|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582 |
Witam, kiedys pytalem czy mozna grac progresje w MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po otrzymaniu pozytywnych odpowiedzi wymyslilem sobie granie progresji pomiedzy dwoma druzynami z jednej Dywizji, gdzy graja oni bardzo duzo meczy miedzy soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I teraz pytanie jak dobrac druzyny? Pytanie kieruje do znawcow tematu MLB. Poprosilbym o podanie par wyrownanchy zespolow w Dywizjach, liczba nie ograniczona, wazne, zeby bylo to druzyny wyronane. Kursy w ich pojedynkach powinny byc podobne (np.1.93-1.93) Jedna taka para nasuwa mi sie np. Chicago - Clevlend. Dwie dobre druzyny i raczej nie podejrzewam, zeby wszystkie mecze wygrala jednak druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moga byc rowniez slabe druzyny. Wazny wraunek to kurs, aby byly wyrownane i aby czesto padaly rozne wyniki miedzy tymi zespolami. Dziekuje Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A i sam system, mianowicie pierwszy pojedynek miedzy druzynami gram na 1 i 2 za taka sama stawke, potem na przegrany zaklad podwajam (progresja), a wygrany gram znowu za podstawowoa stawke i tak w kolko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz tylko pary zespolo, ktore sie sprawdza w tym systemi, a raczej ich kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582 |
Zapomnialem dodac, ze pod koniec sezonu gram juz tylko na jeden wynik tak, zeby zakonczcy wszystkie progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Boston-NYY Oakland-LAA Seattle-LAA w zeszlym roku pocisneli ich w la w serii do 0. Atlanta-Philly Wasington-Mets STL-Houston
yankesi to smieszna druzyna, graja dziwacznie, w zeszlym sezonie chyba przegrywali nawet w kansas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Lupus kierujesz sie w tym wywodzie swoim doswiadczeniem? statami? czy aktualna dyspozycja temow:P ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moje doswiadczenie to zadne doswiadczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kazdy wie ze spotkania Bostonu z NYY to cos wiecej niz tylko zwykly mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka