Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#551613 04/04/2006 07:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1

Last edited by kewin; 04/04/2006 11:34.
Bonus: Unibet
#551614 04/04/2006 07:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Dziwi mnie tak wysoki kurs na San Diego..

W pierwszym meczu wygrali bez problemów 6:1. Pozatym są w dobrej formie bo z ostatnich 10 meczy wygrali 9 !!

San Francisco Giants raczej prezentowało się bardzo przeciętnie więc myśle, że grając u siebie San Diego dziś wygra ponownie.



Pozatym Dobrym typem są białe skarpetki które również są w dobrej formie i pokażą klase mistrzów wygrywając znowu z Clevenland.

#551615 04/04/2006 08:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
Dziś spodziewany jest debiut w roli narzucającego Mata Morrisa , dotychczas reprezentujacego klan kardynałów z St Louis, jest to pitcher dobrej klasy (chodź nie zaliczam go do śmietanki w hierarchi graczy na tej pozycji, jego statystyki za ubiegłe lata wykazuują tendencję stabilności i rzetelności)

tak więc mimo wszystko kurs jest usytuowany prawidłowo, przewaga w polu lezy po stronie pałkarzy padres , aczkowliek w kole dziś handicap mają goście z SF

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#551616 04/04/2006 08:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Uff, ledwo, ledwo Metsi wygrali. Trzeba uwazac na Natsow jak bedzie rzucal L. Hernandez.

A dzisiaj na pierwszy rzut oka, zagram na pewno tak:

#2 Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers @ 1.633

Victor Santos, ktory bedzie rzucal dla Piratow jest bylym graczem Milwaukee i ma bardzo slabe statystyki na tym stadionie. Licze na to, ze palkarze Brewers dobrze znają jego rzuty. Capuano to z kolei na tyle solidny pitcher, ze nie powinien zawiesc. Niestety mozliwy taki scenariusz jak we wczorajszym meczu Metsow.

#3 Boston Red Sox - Texas Rangers over 10.5@ 1.893

Schilling swietnie sie zaprezentowal wczoraj, wiec ofensywa Rangersow jakos specjalnie nie mogla sie wykazac. Dzisiaj nadrabiają to z nawiązką. Stadion Rangersow jest drugim z kolei pod wzgledem ilosci zdobywanych na nim punktow.

Bilans: 1-0 (+64,9)

Wczoraj wyjatkowo dobry dzien jak widze dla wszystkich. To chyba niespotykane, zeby opening day tak dobrze poszedl. Czy ktos pamieta jak to bylo w zeszlym roku?

#551617 04/04/2006 10:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ogladalem wlasnie skroty meczykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Cieszy wygrana soxow, Curt wreszcie porzadnie rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Obejzyjcie sobie NYM-Washington, kolo z Washingtonu niezly lot wykonal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PS Wyczysc skrzynke, bo nie mozna ci nic wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#551618 04/04/2006 10:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dobra, dobra, mam zalozony filtr na Twoje wiadomości z pogróżkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PS. Skrzynka pusta.
PS2. Superges, oproznij i Ty skrzynke.

#551619 04/04/2006 10:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Ja dzisiaj tylko CWS, chyba najlepszy mecz do typowania dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zobacze jak potoczą sie moje dzisiejsze losy bo mam jeszcze troche piłki. Jak bedzie spory plus to być moze Houston Astros - Florida Marlins under 8 @1.80 i na San Diego @2.08

Pozdrawiam i do usłyszenia na quasi od 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#551620 04/04/2006 10:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Sorry za OT, wyczysc skrzynke to nie bylo do Ciebie, tylko supergresa, poslal mi priv, a ma pelna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#551621 04/04/2006 11:23
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Witam;
Skrzynka już pusta.
Prosze o odpowiedź.
Pozdrawiam

#551622 04/04/2006 13:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
a co myslicie o kuponie takim ....

Chicago S. - Cleveland (04) 1
Milwaukee - Pittsburgh (04) 1
Oakland - NY Yankees (04) 2

ako wynosi 4.12 a mecze wydaja sie naprawde byc dosc pewne jakie wasze zdanie na ten temat ?

#551623 04/04/2006 13:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Po pierwsze w MLB nic pewne być nie może...
Po drugie 3 mecze MLB na jednym kuponie to najczęsciej strata kasy...
Po trzecie jako single bardzo prawdopodobne..

Soxów gram sam

#551624 04/04/2006 13:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
Quote
Po pierwsze w MLB nic pewne być nie może...
Po drugie 3 mecze MLB na jednym kuponie to najczęsciej strata kasy...
Po trzecie jako single bardzo prawdopodobne..

Soxów gram sam

ja wiem sam od 2lat dosc dobre pieniadze biore wlasnie na MLB i tez albo na singlach albo grajac 2 mecze ale mam tylko 50 zl. i wypadalo by zrobic kurs chociaz 2.00...wiec min te 2 mecze musze zagrac

#551625 04/04/2006 13:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
to zagraj na 2 mecze np. za połowe kasy w razie niepowodzenia masz jeszcze na nastepny kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#551626 04/04/2006 13:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 570
tylko jaki mecz wybrac poza Soxami

#551627 04/04/2006 14:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
.......
Wczoraj wyjatkowo dobry dzien jak widze dla wszystkich. To chyba niespotykane, zeby opening day tak dobrze poszedl. Czy ktos pamieta jak to bylo w zeszlym roku?

Rzeczywiscie, wyjatkowo. W zeszlym roku 25 typow (12W-13L)

Pozdrawiam

#551628 04/04/2006 17:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Witam !!


Po udanym poniedzialku, czas postawic cos na wtorek.

Dzis narazie jeden typ, a z uplywem czasu podam jeszcze pare typow.
Mecz zaczyna sie o 20:05. Pojedynek pomiedzy White Sox a Indians powinien byc na poczatku wyrownany, ale z uplywem inning'ow gospodarze powinni przejac inicjatywe na boisku i wypunktowac rywala. Tym razem jako rzucajacym w CWS bedzie F. Garcia, ktory w Spring trennig gral jak "turysta".... heh. Teraz powinien pokazac na co go stac, bo innej mozliwosci nie ma. 40 tys. widzow powinno dac wspanialy doping swoim pupilom i zmobilizowac ich do jak najlepszej gry. CLE zniesmaczone przegrana w "Openinng Day", bedzie chcialo sie przeciwstawic sile WS, ale ich sklad moim zdaniem nie powinien zagrozic bialym skarpetkom. Szczegolnie, ze po wygraniu pierwszego meczu ich nastroje sa wspaniale i na pewno dadza z siebie wszystko, zeby kibice mieli pelne zadowolenie z meczu. Nie wyobrazam sobie innego scenariuszu niz wygrana Chicago White Sox @1.657. To byl by szok dla mnie, a takze dla wszystkich kibicow White Sox.


Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Gogo SOX

#551629 04/04/2006 18:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
@Adingh wyczysc skrzynke..

@all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ludzie czyscie sobie skrzynki, to nic nie kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


A do pytania, to skroty mozna obejzec na espn, najczesciej trwaja kolo minuty, zwykle home runs albo jakies inne ciekawe zagrania np dzis ten zajebisty bieg kolesia z WASH i lot na baze i nie slusznie nie uznany pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


Sorry za kolejne OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#551630 04/04/2006 20:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Jak widac znaczna wiekszosc statystyk wskazywala na WS, ale rzeczywistosc jest brutalna....



Moj ostatni dzis typ.

Wybralem mecz Houston Astros - Florida Marlins. Po stronie gospodarzy kolejny znakomity pitcher Andy Pettitte, ktory powinienen poprowadzic swoich kolegow do zwyciestwa. Sadze, ze na placu gry pozostanie ok. 6,7 inn co powinno skutecznie uniemozliwic zdobywanie punktow gosciom, a palkarze Astros w tym czasie zabiora sie za zdobywanie cennych punktow. Andy ma dobre statystyki przeciwko Marlins, lubi grac przeciwko nim. Natomiast jesli chodzi o jego vis-a-vis Sergio Mitre, to jest to mlody, "poczatkujacy" pitcher, ktory jak narazie zodobywa doswiadczenie. W poprzednich 3 sezonach nie gral duzo, a jak gral to rzadko wygrywal. Sadze, ze nie sprosta wymaganiom batterow gospodarzy i trener gosci bedzie musial go szybko zmienic.... oby. Licze takze na lepsza skutecznosc HOU w zdobywaniu baz oraz punktow. Mysle, ze Astros powinni pokazac no co ich stac, mozliwe ze w pierwszym meczu sezonu byli troche stremowani i stad ich wczorajszy niski wynik. Dzis do boju moje gwiazdeczki..... niech zablysna pelnia blaku, bo nie ukrywam, ze postawilem na nich troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Astros -1.5 @1.909




Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#551631 05/04/2006 04:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Astros -1.5 @1.909 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
White Sox @1.657 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Kleska


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, $-man, aker, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,894 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,347
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1