Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 53 1 2 18 19 20 21 22 52 53
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
Murek mógłby wziąć tego seta,
fajnie byłoby dołożyć jeszcze Serba powyżej 2.00

przy 4-2, już było powyżej @2

ogólnie mecz tragedia, ale traderzy nie mogą narzekać

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.

dobrze gada, polać mu

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
nie moge patrzec na te slajsy i chopy rudego po siatach i autach, lepiej bombe walnac bo i tak bezpieczne zagrania psuje

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
djoko wrzucił przerzutkę, kusi to @ 3,2 na 7:5, ale chyba odpuszczę, bo będą jego szybkie 4 ue

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Danielsan
Murek mógłby wziąć tego seta,
fajnie byłoby dołożyć jeszcze Serba powyżej 2.00

przy 4-2, już było powyżej @2

ogólnie mecz tragedia, ale traderzy nie mogą narzekać


wiem, ale nie zdążylem połapać ;/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe

I RG gdzie nie ma dachu i oswietlenia. Moze najlepiej wyjebac wszystkie szlemy, po co to grac. Albo wszystkie do Kataru przeniesc, co?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe

?

co ci tam nei pasuje?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jak dla mnie ten US Open stał na świetnym poziomie, masa bardzo dobrych spotkań, sporo 5 setówek.

Tylko te półfinały i finał psują wrażenie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Murray się polamie

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Puściłem dziś mocny kupon z 5 młodzieżówek (weszły - ciężko, żeby przy tych wynikach nie weszły), djokovica i diabeł podkusił challenger del bonis z guttierezem. jeśli djoker wygra to 7400 poszło się jebać znów na 1 meczu, ciężko to na trzeźwo wytrzymać frown

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe

I RG gdzie nie ma dachu i oswietlenia. Moze najlepiej wyjebac wszystkie szlemy, po co to grac. Albo wszystkie do Kataru przeniesc, co?

w Paryżu rzadko pada i nie ma frontów z nad oceanu co drugi dzień które niosą te pieruńskie wiotry laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Andrzeju, weź tego taja boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by młody gniewny
jak dla mnie ten US Open stał na świetnym poziomie, masa bardzo dobrych spotkań, sporo 5 setówek.

Tylko te półfinały i finał psują wrażenie.

Ktos tam liczył ze w 1r rekord 5 setowek w US

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
murray wygrywaj tb i na wkurwieniu wchodzę mocno w serba

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe

?

co ci tam nei pasuje?

chodzenie cały dzien w Gumowiakach i otwierany dach przez 30min smile

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
rudy tak agresywnie, djok 1 atak w wymianie i wygrany od razu

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Gabashvili
Zaorać to całe flushing meadows przenieść szlema do Qataru gdzieś... deszcze co rusz, brak dachu do tego regularne huragany, nie mówiąc o wieśniakach na trybunach. Zdecydowanie najgorszy szlem ze wszystkich czterech.
chyba zapomniałes o pieknym Londynie hehe

?

co ci tam nei pasuje?

chodzenie cały dzien w Gumowiakach i otwierany dach przez 30min smile

no tak, to akurat patologia laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
w Paryżu są Paryżanki, Luwr i croissanty na śniadanie,

więc po cholerę dach i oświetlenie...? crazy

Strona 20 z 53 1 2 18 19 20 21 22 52 53

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, forty, rafal08, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,510 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1