|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Mam pytanie jak dlugo trwa wyplata kasy za pomoca przelewu bankowego (pko bp inteligo )
dzieki serdeczne za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Moge odpowiedziec... ale dopiero za kilka dni jak dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...wlasnie zlecilem wyplate na Inteligo a wiec czekam ziom kiedy dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> cze kurczaczku<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przelew z inteligo rano przed 6, a dokładnie o 21.37 mail od GB że kasa zaksięgowana na buku<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Nazwa banku: Bank BPH S.A. Numer konta: 45106000760000321000095406
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
cze kurczaczku:D przelew z inteligo rano przed 6, a dokładnie o 21.37 mail od GB że kasa zaksięgowana na buku<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> chodzi o wyplate a nie wplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
Z powodu bonusu zarejestrowalem sie dzis w gamebookers i mam maly problem. Chodzi o to ze przy wpisywaniu imienia mozna uzywac uzywac tylko znakow zachodnich, i zamiast Łukasz jestem Lukasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , beda z tego powodu jakies problemy np. przy wyplacaniu kasy z Gamebookers ? aha i jesli ktos wie niech poda mi adres mailowy do polskiego supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
service @ gamebookers.com - z tego adresu otrzymuje od nich maile po polsku. info@gamebookers.com - tu pisałem po polsku i odpowiedzieli mi też po ludzku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
dzieki bije wiec do nich z moim pytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja mam w naswisku "ń" i wszedzie wpisuje "n" i nigdy nie bylo zadnych problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
Witam!Mam pytanko:)Czy ktoś już wypłacał pieniążki z gamebookers przez przelew bankowy??Czy dobrze myśle że IBAN to nic innego jak mój numer konta z "PL" na początku??Ile się czeka na przelew z gamebookers??Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Przy wypłacie kasy poprzez przelew bankowy w pozycji "Adres banku" podaje tylko ulicę czy także miasto i kod pocztowy?? Pytam bo tam jest tylko jedno pole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy w pozycji "Dodatkowe informacje" mam cos wpisywać czy może zostać puste?? Dziękuję za pomoc Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Przy wypłacie kasy poprzez przelew bankowy w pozycji "Adres banku" podaje tylko ulicę czy także miasto i kod pocztowy?? Pytam bo tam jest tylko jedno pole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy w pozycji "Dodatkowe informacje" mam cos wpisywać czy może zostać puste?? Dziękuję za pomoc Pozdrawiam najmocniej przepraszam ale pomyliłem tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Buk to Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ile razy trzeba obrócic kwota z bonusu przyjaźni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Wyplacałem w niedziele na konto i wczoraj na Moneybookers. Wyplata na konto jeszcze nie dotarla, natomiast w Moneybookers wyplata trwala ... 10 min, wiec jestem pozytywnie zaskoczony. Co prawda od drugiej wyplaty w miesiacu na Monebookers pobieraja 5 euro, ale jeszcze da sie to przebolec. Mimo wszystko buk ok, tylko cos live nie dziala mi tak jak nalezy, poniewaz, jak potwierdzam "confirm" zakladu, wyskakuje mi error. U was tez tak jest, czy tylko to taki pojedynczy wypadek ... u mnie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
GB wysyla jakiegos maila potwierdzajacego wyplate?? ...wyplata zlecona w niedziele a do tej pory zadnej prosby o skan ani potwierdzenia rozpoczecia realizacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Czy gamebookers informuje które konkretnie mecze obowiązuje 100% zwrot ? Bo spotkałem się z ofertami na mecze, gdzie buk nie pobiera prowizji, czy jest jakieś oficjalne info które to mecze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Może ktoś sprawdzić czy działa strona GB? Dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Wplacilem dzisiaj z mBanku o godz. 12:30 na nowootwarte przez GB konto w BPH. Czy jest szansa ze kasa pojawi sie jeszcze dzisiaj w GameBookers? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Wplacilem dzisiaj z mBanku o godz. 12:30 na nowootwarte przez GB konto w BPH. Czy jest szansa ze kasa pojawi sie jeszcze dzisiaj w GameBookers? pozdr. raczej nie.... ja wpłaciłem tak samo jak ty tylko wczoraj i dzisiaj mam kasę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594 |
hej mam pytanko jaka jest minimalna kwota jaka mozna wyplacic z GB ?? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
A ja mam pytanko odnosnie obrotu bonusem, ten kurs 1.6 to musi byc laczny kurs qponu (np 1.3x1.3=1.69) czy KAZDE POJEDYNCZE zdarzenie musi miec kurs conajmniej 1.6 (tak jak to bylo w bet24)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z gory dziekuje za odpowiedz, Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka