|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
meczowa dla Korei i będzie koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzis polska -4.5 dobry kurs zlapalem, licze na naszych orlow chyba w roznych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przy tej kontrze uzbekow to ja nie wiem czemu tamten leb nie domykal dlugiego slupka
wystarczyloby noge dolozyc no szkoda, szkoda bardzo tej sytuacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dzis polska -4.5 dobry kurs zlapalem, licze na naszych orlow chyba w roznych  nasi w gazie po zwycieskim remisie, trzeba pojechac kelnerow - dzis lewy hattrick, do tego ten z hannoveru posicnie ze dwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dzis polska -4.5 dobry kurs zlapalem, licze na naszych orlow chyba w roznych  Siema Hagi, humor widzę masz, to dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
qwa tyle sytuacji w końcówce i nic nie wpadło ehhhhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dzis polska -4.5 dobry kurs zlapalem, licze na naszych orlow chyba w roznych  nasi w gazie po zwycieskim remisie, trzeba pojechac kelnerow - dzis lewy hattrick, do tego ten z hannoveru posicnie ze dwie Ten z Hanoveru na ławie ..... drewno Saganowski ma wyjsc w pierwszym ..... ale może i on coś trafi... w drugiej połowie mam nadzieje ze Sobiech wychodzi od 45' .. qwa Fornalik daj mu pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzis polska -4.5 dobry kurs zlapalem, licze na naszych orlow chyba w roznych  Siema Hagi, humor widzę masz, to dobrze  jak zawsze koleszko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przez to boisko w libanie przeszla traba powietrzna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
dzis polska -4.5 dobry kurs zlapalem, licze na naszych orlow chyba w roznych  nasi w gazie po zwycieskim remisie, trzeba pojechac kelnerow - dzis lewy hattrick, do tego ten z hannoveru posicnie ze dwie Ten z Hanoveru na ławie ..... drewno Saganowski ma wyjsc w pierwszym ..... ale może i on coś trafi... w drugiej połowie mam nadzieje ze Sobiech wychodzi od 45' .. qwa Fornalik daj mu pograć nawet taki sagan powinien wcisnac im ze 2. Ja to bym wolal juz Piecha zamiast niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przez to boisko w libanie przeszla traba powietrzna? może trawę wypalali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Poszło : Polska 02,5 Włochy -3,5 BiH o2,5 Belgia o2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dużo osób gra widzę Włochy z dużym hc, a Malta to jednak półka wyżej niż San Marino i Andora, przeważnie przegrywają dwoma, trzema
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ta murawa przypomina mi mape pojezierza mazurskiego hehe zakladajac, ze kazda plama blota to woda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
drewno Saganowski ma wyjsc w pierwszym ..... Widać, że kominka w domu nie masz, a nawet jak masz, to trocinami palisz. MAREK SAGANOWSKI - Legia, Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dużo osób gra widzę Włochy z dużym hc, a Malta to jednak półka wyżej niż San Marino i Andora, przeważnie przegrywają dwoma, trzema No nie róbmy sobie jaj ... Włochy "umoczyły" mecz z Bułgarią .... dzisiaj powinni sobie odkuć i to sporo ,a potencjał ku temu mają ogromy ... wiecznie po 2-0 nie będą wygrywać ... kiedyś też muszą postrzelać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
ooo, wrócił akagi, jego filozoficzne wywody, ze spacjami, i przecinkami w miejscach gdzie, ich być nie powinno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
drewno Saganowski ma wyjsc w pierwszym ..... Widać, że kominka w domu nie masz, a nawet jak masz, to trocinami palisz. MAREK SAGANOWSKI - Legia, Polska  Dobra weź Pan przestań .... Taki ten Saganowski świetny jak ta cała Legła . I tyle , jak masz klapki na oczach i w sercu Legie to nawet nie ma o czym dyskutować/polemizować . Mam nadzieje ze jak wyjdzie dzisiaj od 1' to coś trafi i tyle ... jak się przed 25' nie zasapie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ooo, wrócił akagi, jego filozoficzne wywody, ze spacjami, i przecinkami w miejscach gdzie, ich być nie powinno  hehehe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|