Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by vindom
Originally Posted by simons1986
Panowie poszukuje jakiegos ciekawego filmu erotycznego do obejrzenia razem z dziewucha smile Mozecie cos polecic ?

http://www.filmweb.pl/search/film?genreIds=7

najlepiej zaufać gustom szerszej widowni, tej z filmwebu

dzieki wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Katyń, 1 raz w norweskiej tv2 norge obejrzałem dzisiaj film w języku polskim smile więc film krązy jeszcze po świecie wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
"Baby są jakieś inne" fajny film i zajebiste teksty grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
"Ted". Wczoraj byłem w kinie i świetnie się bawiłem. Nie jest to żadne ambitne kino, ale lekki, przyjemny film. Chociaż kilka minut żenady też było. Polecam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Przetrwanie (The Grey)

Całkiem przyjemne kino. Mamy ciężko doświadczonego życiowo myśliwego (Liam Neeson) który ma pecha znaleźć się na pokładzie samolotu co rozbija się na Alasce. Wraz z grupką ocalałych mają ewidentnie przejebane. Piździ jak w kieleckim, a i okoliczne wilki ucieszyły się wielce, że jedzonko samo z nieba spadło. Zaczyna się bój o życie... Film Ridleya Scotta.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Królewna Śnieżka i Łowca

Ckliwe, pełne patosu, poświęcenia sprawie. Jest Śnieżka, zła królowa parająca się magią, magiczne zwierciadło, dzielny łowca co to lubi zagłuszyć mocnym napitkiem upiory przeszłości i uciśniony lud. Nie wolno zapomnieć również o grupce wesołych krasnoludów, wszakże gdyby nie oni Śnieżka pewnikiem zębami kruszyła by mur smile Mnie osobiście urzekł design. Niech nie zwiedzie Was nauka wyniesiona z czarno białej bajki. Tu jest mocno, dosadnie, brudno, a jak trzeba to i baśniowo.
Warto rzucić okiem.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by -Adrian-
Przetrwanie (The Grey)

Całkiem przyjemne kino. Mamy ciężko doświadczonego życiowo myśliwego (Liam Neeson) który ma pecha znaleźć się na pokładzie samolotu co rozbija się na Alasce. Wraz z grupką ocalałych mają ewidentnie przejebane. Piździ jak w kieleckim, a i okoliczne wilki ucieszyły się wielce, że jedzonko samo z nieba spadło. Zaczyna się bój o życie... Film Ridleya Scotta.

film dobry i wart obejrzenia wieczorową porą i jeśli do tego mamy dobre nagłośnienie :piw:

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Pierwszy odcinek 5 sezonu Sons of anarchy wlasnie sie pojawil grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by kfjatek
"Ted". Wczoraj byłem w kinie i świetnie się bawiłem. Nie jest to żadne ambitne kino, ale lekki, przyjemny film. Chociaż kilka minut żenady też było. Polecam.
Również POLECAM. Aczkolwiek końcówka to typowo amerykańska...

ale mimo wszystko film świetny, teksty spoko: choćby te z dyrektorem dyskontu

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dobry ten film "Odwróceni zakochani" co teraz w kinach leci?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Warka
Jesli ktos odpuscil sobie "Damages" po przecietnym 3 sezonie, niech oleje slaby i nic nie wnoszacy don fabuly 4, ale odpali 5 - finalowy.
Ten sezon, to kwintesencja serialu ... szczegolnie siodmy odcinek i jego finalowa scena. Piekna Rose (Ellen), i jej ciagla mina "zbitego psa" nabiera wreszcie sensu tongue

Dziusu kurwa je pierdolole ... napislaby klasy ...
Mea culpa ... nie ogladajcie tego hamerykanskiego gowna. Sadzilem, ze opowiastka ta zmierza, jak "trzej inni", do konca ... oni niby znalezli .. my niestety nie !

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Warka
Originally Posted by Warka
Jesli ktos odpuscil sobie "Damages" po przecietnym 3 sezonie, niech oleje slaby i nic nie wnoszacy don fabuly 4, ale odpali 5 - finalowy.
Ten sezon, to kwintesencja serialu ... szczegolnie siodmy odcinek i jego finalowa scena. Piekna Rose (Ellen), i jej ciagla mina "zbitego psa" nabiera wreszcie sensu tongue

Dziusu kurwa je pierdolole ... napislaby klasy ...
Mea culpa ... nie ogladajcie tego hamerykanskiego gowna. Sadzilem, ze opowiastka ta zmierza, jak "trzej inni", do konca ... oni niby znalezli .. my niestety nie !

ale o so chozi ???:D

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Dzisiaj premiera 3. sezonu świetnego serialu "Zakazane Imperium" (Boardwalk Empire) http://www.hbo.com/boardwalk-empire/index.html

A więc lada moment można spodziewać się torrentów grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Cały czas go trzymam, a jakos nie moge sie zabrac, zeby obejrzec te 2 sezony.

Bardziej czekam aktualnie na Dextera i Homeland. smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Wczoraj na dwojce fajny film "24 godziny"

5 pazdziernika z kolei premiera "Uprowadzona 2"! smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Elementary czyli Sherlock w USA (współczesnie)

Po obejrzeniu pilotowego odcinka mam jednoznaczne odczucia. Jednoznacznie negatywne. Widać, że Jankesi trochę zerżnęli z tego, co stworzyło BBC, resztę dodali od siebie, ale za cholerę nie wyszedł z tego interesujący, zaskakujący, wciągający produkt. Nudne to jak flaki z olejem, sztampowe. Jedynym plusem, że trwa nieco ponad trzy kwadranse, więc męczarnie w miarę szybko mijają, byłoby gorzej, gdyby trwało dwa razy tyle, czyli tyle ile wersja brtyjska. Lucy Liu jako dr Watson, tragiczna, o Millerze lepiej nie wspominać. Nadzieje, że będzie to produkcja godna poświęcenia czasu minęła bezpowrotnie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Natomiast bardzo przyjemnie oglądało się serial brytyjsko-francuski"Death in Paradise". Zgrabne połączenie kryminału z komedią, plus egzotyczne plenery. Widzom generalnie się spodobał, bo po pierwszym sezonie zamówiono drugi.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Jak wrażenia po inauguracji 3. sezonu Zakazanego Imperium ? Ktoś się podzieli swoimi uwagami ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
te polskie tytuly tylko wkurwiaja, jak przetlumaczyli the walking dead albo hangover 2?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Experto
te polskie tytuly tylko wkurwiaja, jak przetlumaczyli the walking dead albo hangover 2?
hangover 2 KacVegas w Bangkoku tongue po prostu mistrzostwo smile

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, rymoholik, JelineK, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, forty, kamel, betowiec), 872 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1