|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
Witam! Mam pytanie co do regulaminu tej promocji w gamebookers,osobiście wpłaciłęm i dostałem 100 zł gratisa moje pytanie dotyczy punktu 8 regulaminu promocji:
Przyznany bonus należy obrócić przynajmniej trzykrotnie po minimalnym kursie 1.60 przed jego wypłaceniem (liczba zakładów jest dowolna, należy jedynie sumę bonusu przynajmniej trzy razy obrócić w formie postawionych zakładów). Dopiero po spełnieniu wymaganego obrotu bonusem będziesz go mógł wypłacić ze swojego konta zakładów.
Czyli wg tego co tu napisali muszę postawić trzy razy po 100 zł na dowolną ilość zakładów byle by kurs całkowity nie był niższy niż 1.60??
Jeżeli to głupie pytanie i odpowiedź wynika sama z siebie to przepraszam za śmiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ale jeżeli się mylę to uprzejmie proszę o pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
lumpie.... mozesz postawic 300zakladow za 1zl o kursie 1.60 lub inne kombinacje...bynajmniej zeby bylo za 300 lacznie zagrane i po 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Do Conrada:
- w Twoim dziale "Promocje u bukmacherow" jest chyba blad w punkcie 5 FAQu dotyczacym Gamebookers - dlaczego moj post z 8.04. zamieszczony w tym dziale zostal przez Ciebie obciety?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Andy, data została poprawiona. W drugiej sprawie proszę sprawdzić regulamin forum (jest on dostępny także w tym dziale: punkt 3d).
Konto bankowe w Polsce to podstawa. Cieszę się, że Gamebookers już je ma i udostępnia tę formę płatności dla swoich klientów w Polsce. Dobre jest też to, że konto w Gamebookers możesz mieć prowadzone w dowolnej walucie, a wpłata w PLN na polskie konto zostaje automatycznie przeliczona na walutę, w której prowadzone jest konto gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ma ktoś może Złoty Status w Gamebookers? Szczegóły tutaj: http://content.gamebookers.com/pl/sg_membership.htmlKiedyś to osiągnąłem, fajna sprawa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy ktoś wie czy nadal działa metoda "doklejania" typów, które wiadomo, że zostaną anulowane? Np. jeśli dowiadujemy się, że mecz Korona - Pogoń został odwołany a mecz jest jeszcze dostępny w GB, i chcemy sobie nabić jednego dnia 100 zakładów, to stawiamy 100 zakładów po 5 Euro każdy w następujący sposób: - szukamy mecz o kursie 1.20, który jest dla nas pewniakiem (np. "1" w tym meczu to nasz pewny typ). - stawiamy 100 zakładów po 5 Euro na "1" w tym meczu, ale doklejamy do każdego kuponu jakiś inny typ z meczu Korona - Pogoń, który został anulowany. Może to być za każdym razem inny dokładny wynik meczu, HT/FT, cokolwiek. - czyli teoretycznie mamy 100 różnych zakładów po 5 Euro każdy I tak w jeden dzień możemy już mieć Srebrny Status. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy ktoś wie jak to by było, gdybyśmy wybrali mecz 1.01 i dokleili coś anulowanego by kurs AKO wynosił 1.20? Czy taki zakład by się liczył do osiągnięcia Srebrnego/Złotego Statusu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Mam pytanie jak dlugo trwa wyplata kasy za pomoca przelewu bankowego (pko bp inteligo )
dzieki serdeczne za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Mam pytanie jak dlugo trwa wyplata kasy za pomoca przelewu bankowego (pko bp inteligo )
dzieki serdeczne za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Moge odpowiedziec... ale dopiero za kilka dni jak dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...wlasnie zlecilem wyplate na Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
mam pytanie...
chcę założyć konto w GB
jak to zrobić najlpeiej, tzn. żeby jak najwięcej zarobić...
oczywiście 100+100 można coś jeszcze wymyslić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
nigdzie przy rejestracji nie ma takiego czegos jak numer referencyjny...
jeszcze sie nie zapisalem, patrzyłem formularz...
ile dają jak ktoś się zapisze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
to zależy ile wpłacisz jeśli ponad 50 euro to ten z którego linka się zapiszesz dostaje 20 euro i może się z Tobą podzielić np. pół na pół rejestracja odbywa się poprostu z linka referencyjnego
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jesli wplacisz mniej niz 50 euro wtedy daja polowe z tych 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Wpłaciłem w piątek 100zł i dzisiaj dopisali mi do konta 100zł, a nie 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mam jeszcze poczekać i być spokojnym, że dopiszą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Wpłaciłem w piątek 100zł i dzisiaj dopisali mi do konta 100zł, a nie 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mam jeszcze poczekać i być spokojnym, że dopiszą? no coz skoro promocja sie nazywa "100 PLN GRATIS" to ciezko zeby dopisali ci 200.... nie sadzisz???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
a chyba ze chodzi o to ze jeszcze nie dopisali wogole bonusa to tak jak napisal andrzejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
wpadłem na pewien pomysł tylko nie wiem czy da rade tak zrobic, może ktoś juz tak próbował:
wpłacając 100zł, otrzymam drugie 100zł gratis czyli na koncie bede miał 200zł
w promocji zwiazanek z koszulką trzeba wniesc zakłąd za 185zł, na to kto wygra MŚ.. i powinienem otrzymac bon na 65euro?
czyli za 85zł (bo 100zł bonusu dostajemy za darmo) tym sposobem mozna otrzymac bon na 65euro w sklepie subsidesports i jeszcze 15zł zostanie do gry na gamebookers
jak myślicie da rade tak zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Moim zdaniem twój plan ma prawo wypalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wez jeszcze pod uwage, ze zaklad na to kto wygra MS moze byc wygrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Postawilem cale 200zl i przegralem i mam 20zl skad one ? jest to moze cashback ? wiec tu pytanie czy te 10% co dostalem czyli20 PLn musze znowu jakos obracac wedlug jakiegos innego regulaminu ? czy juz nie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|