Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
#552192 07/04/2006 09:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
www.gamebookes.com [gamebookes.com] - 100PLN GRATIS - Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN)


Konto w polskim banku:
Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited

Nazwa banku: Bank BPH S.A.

Numer konta: 45106000760000321000095406

Tytuł wpłaty: twój login z gamebookers

Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)

Bonus: Unibet
#552193 07/04/2006 09:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
ups widze, juz dawno byliscie o nim poinformowani co coz, moze ktos nie wiedzial to skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552194 07/04/2006 09:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty?

#552195 07/04/2006 09:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty?


po północy każdego dnia

#552196 07/04/2006 09:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty?


po północy każdego dnia
Chodzi mi o depozyt a nie o bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552197 07/04/2006 10:17
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
Quote
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty?

mi zaksiegowali okolo goddziny 19

#552198 07/04/2006 10:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Quote
tak karta odpada!

ja dzis zlecilem przelew o 15 z INTELIGO, jak bedzie kasa to poinformuje!


szybszego buka chyba nie ma! zaksiegowali mi kase dzis przed 12! za stowki wyszło 25.20 EUR !

czyli czekałem mniej niż dobe!!!!

jeszcze musze czekac na bonus ktory dopisza po polnocy!

#552199 07/04/2006 10:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
Quote
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty?


po północy każdego dnia
Chodzi mi o depozyt a nie o bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Potwierdzam, pieniązki na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniej niż 24h. Ciekawe jak jest z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla GAMEBOOKERS

#552200 07/04/2006 11:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wplata zlecona z inteligo wczoraj o 13, dzisiaj o 12:24 zostala zaksiegowana na koncie w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552201 07/04/2006 11:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Po jakim czasie przysylaja maila, ze: "od momentu rejestracji, nie zasilona konta w GB, jezeli wplacisz na swoje konto co najmniej 20 euro, 10 dostaniesz gratis"
???

#552202 07/04/2006 11:33
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Po jakim czasie przysylaja maila, ze: "od momentu rejestracji, nie zasilona konta w GB, jezeli wplacisz na swoje konto co najmniej 20 euro, 10 dostaniesz gratis"
???
heh ,ale teraz masz chyba lepsza promocje za 100 dostajesz 100,a jesli ktos cie poleci to mozesz jeszcze wyciagnac z 50pln dodatkowe ,wiec nie widze za bardzo sensu czekac na mail;)
Ps.
ja dostalem taki mail gdzies po pól roku ale to juz bylo pare latek wstecz

#552203 07/04/2006 13:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Quote
Potwierdzam, pieniązki na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniej niż 24h. Ciekawe jak jest z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla GAMEBOOKERS

co do wyplaty to ostatnio wyplate mialem tez w 24h!

#552204 07/04/2006 13:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Poszedłem z paczką na pocztę i przy okazji wpłaciłem tam! Z reguły z poczty wpłaty idą dosyć długo - w GB forsa trafiła na konto po niecałych 48 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dostałem obydwa bonusy - za polskie konto i za pierwszą wpłatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Wpłaciłem 100, żeby się pobawić trochę handicapami i innymi "specjalami" w tenisie, bo Pinnacle mi tego nie daje, a w efekcie mam 250 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie wiem dlaczego nie grałem w GB do tej pory, choć zaliczyłem już z 6 innych buków!
Wiem jedno - jeżeli dalej jest tak dobrze jak na wstępie to się chyba zadomowię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552205 07/04/2006 13:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
GB kolejny fajny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

kasa przelewem szla niecaly dzien ;]
wszystko ok

#552206 07/04/2006 14:10
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Nie wiem dlaczego nie grałem w GB do tej pory, choć zaliczyłem już z 6 innych buków!
Wiem jedno - jeżeli dalej jest tak dobrze jak na wstępie to się chyba zadomowię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dlaczego by nie? Osobiście gram w Gamebookers już kilka ładnych lat i nawet pojawienie się przez ten czas innych firm u których również założyłem konta nie odwiodło mnie od tego buka. Naważniejsze dla mnie jest to że jest to firma solidna i od długiego,długiego czasu na rynku. Na pewno jeśli miałbym wpłacic do buka większa gotówkę na granie to szybiej by mi to przyszło w przypadku Gamebookers niż "beniaminków" typu bet24 czy betgun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ale dosyć tego dobrego...powodzenia Emrod w ogrywaniu GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#552207 07/04/2006 14:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
DJ potwierdzam, gram juz 3 dobre lata w GB i tylko jakies promocje typu BET24 mnie przyciagaj na moment, zeby wplacic, potrojic i spadac. GB był i jest dla mnie bukiem numer 1.

#552208 07/04/2006 14:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 156
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 156
Quote
Poszedłem z paczką na pocztę i przy okazji wpłaciłem tam! Z reguły z poczty wpłaty idą dosyć długo - w GB forsa trafiła na konto po niecałych 48 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dostałem obydwa bonusy - za polskie konto i za pierwszą wpłatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Wpłaciłem 100, żeby się pobawić trochę handicapami i innymi "specjalami" w tenisie, bo Pinnacle mi tego nie daje, a w efekcie mam 250 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie wiem dlaczego nie grałem w GB do tej pory, choć zaliczyłem już z 6 innych buków!
Wiem jedno - jeżeli dalej jest tak dobrze jak na wstępie to się chyba zadomowię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Emrod 100 dostales za depozyt rozumiem ale za co 50 dodatkowe pytam bo sam tam chce wplacic dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552209 07/04/2006 15:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
ja wplacalem przelewem i kasa w ten sam dzien na koncie-rewelacja... bonus tez dodany o 0:10 tak jak pisze w regulaminie dodatkowo 10% cahback od pierwszego zakladu:)

#552210 07/04/2006 15:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Drugi bonus dostałem za pierwszą wpłatę!

#552211 07/04/2006 15:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
a musiales jakis kod wpisywac zeby dostac ten bonus za pierwsza wplate?? bo nigdzie na stronce nie jest to napisane...

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, alfa, Kretol, rafal08, rymoholik, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1