|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
www.gamebookes.com [ gamebookes.com] - 100PLN GRATIS - Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN) Konto w polskim banku: Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited Nazwa banku: Bank BPH S.A. Numer konta: 45106000760000321000095406 Tytuł wpłaty: twój login z gamebookers Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ups widze, juz dawno byliscie o nim poinformowani co coz, moze ktos nie wiedzial to skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty? po północy każdego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty? po północy każdego dnia Chodzi mi o depozyt a nie o bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78 |
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty? mi zaksiegowali okolo goddziny 19
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
tak karta odpada!
ja dzis zlecilem przelew o 15 z INTELIGO, jak bedzie kasa to poinformuje! szybszego buka chyba nie ma! zaksiegowali mi kase dzis przed 12! za stowki wyszło 25.20 EUR ! czyli czekałem mniej niż dobe!!!! jeszcze musze czekac na bonus ktory dopisza po polnocy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ma ktoś pojęcie w jakich godzinach księgują wpłaty? po północy każdego dnia Chodzi mi o depozyt a nie o bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Potwierdzam, pieniązki na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniej niż 24h. Ciekawe jak jest z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla GAMEBOOKERS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wplata zlecona z inteligo wczoraj o 13, dzisiaj o 12:24 zostala zaksiegowana na koncie w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Po jakim czasie przysylaja maila, ze: "od momentu rejestracji, nie zasilona konta w GB, jezeli wplacisz na swoje konto co najmniej 20 euro, 10 dostaniesz gratis" ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Po jakim czasie przysylaja maila, ze: "od momentu rejestracji, nie zasilona konta w GB, jezeli wplacisz na swoje konto co najmniej 20 euro, 10 dostaniesz gratis" ??? heh ,ale teraz masz chyba lepsza promocje za 100 dostajesz 100,a jesli ktos cie poleci to mozesz jeszcze wyciagnac z 50pln dodatkowe ,wiec nie widze za bardzo sensu czekac na mail;) Ps. ja dostalem taki mail gdzies po pól roku ale to juz bylo pare latek wstecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Potwierdzam, pieniązki na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mniej niż 24h. Ciekawe jak jest z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla GAMEBOOKERS co do wyplaty to ostatnio wyplate mialem tez w 24h!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Poszedłem z paczką na pocztę i przy okazji wpłaciłem tam! Z reguły z poczty wpłaty idą dosyć długo - w GB forsa trafiła na konto po niecałych 48 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Dostałem obydwa bonusy - za polskie konto i za pierwszą wpłatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Wpłaciłem 100, żeby się pobawić trochę handicapami i innymi "specjalami" w tenisie, bo Pinnacle mi tego nie daje, a w efekcie mam 250 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie wiem dlaczego nie grałem w GB do tej pory, choć zaliczyłem już z 6 innych buków! Wiem jedno - jeżeli dalej jest tak dobrze jak na wstępie to się chyba zadomowię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
GB kolejny fajny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kasa przelewem szla niecaly dzien ;] wszystko ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nie wiem dlaczego nie grałem w GB do tej pory, choć zaliczyłem już z 6 innych buków! Wiem jedno - jeżeli dalej jest tak dobrze jak na wstępie to się chyba zadomowię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlaczego by nie? Osobiście gram w Gamebookers już kilka ładnych lat i nawet pojawienie się przez ten czas innych firm u których również założyłem konta nie odwiodło mnie od tego buka. Naważniejsze dla mnie jest to że jest to firma solidna i od długiego,długiego czasu na rynku. Na pewno jeśli miałbym wpłacic do buka większa gotówkę na granie to szybiej by mi to przyszło w przypadku Gamebookers niż "beniaminków" typu bet24 czy betgun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ale dosyć tego dobrego...powodzenia Emrod w ogrywaniu GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
DJ potwierdzam, gram juz 3 dobre lata w GB i tylko jakies promocje typu BET24 mnie przyciagaj na moment, zeby wplacic, potrojic i spadac. GB był i jest dla mnie bukiem numer 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 156 |
Poszedłem z paczką na pocztę i przy okazji wpłaciłem tam! Z reguły z poczty wpłaty idą dosyć długo - w GB forsa trafiła na konto po niecałych 48 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Dostałem obydwa bonusy - za polskie konto i za pierwszą wpłatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Wpłaciłem 100, żeby się pobawić trochę handicapami i innymi "specjalami" w tenisie, bo Pinnacle mi tego nie daje, a w efekcie mam 250 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie wiem dlaczego nie grałem w GB do tej pory, choć zaliczyłem już z 6 innych buków! Wiem jedno - jeżeli dalej jest tak dobrze jak na wstępie to się chyba zadomowię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Emrod 100 dostales za depozyt rozumiem ale za co 50 dodatkowe pytam bo sam tam chce wplacic dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
ja wplacalem przelewem i kasa w ten sam dzien na koncie-rewelacja... bonus tez dodany o 0:10 tak jak pisze w regulaminie dodatkowo 10% cahback od pierwszego zakladu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Drugi bonus dostałem za pierwszą wpłatę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279 |
a musiales jakis kod wpisywac zeby dostac ten bonus za pierwsza wplate?? bo nigdzie na stronce nie jest to napisane...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|