Po otrzymaniu pozytywnych odpowiedzi ..."> Po otrzymaniu pozytywnych odpowiedzi ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#552566 06/04/2006 20:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
Witam, kiedys pytalem czy mozna grac progresje w MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po otrzymaniu pozytywnych odpowiedzi wymyslilem sobie granie progresji pomiedzy dwoma druzynami z jednej Dywizji, gdzy graja oni bardzo duzo meczy miedzy soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I teraz pytanie jak dobrac druzyny? Pytanie kieruje do znawcow tematu MLB. Poprosilbym o podanie par wyrownanchy zespolow w Dywizjach, liczba nie ograniczona, wazne, zeby bylo to druzyny wyronane. Kursy w ich pojedynkach powinny byc podobne (np.1.93-1.93) Jedna taka para nasuwa mi sie np. Chicago - Clevlend. Dwie dobre druzyny i raczej nie podejrzewam, zeby wszystkie mecze wygrala jednak druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moga byc rowniez slabe druzyny. Wazny wraunek to kurs, aby byly wyrownane i aby czesto padaly rozne wyniki miedzy tymi zespolami. Dziekuje Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A i sam system, mianowicie pierwszy pojedynek miedzy druzynami gram na 1 i 2 za taka sama stawke, potem na przegrany zaklad podwajam (progresja), a wygrany gram znowu za podstawowoa stawke i tak w kolko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Teraz tylko pary zespolo, ktore sie sprawdza w tym systemi, a raczej ich kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#552567 06/04/2006 21:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
Zapomnialem dodac, ze pod koniec sezonu gram juz tylko na jeden wynik tak, zeby zakonczcy wszystkie progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#552568 06/04/2006 21:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Boston-NYY
Oakland-LAA
Seattle-LAA w zeszlym roku pocisneli ich w la w serii do 0.
Atlanta-Philly
Wasington-Mets
STL-Houston

yankesi to smieszna druzyna, graja dziwacznie, w zeszlym sezonie chyba przegrywali nawet w kansas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#552569 07/04/2006 13:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Lupus kierujesz sie w tym wywodzie swoim doswiadczeniem? statami? czy aktualna dyspozycja temow:P ?

#552570 07/04/2006 20:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moje doswiadczenie to zadne doswiadczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kazdy wie ze spotkania Bostonu z NYY to cos wiecej niz tylko zwykly mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1