Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 29 1 2 6 7 8 9 10 28 29
Platini #5552130 21/09/2012 01:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
*dresowe

Bonus: Unibet
Linc #5552182 21/09/2012 01:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a no zimno :/ trzeba pomyslec nad bielizną termoaktywną

Linc #5552290 21/09/2012 01:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Linc
@lupus wrociles z biegania? bo ja wrocilem i zmarzlem jak cholera, mialem spodnie dredowe i koszulke brrrrrr ....

Ja mam rasha i krotkie spodenki wink

Ale czas pomyslec o rekawiczkach i jakis leginsach.

Platini #5552397 21/09/2012 02:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ja tam nic obcislego raczej nie moge miec, bo bym pociesznie wygladaj z jajami, tak mysle laugh

Platini #5552444 21/09/2012 02:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ważne żeby Ci bylo w te jaja cieplo, a nie to jak wyglądasz.

Platini #5552450 21/09/2012 02:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
mi się dobrze biega w tej temperaturze, krótkie spodenki i koszulka z długim rękawem, dziś natomiast zastała mnie noc i musiałem sobie latarką świecić od połowy trasy smile

lupus #5552471 21/09/2012 02:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by lupus
Ważne żeby Ci bylo w te jaja cieplo, a nie to jak wyglądasz.
mi w jaja nie jest zimno, bardziej w klatke piersiowa ale biustonosza nie bede nosil wink

Platini #5552486 21/09/2012 02:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dlatego ja biegam w rashu i nie mam z tym problemu.
Co najwyzej zimno mi w nos i dlonie.

Jerome to sie nazywa bieg na orientację wink

lupus #5557875 24/09/2012 02:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
[Linked Image]

i po k2 smile

zajałem 28 miejsce na blisko 300 osob smile Jestem bardzo zadowolony i zmeczony duzo bardziej niz po polmaratonie smile Bieglismy 3 takie pętle jak wyzej smile Dystans taki jaki ma szczyt k2 smile

Platini #5557910 24/09/2012 02:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Graty smile

PS. Kom sie spierniczył?

lupus #5557932 24/09/2012 02:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nie smile rzep na opaske juz nie łapie tak jak na pcozatku iw kruwia mnie to smile ALe ogolnie osttanio nie robilem tempówek tylko trenowalem strikte pod k2 ( sila biegowa i crossy) gdzie pomiary endo nie byly mi potrzebne to jakos mnie to nie martwilo smile

Musze pomyslec o jakims zapieciu na stale bo jednak jak sie bicki napną w trakcie biegu to kazdy rzep rozepną wink

Platini #5557953 24/09/2012 02:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja też kupilem opaske na telefon, dziś byl debiut i o dziwo ok.

Zobaczymy:)

Platini #5558194 24/09/2012 06:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
gratulacje Vendetta, znakomity wynik! smile

za tydzien moja 'chwila prawdy' - debiut w maratonie, mam nadzieje ze wroce z tarcza wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Powodzenia McKracken!!! smile jaki czas docelowy? smile 3:30?

Platini #5558389 24/09/2012 16:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Ej biegacze.. Chciałem być ambitny i przesadziłem jak na swoje możliwości z bieganiem/truchtaniem. Mam zapalenie pochewki ścięgna achillesa, nie mam opcji unieruchomienia.. Ktoś poleci maści czy inne triki?

Platini #5558457 24/09/2012 17:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
pobiegłem sobie rano pierwszy raz, wyznaczyłem sobie trasę - na oko 2km...

Przebiegłem tylko 1 kilometr w 6:33 i spuchłem wstyd laugh

xqwzts #5558493 24/09/2012 17:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by xqwzts
Przebiegłem tylko 1 kilometr w 6:33 i spuchłem wstyd laugh
kurcze to gorzej nawet niz ja wink a juz myslalem, ze jestem najgorszy wink

wwwujek #5558504 24/09/2012 17:59
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by wwwujek
Ej biegacze.. Chciałem być ambitny i przesadziłem jak na swoje możliwości z bieganiem/truchtaniem. Mam zapalenie pochewki ścięgna achillesa, nie mam opcji unieruchomienia.. Ktoś poleci maści czy inne triki?

wyzsza wkladka do butow pod pieta.

Linc #5558515 24/09/2012 18:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Linc
Originally Posted by xqwzts
Przebiegłem tylko 1 kilometr w 6:33 i spuchłem wstyd laugh
kurcze to gorzej nawet niz ja wink a juz myslalem, ze jestem najgorszy wink
na usprawiedliwienie powiem że miałem uraz w 2009 po którym przez 2 lata nie mogłem uprawiać żadnego sportu a później nie było czasu laugh

nigdy nie biegałem, tylko piłka, a to co innego.

nadrobię tongue

Platini #5558726 24/09/2012 20:45
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
[Linked Image from fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net]

Strona 8 z 29 1 2 6 7 8 9 10 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,758 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1