|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273 |
Czy po wplacie 100zł zawsze jest przyznawany bonus 100zł czy moze byc mniejszy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy maja polski suport? czy tzreba po angielsku pisac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Mam pytanie do tych ktorzy wplacali 100 PLN a maja konta w GB w Euro: 1) rozumiem ze jak ktos wczesniej napisal kasa zostala przewalutowana, tak? 2) najwazniesze - czy tez dostaliscie bonusa?
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
a jak czesto wam odpisują
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Mam pytanie do tych ktorzy wplacali 100 PLN a maja konta w GB w Euro: 1) rozumiem ze jak ktos wczesniej napisal kasa zostala przewalutowana, tak? 2) najwazniesze - czy tez dostaliscie bonusa?
pozdr. 1.) tak 2.) tak (wczoraj o 11 zaksiegowali mi wplate, dzis o 00:10 dostalem bonusa)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mają polski support.
Maile nie dochodzą na adresy interia.pl oraz poczta.fm. Jeśli ktoś ma taki adres email to proszę zmienić na inny w profilu.
Można mieć konto w GB prowadzone w dowolnej walucie. Wpłaty w PLN na polskie konto bankowe zostają automatycznie przeliczone i bonus oczywiście przysługuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jest on księgowany po północy, ok. 00:10, ale może to potrwać do 00:30.
Do tego dla nowych kont jednocześnie przysługuje 10% cashback od pierwszego zakładu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Do tego dla nowych kont jednocześnie przysługuje 10% cashback od pierwszego zakładu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wlasnie... nie wiedzialem skad te dodatkowe pare zlotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Są gdzieś w GB typy na awans? Konretnie UEFA, bo nigdzie nie umię znaleźć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Nie zauważyłem tego cashback wcześniej i postawiłem już zakład. Dałem 2z3 za 60zł, czy teraz bez względu na wynik dostane z powrotem 6zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy mozna jakos zmienic dane na moim koncie?chodiz mi konkretnie o e-mail
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ktos pisal ze dopisuja bonus nawet poprzez inne formy platnosci niz przelew bankowy, ale to jest nieprawda!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
czy mozna jakos zmienic dane na moim koncie?chodiz mi konkretnie o e-mail Klikasz kolejno na: Mój profil ->Email [zmień] ->wpisujesz nowy adres, ze wzgledów bezpieczenstwa proszą abys wprowadził swoją date urodzenia i gotowe. Kiedyś pamietam, że jak zmienialem adres mailowy to zamiast daty trzeda bylo dla potwierdzenia przeslać skan dokumentu, teraz jest o wiele wygodniej więc nic tylko zmieniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
powtornie wklejam prosbe o wyjasnienie,bo konczyla poprzedni temat
mam pytanie z innej beczki.Otoz od kilku miesiecy nie moge wplacic pieniedzy karta-wyrzuca mi blad.Mam karte inteligo,ktora zreszta kiedys normalnie wplacalem,jest ona nadal wazna,wiec nie w tym problem.Czy moze byc cos z wersja przegladarki.Czy ktos moze mi pomoc,bo czasem wystepuja takze problemy z postawieniem kuponow.W czasie zatwierdzanie nie przyjmuje mi ich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Nie zauważyłem tego cashback wcześniej i postawiłem już zakład. Dałem 2z3 za 60zł, czy teraz bez względu na wynik dostane z powrotem 6zł? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy przed pierwsza wyplata zadaja wyslania skanu dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
Czy przed pierwsza wyplata zadaja wyslania skanu dowodu? Nie
|
|
|
Link skopiowany do schowka