|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
hewitt 4:1 40:0 ---- 4:6 z kamke o kurwa to nawet na tle tych cyrków jest przegięcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Co musi zmienić w swojej grze, aby osiągnąć sukces? - Tenis Radwańskiej to nie geniusz na miarę Steffi Graf lub Martiny Navratilovej. Jest on po prostu solidny, mądry i skuteczny. Jeśli jednak go nie wzbogaci, to może co najwyżej utrzymać miejsce w pierwszej dziesiątce. Jej druga pozycja na świecie to dla nas niezwykła przyjemność, ale jest za wysoka. Agnieszka nie jest drugą rakietą świata. Pierwsza dziesiątka to wystarczająco dużo. Nie przesadzajmy. Bohdan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
muller złapany lekko po @ 16,00 teraz dokładam mocniej po @ 8,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Andersona można spokojnie wpisać na listę mega pusiaków.
Stebe nie zawodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Troicki identycznie jak Janowicz wczoraj leci, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Co musi zmienić w swojej grze, aby osiągnąć sukces? - Tenis Radwańskiej to nie geniusz na miarę Steffi Graf lub Martiny Navratilovej. Jest on po prostu solidny, mądry i skuteczny. Jeśli jednak go nie wzbogaci, to może co najwyżej utrzymać miejsce w pierwszej dziesiątce. Jej druga pozycja na świecie to dla nas niezwykła przyjemność, ale jest za wysoka. Agnieszka nie jest drugą rakietą świata. Pierwsza dziesiątka to wystarczająco dużo. Nie przesadzajmy. Bohdan  tylko ze on jest jej hejterem z tego co zauwazylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Troicki identycznie jak Janowicz wczoraj leci,  tez na jego rywala byl kurs 16scie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
kubot ty nieogarnięty leszczu hewitt zamierza przepierzyć z 4:1 40:0? HEWITT  4:6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Co musi zmienić w swojej grze, aby osiągnąć sukces? - Tenis Radwańskiej to nie geniusz na miarę Steffi Graf lub Martiny Navratilovej. Jest on po prostu solidny, mądry i skuteczny. Jeśli jednak go nie wzbogaci, to może co najwyżej utrzymać miejsce w pierwszej dziesiątce. Jej druga pozycja na świecie to dla nas niezwykła przyjemność, ale jest za wysoka. Agnieszka nie jest drugą rakietą świata. Pierwsza dziesiątka to wystarczająco dużo. Nie przesadzajmy. Bohdan  tylko ze on jest jej hejterem z tego co zauwazylem bronił jej po igrzyskach, więc raczej nie. A wypowiedź bardzo mądra. Nie jest druga, ale zajmuje drugie miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
hewitt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Co musi zmienić w swojej grze, aby osiągnąć sukces? - Tenis Radwańskiej to nie geniusz na miarę Steffi Graf lub Martiny Navratilovej. Jest on po prostu solidny, mądry i skuteczny. Jeśli jednak go nie wzbogaci, to może co najwyżej utrzymać miejsce w pierwszej dziesiątce. Jej druga pozycja na świecie to dla nas niezwykła przyjemność, ale jest za wysoka. Agnieszka nie jest drugą rakietą świata. Pierwsza dziesiątka to wystarczająco dużo. Nie przesadzajmy. Bohdan  tylko ze on jest jej hejterem z tego co zauwazylem kazdy kto sie zna na tenisie zbija z tych rankingow, paietam jak kazdy sie smial gdy wozniacki byla nr 1 i ona byla tam dosc dlugo, a o ile dobrze pamietam raz jej sie udalo tylko zagrac w finale wielkiego szlema, przeciez to smiech na sali
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
stebe trzymaj podania swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
jak tam gra juznego wyglada? oglada ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
chyba kangur zaraz skreczuje, bo to co się tam dzieje nie może być prawdą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
hewitt bez szans, kamke agresywny czyta serwis i wchodza mu pilki do tej pory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
poza hewittem w tym momencie na kortach us open grają same leszcze nie ma jak coś w porę powiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
o widze ze po wczorejszych polskich sukcesach kubot dzis idzie za ciosem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
rebreak hewitt,ale nic fantastycznego w tym gemie nie pokazal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
o widze ze po wczorejszych polskich sukcesach kubot dzis idzie za ciosem  Mają bilety na ten sam samolot. Kubot musi się spieszyć 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|