wink

Odradzam oglądanie ludziom niebędącym wielkimi fanami nietoperzy.

Większą frajdę sprawią zapewne nowi niezniszczalni wink
Ja nie jestem fanem komiksów etc., a film/trylogię uważam za dobre kino akcji.

To, że komuś film nie przypadł do gustu jest zrozumiałe, ale trochę poniosły Ciebie negatywne emocje, odradzając oglądanie filmów osobom, które nie są fanami Batmana, a już zapewnienie, że większą frajdę znajdzie w filmie Stalone'a. To dla mnie totalna ignorancja smile

no cóż różnica pokolenia nie do przeskoczenia wink
ps. też jestem pewien, ze nie zawiode się na Niezniszczalni 2 grin
byłem na Batmanie, wczoraj byłem też na Niezniszczalnych... No nie ma porównania grin dużo lepiej się ogląda Niezniszczalnych, w tym filmie jest wszystko co trzeba, czuć troszkę stary klimat + dużo śmiesznych scen (m.in. nawiązania do rzeczywistości i starych filmów bohaterów), reszty nie opisze co by nie psuć zabawy tongue Ciężko wyjść z kina bez uśmiechu na ustach, jeden z niewielu filmów gdzie druga część jest lepsza od pierwszej smile Ogromne zaskoczenie, nie spodziewałem się czegoś takiego, być może dlatego że nie oglądałem trailerów, nie czytałem zapowiedzi, poszedłem w ciemno i wszystkim polecam zrobić tak samo smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ostatnio przy okazji festiwalu 'Transatlantyk' obejrzalem 'Bullhead'. Film dostal nominacje do oscara w kategorii ' Najlepszy film nieanglojęzyczny'. 6.9 na filmwebie, ale dla mnie bylo to bardzo solidne belgijskie kino, moge smialo polecic. Nie chce za bardzo opisywac filmu, bo za bardzo bym go strescil, generalnie dosc ciezki i przygnebiajacy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by nOcnY
Czy ma Ktoś może link do torrenta do wszystkich serii "Czasu honoru"?


Niestety nie mam ale moge polecic do obejrzenia na IPLI ,sa wszystkie serie.
(Denerwujace reklamy ale coz...)

Jak mniemam chcesz nadrobić przed nowym sezonem smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Czy kto wie skad mozna pobrac napisy do "Gang story" (Les Lyonnais)
Napiprojekt jak zwykle nie znajduje.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by TriumfWoli
Czy kto wie skad mozna pobrac napisy do "Gang story" (Les Lyonnais)
Napiprojekt jak zwykle nie znajduje.


tu są jakieś - może będą dobre

http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/4567555/les-lyonnais-pl

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
w linku vindoma masz napisy do ETRG, który jest do ściągnięcia tutaj:
http://thepiratebay.se/torrent/7306784/Les_Lyonnais%5B2011%5DBRRip_XviD%5BFrench%5D-ETRG
przy 700mb ETRG ma najlepsze ripy

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Dziekuje za pomoc.

Dzisiaj wieczór filmowy :
- Pułkownik Kwiatkowski (po raz enty) TVP 1
- Wywiad z wampirem , Ale Kino !

Nastepnie na DVD : "Gang story" i "Rise and fall of white collar hooligan".

Rowniez sciaganlem polecane wyzej "Mad Dogs"

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Za to dzisiaj całkiem niezłe pozycje oferuje tvp kultura smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Grazie mille piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by mat2000
Za to dzisiaj całkiem niezłe pozycje oferuje tvp kultura smile

Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV.
Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre.

Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem.
Nie sa to nowosci ale jest dobre kino.
Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz"

Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska.
Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by mat2000
Za to dzisiaj całkiem niezłe pozycje oferuje tvp kultura smile

Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV.
Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre.

Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem.
Nie sa to nowosci ale jest dobre kino.
Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz"

Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska.
Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"

kilka dni temu ocenialem filmy na filmwebie i w rekomendacjach polecano mi Prestiz jako jeden z najlepszych wynikow (cos ok 85% zgodnosci) , sciagnalem go i zaczalem ogladac ,ale szybko przerwalem bo spiacy bylem , dzis trzeba bedzie na tvnie obadac

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Świetny film - polecam.Jak i wszystkie pozostałe Nolana.
W tej tematycy i podbnym klimacie rowniez podoba mi sie 'Iluzjonista',gdzie fajnie pokazany kostiumowy Wieden.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie.. blush

Może i momentami śmieszne, ale raczej słaby film. Jedynie fajne panny można pooglądać i dobrej muzy posłuchać. smile

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1