|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Jeżeli chodzi o tego ref linka, na stronie piszą że mozna kogoś zareferować już po rejestracji. Dlaczego ja po zalogowaniu nie mam dostępu to linka: "Who refered you" ? Poprostu znika, a support nic nie odpowiada. Ktoś jusz sie kiedyś bawił w referencje po zarejestrowaniu ? :/ Z tej opcji mozna skorzystac do 14 dni po rejestracji. Moze rejestrowales sie wczesniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Nie, zarejestrowalem sie kilka dni temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
No to dziwne, powinienes miec ta opcje. Probuj sie kontaktowac z supportem. Jesli masz email podany z interii to zmien go, na interie nie dochodza odpowiedzi z gb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy kupowanie zakladow w p2p liczy sie do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Werder Bremen v Bayern München - 100% BOOK 2.70 3.50 2.90
ten mecz to jest taka promocja jak kiedys byla w bet24? to jest przeznaczone dla wszystkich graczy czy tylko ze statusem srebrnym albo zlotym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
100% Book jest dla każdego. Jest to oferta bez jakiejkolwiek marży dla buka!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To tak jak oferować mecz tenisowy i wystawić kursy 2.00 na jednego zawodnika i 2.00 dla drugiego. Rewela. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 216 |
1.Olympiacos CFP v Egaleo remove 1 1.15 1Polpak Swiecie v Polon... remove 1 1.15 1SKS Polphamra-Pakmet v... remove 1 1.05
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie moge w gamebookers puscic takiego zakladu??Czy nie mozna laczyc tam dyscyplin czy co??Oczywiscie nie piszecie ze czas nie ten bo chcialem to puscic rano ale nie moglem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
właśnie zleciłem wypłate na moneybookers ciekawe ile godzin im zajmie. kasa na mb juz dawno jest bez scanów i problemów.Polecam buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
jest teraz obecnie jakas promocja przy zalozeniu nowego konta? i czy zalezy ona od formy platnosci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
jest teraz obecnie jakas promocja przy zalozeniu nowego konta? i czy zalezy ona od formy platnosci? wystarczy przejrzec temat i sie dowiesz kilka stron. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
To nie koniec niespodzianek gdyż mamy dla Was wspaniałą promocję, zarówno dla nowych jak i dotychczasowych klientów gamebookers.com! Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN).
Wpłać 100 PLN i otrzymaj drugie 100 PLN od nas GRATIS!
Warunki promocji: - Promocja trwa od 3-17 kwietnia (włącznie), decyduje data dokonania dyspozycji wpłaty. - Wszyscy polscy klienci gamebookers.com mogą skorzystać z promocji, również ci którzy już posiadają konto zakładów. - Maksymalna wartość bonusu wynosi 100 PLN (100zł = 200zł ; 500zł = 600zł). - Szczegółowy regulamin promocji - Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji.
Last edited by Conrad; 08/04/2006 17:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
czy w gb można stawiać polską ligę kosza? dzisiaj rano przeglądałem ofertę i nic nie znalazłem, ale może po prostu źle szukałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
zle szukales bo bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
A jak ktoś posiada konto w walucie euro też mu ten bonus od wplaty przysługuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> było już to już poruszane ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
do widzenia.
Last edited by Conrad; 09/04/2006 07:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
edit
Last edited by Conrad; 09/04/2006 08:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Za takie cos powinien byc ban natychmiastowy... Co ludzie zrobia dla kilku groszy... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
czy ktos korzystal z tej promocji na koszulke reprezentacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na to jest jeszcze czas, to nie ucieknie. Można sobie teraz normalnie grać i zarabiać bo ta promocja się kończy dopiero 10 lipca.
|
|
|
Link skopiowany do schowka