|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Murek mógłby wziąć tego seta, fajnie byłoby dołożyć jeszcze Serba powyżej 2.00 przy 4-2, już było powyżej @2 ogólnie mecz tragedia, ale traderzy nie mogą narzekać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. dobrze gada, polać mu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
nie moge patrzec na te slajsy i chopy rudego po siatach i autach, lepiej bombe walnac bo i tak bezpieczne zagrania psuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
djoko wrzucił przerzutkę, kusi to @ 3,2 na 7:5, ale chyba odpuszczę, bo będą jego szybkie 4 ue
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Murek mógłby wziąć tego seta, fajnie byłoby dołożyć jeszcze Serba powyżej 2.00 przy 4-2, już było powyżej @2 ogólnie mecz tragedia, ale traderzy nie mogą narzekać wiem, ale nie zdążylem połapać ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe I RG gdzie nie ma dachu i oswietlenia. Moze najlepiej wyjebac wszystkie szlemy, po co to grac. Albo wszystkie do Kataru przeniesc, co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe ? co ci tam nei pasuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak dla mnie ten US Open stał na świetnym poziomie, masa bardzo dobrych spotkań, sporo 5 setówek.
Tylko te półfinały i finał psują wrażenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Puściłem dziś mocny kupon z 5 młodzieżówek (weszły - ciężko, żeby przy tych wynikach nie weszły), djokovica i diabeł podkusił challenger del bonis z guttierezem. jeśli djoker wygra to 7400 poszło się jebać znów na 1 meczu, ciężko to na trzeźwo wytrzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe I RG gdzie nie ma dachu i oswietlenia. Moze najlepiej wyjebac wszystkie szlemy, po co to grac. Albo wszystkie do Kataru przeniesc, co? w Paryżu rzadko pada i nie ma frontów z nad oceanu co drugi dzień które niosą te pieruńskie wiotry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Andrzeju, weź tego taja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
jak dla mnie ten US Open stał na świetnym poziomie, masa bardzo dobrych spotkań, sporo 5 setówek.
Tylko te półfinały i finał psują wrażenie. Ktos tam liczył ze w 1r rekord 5 setowek w US
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
murray wygrywaj tb i na wkurwieniu wchodzę mocno w serba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe ? co ci tam nei pasuje? chodzenie cały dzien w Gumowiakach i otwierany dach przez 30min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
rudy tak agresywnie, djok 1 atak w wymianie i wygrany od razu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech. chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe ? co ci tam nei pasuje? chodzenie cały dzien w Gumowiakach i otwierany dach przez 30min  no tak, to akurat patologia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w Paryżu są Paryżanki, Luwr i croissanty na śniadanie, więc po cholerę dach i oświetlenie...? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|