|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Odpowiedzcie mi co znaczy "depozyt" Czy jest to wielkość pierwszej wpłaty (50zl) czy zawsze trzeba miec na koncie zostawione tyle kaski zeby mozna bylo grać ?? Jescze chcialbym sie dowiedzieć czy EXPEKT pobiera dodatkoą kase za rozrachunki z kontem w BZWBK. Z góry dzięki jeśli chcecie bym was przy rejestracji rekomendował podajcie ID <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 17 |
Oryginalnie wysłał real23: [qb]Odpowiedzcie mi co znaczy "depozyt" Czy jest to wielkość pierwszej wpłaty (50zl) czy zawsze trzeba miec na koncie zostawione tyle kaski zeby mozna bylo grać ?? Jescze chcialbym sie dowiedzieć czy EXPEKT pobiera dodatkoą kase za rozrachunki z kontem w BZWBK. Z góry dzięki jeśli chcecie bym was przy rejestracji rekomendował podajcie ID <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] W EXPEKT grasz za min 0.5 PLN a max za tyle ile masz w depozycie. A depozyt to jest kasa którą płacasz do buka i którą możesz grać więcej niż masz nie możesz postawić. EXPEKT nie pobiera kasy przy wpłatach i wypłatach jeżeli robisz to przelewami. minimalna wpłata 50 zł a minimalna wypłata 10 pln. A mój ID 662253 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrówka
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki wielkie za szybką i fachową odpowiedz byłes pierwszy a wiec czuj sie nagrodzony JESZCZE RAZ DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 17 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka