|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
Co wiecie o tym buku? Gra ktoś tam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11 |
malo zdarzen do grania - ale sa w porzadku jesli chodzi o wyplate kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 18 |
W mediabet.com na rozpoczęcie działalności otrzymujesz 3euro. Gdy je rozmnożysz i chcesz wypłacić to najpierw musisz wpłacić w depozyt min 5euro. A wyplacac można przez moneybookers, bank withdrawal, ecocard. A tak ogólnie to rzeczywiście mało zdarzeń, kursy i handicapy chyba podpatrzone od innych buków (bardzo zbliżone do gamebookers). Najlepsze co mają do zaoferowania to bardzo ładna szata graficzna i doskonała prosta intuicyjna obsługa. :2gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Najlepsze co mają do zaoferowania to bardzo ładna szata graficzna i doskonała prosta intuicyjna obsługa. :2gw: [/QB] Taaaaa, szata graficzna rzeczywiscie bardzo ladna jesli masz czarnobialy monitor. Po obcowaniu z ich oferta musze nakladac zelowe okulary by zeszla mi opuchlizna z tej wściekłości kolorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb] Najlepsze co mają do zaoferowania to bardzo ładna szata graficzna i doskonała prosta intuicyjna obsługa. :2gw: [/qb] Taaaaa, szata graficzna rzeczywiscie bardzo ladna jesli masz czarnobialy monitor. Po obcowaniu z ich oferta musze nakladac zelowe okulary by zeszla mi opuchlizna z tej wściekłości kolorów.[/QB] a ty ejszce biało-czarny monitor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Czy ktoś z Was wypłacił już kasę z tego buka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11 |
Przelewalem kase do Moneybookers - po jakies 5 minutach byla juz na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Siema
Czy w MediaBet te 3 euro daja od razu czy trzeba im wyslac maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Te 3 Euro rozdawali za wypełnienie ankiety. Z tego co wiem to już promocja się skończyła...
|
|
|
Link skopiowany do schowka