|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Katyń, 1 raz w norweskiej tv2 norge obejrzałem dzisiaj film w języku polskim  więc film krązy jeszcze po świecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
"Baby są jakieś inne" fajny film i zajebiste teksty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
"Ted". Wczoraj byłem w kinie i świetnie się bawiłem. Nie jest to żadne ambitne kino, ale lekki, przyjemny film. Chociaż kilka minut żenady też było. Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Przetrwanie (The Grey)
Całkiem przyjemne kino. Mamy ciężko doświadczonego życiowo myśliwego (Liam Neeson) który ma pecha znaleźć się na pokładzie samolotu co rozbija się na Alasce. Wraz z grupką ocalałych mają ewidentnie przejebane. Piździ jak w kieleckim, a i okoliczne wilki ucieszyły się wielce, że jedzonko samo z nieba spadło. Zaczyna się bój o życie... Film Ridleya Scotta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Królewna Śnieżka i ŁowcaCkliwe, pełne patosu, poświęcenia sprawie. Jest Śnieżka, zła królowa parająca się magią, magiczne zwierciadło, dzielny łowca co to lubi zagłuszyć mocnym napitkiem upiory przeszłości i uciśniony lud. Nie wolno zapomnieć również o grupce wesołych krasnoludów, wszakże gdyby nie oni Śnieżka pewnikiem zębami kruszyła by mur  Mnie osobiście urzekł design. Niech nie zwiedzie Was nauka wyniesiona z czarno białej bajki. Tu jest mocno, dosadnie, brudno, a jak trzeba to i baśniowo. Warto rzucić okiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Przetrwanie (The Grey)
Całkiem przyjemne kino. Mamy ciężko doświadczonego życiowo myśliwego (Liam Neeson) który ma pecha znaleźć się na pokładzie samolotu co rozbija się na Alasce. Wraz z grupką ocalałych mają ewidentnie przejebane. Piździ jak w kieleckim, a i okoliczne wilki ucieszyły się wielce, że jedzonko samo z nieba spadło. Zaczyna się bój o życie... Film Ridleya Scotta. film dobry i wart obejrzenia wieczorową porą i jeśli do tego mamy dobre nagłośnienie :piw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pierwszy odcinek 5 sezonu Sons of anarchy wlasnie sie pojawil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
"Ted". Wczoraj byłem w kinie i świetnie się bawiłem. Nie jest to żadne ambitne kino, ale lekki, przyjemny film. Chociaż kilka minut żenady też było. Polecam. Również POLECAM. Aczkolwiek końcówka to typowo amerykańska... ale mimo wszystko film świetny, teksty spoko: choćby te z dyrektorem dyskontu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dobry ten film "Odwróceni zakochani" co teraz w kinach leci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Jesli ktos odpuscil sobie "Damages" po przecietnym 3 sezonie, niech oleje slaby i nic nie wnoszacy don fabuly 4, ale odpali 5 - finalowy. Ten sezon, to kwintesencja serialu ... szczegolnie siodmy odcinek i jego finalowa scena. Piekna Rose (Ellen), i jej ciagla mina "zbitego psa" nabiera wreszcie sensu  Dziusu kurwa je pierdolole ... napislaby klasy ... Mea culpa ... nie ogladajcie tego hamerykanskiego gowna. Sadzilem, ze opowiastka ta zmierza, jak "trzej inni", do konca ... oni niby znalezli .. my niestety nie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Jesli ktos odpuscil sobie "Damages" po przecietnym 3 sezonie, niech oleje slaby i nic nie wnoszacy don fabuly 4, ale odpali 5 - finalowy. Ten sezon, to kwintesencja serialu ... szczegolnie siodmy odcinek i jego finalowa scena. Piekna Rose (Ellen), i jej ciagla mina "zbitego psa" nabiera wreszcie sensu  Dziusu kurwa je pierdolole ... napislaby klasy ... Mea culpa ... nie ogladajcie tego hamerykanskiego gowna. Sadzilem, ze opowiastka ta zmierza, jak "trzej inni", do konca ... oni niby znalezli .. my niestety nie ! ale o so chozi ???:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Dzisiaj premiera 3. sezonu świetnego serialu "Zakazane Imperium" (Boardwalk Empire) http://www.hbo.com/boardwalk-empire/index.htmlA więc lada moment można spodziewać się torrentów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Cały czas go trzymam, a jakos nie moge sie zabrac, zeby obejrzec te 2 sezony. Bardziej czekam aktualnie na Dextera i Homeland. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Wczoraj na dwojce fajny film "24 godziny"5 pazdziernika z kolei premiera "Uprowadzona 2"! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Elementary czyli Sherlock w USA (współczesnie)
Po obejrzeniu pilotowego odcinka mam jednoznaczne odczucia. Jednoznacznie negatywne. Widać, że Jankesi trochę zerżnęli z tego, co stworzyło BBC, resztę dodali od siebie, ale za cholerę nie wyszedł z tego interesujący, zaskakujący, wciągający produkt. Nudne to jak flaki z olejem, sztampowe. Jedynym plusem, że trwa nieco ponad trzy kwadranse, więc męczarnie w miarę szybko mijają, byłoby gorzej, gdyby trwało dwa razy tyle, czyli tyle ile wersja brtyjska. Lucy Liu jako dr Watson, tragiczna, o Millerze lepiej nie wspominać. Nadzieje, że będzie to produkcja godna poświęcenia czasu minęła bezpowrotnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Natomiast bardzo przyjemnie oglądało się serial brytyjsko-francuski"Death in Paradise". Zgrabne połączenie kryminału z komedią, plus egzotyczne plenery. Widzom generalnie się spodobał, bo po pierwszym sezonie zamówiono drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Jak wrażenia po inauguracji 3. sezonu Zakazanego Imperium ? Ktoś się podzieli swoimi uwagami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
te polskie tytuly tylko wkurwiaja, jak przetlumaczyli the walking dead albo hangover 2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
te polskie tytuly tylko wkurwiaja, jak przetlumaczyli the walking dead albo hangover 2? hangover 2 KacVegas w Bangkoku  po prostu mistrzostwo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|