|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jakie byly kursy przed spotkaniem? nie pytaj  ja mialem rpzeciwko janowiczowi dla jaj za 10 funtow ale w dublu z karloviciem wiec w sumie bez znaczenia, w hillu 9, ale mozna bylo zlapac kilkanascie, poniewaz jego rywal to jakis syn dozorcy na us open i tak mu zalatwili przepustke na turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Lu niestety tylko seta ugrał, mogło być lepiej tutaj. Liczyłem na Niego bardziej niż Andujara O Sama jakoś się nie bałem. Myślisz, że próba z Breloczkiem to byłoby już nadużycie i wyłudzenie? nie ma nic specjalnego w tym kursie dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Monaco vs Federer, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
myślicie, że to już wszystko na co było stać GGLa? jego fajnie się ogląda, podobnie jak kaszkieta ale co on zagra, pan w niebiosach jedyny raczy wiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
dajesz Monaco  niech serwis w koncu zaskoczy bo to woła o pomste do nieba co serwujesz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Lu niestety tylko seta ugrał, mogło być lepiej tutaj. Liczyłem na Niego bardziej niż Andujara O Sama jakoś się nie bałem. Myślisz, że próba z Breloczkiem to byłoby już nadużycie i wyłudzenie? nie ma nic specjalnego w tym kursie dla mnie  u Breloka pobrałem over 34  nie powinno być problema bo linia niska..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
GGL był 330  i poszedł za 70e  jak to zagrałęs i wejdzie to tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jakie byly kursy przed spotkaniem? nie pytaj  ja mialem rpzeciwko janowiczowi dla jaj za 10 funtow ale w dublu z karloviciem wiec w sumie bez znaczenia, w hillu 9, ale mozna bylo zlapac kilkanascie, poniewaz jego rywal to jakis syn dozorcy na us open i tak mu zalatwili przepustke na turniej Czekając w serwisie na auto wyczytałem w prasie, że ten Novikov szapnął tytuł Mistrza US do lat 18 czy coś takiego. I za to dostał WC
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
jakie byly kursy przed spotkaniem? nie pytaj  ja mialem rpzeciwko janowiczowi dla jaj za 10 funtow ale w dublu z karloviciem wiec w sumie bez znaczenia, w hillu 9, ale mozna bylo zlapac kilkanascie, poniewaz jego rywal to jakis syn dozorcy na us open i tak mu zalatwili przepustke na turniej grubszy temat  ale 1,2 chociaz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
jakie byly kursy przed spotkaniem? nie pytaj  ja mialem rpzeciwko janowiczowi dla jaj za 10 funtow ale w dublu z karloviciem wiec w sumie bez znaczenia, w hillu 9, ale mozna bylo zlapac kilkanascie, poniewaz jego rywal to jakis syn dozorcy na us open i tak mu zalatwili przepustke na turniej Mistrz USA do lat 18... widać jaka jest różnica między takim talentem a polskim 22 letnim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
@1.06 było na Novikova z Kubota też lżyli jak dostał od Griffina, albo Radwańska od Cetkovskiej  może inny kaliber, ale czas pokażę jakie buty ten Novikov. Po za tym, kto to jest Janowicz ? wciąż poziom challengerowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
GGL był 330  i poszedł za 70e  jak to zagrałęs i wejdzie to tylko  nie ma tak dobrze  ja nawet za 50 groszy nie dałem. Ogólnie poszedł na bf po takim kursie za 70e. Na pewno już sobie ktoś posiurował i wyjdzie z tego meczu z plusem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Lu niestety tylko seta ugrał, mogło być lepiej tutaj. Liczyłem na Niego bardziej niż Andujara O Sama jakoś się nie bałem. Myślisz, że próba z Breloczkiem to byłoby już nadużycie i wyłudzenie? nie ma nic specjalnego w tym kursie dla mnie  nie pomagasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Monaco tymi top spinami dużo nie zwojuje jak z GGL takie męki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
jakie byly kursy przed spotkaniem? nie pytaj  ja mialem rpzeciwko janowiczowi dla jaj za 10 funtow ale w dublu z karloviciem wiec w sumie bez znaczenia, w hillu 9, ale mozna bylo zlapac kilkanascie, poniewaz jego rywal to jakis syn dozorcy na us open i tak mu zalatwili przepustke na turniej http://ustaboys.com/news/show.html Drugi news.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Jeszcze się zdiwicie jak ten młody jankes weźmie cały turniej, a Jerzyk okaże się jedynym graczem który urwał mu seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
@1.06 było na Novikova z Kubota też lżyli jak dostał od Griffina, albo Radwańska od Cetkovskiej  może inny kaliber, ale czas pokażę jakie buty ten Novikov. Po za tym, kto to jest Janowicz ? wciąż poziom challengerowy. Ktoś o ponad 1000 pozycji wyżej w rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie pomagasz  co mam Ci powiedzieć ?  nie zdziwię się jak Berlocq nawet sztycha nie zrobi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|