Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Nic już mu chyba nie jest w stanie pomóc.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Tylko pyta przylegająca do brzucha ...

laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046


http://www.eurosport.pl/sporty-walki/ksw-15/2011/swierczewski-w-mma_sto2713863/story.shtml

Haha po 40-tce wali ludziom na łeb nieźle niech z Radkiem w parze walczą vs Najman jak te walki pokazowe na WWE i jeden z krzesłem na Najmana drugi z mietłom.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Z powyzszego filmiku :

Jacek Wisniewski o polskich pilkarzach " sa tez tacy zawodnicy co tylko chca sie przesliznac przez ta lige, ladnie zarabiajac, miec torebke, damska na plecach i wlosy na zelu i jeszcze metka im z peruki wystaje ... " aplauz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
* przeslizgnac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
dość długo ćwiczę już na siłowni i tak się zastanawiałem czy by nie zmienić to na jakiś sport walki. Od razu zaznaczę że nie interesują mnie jakieś zawody PRO MMA, ganianie z kibolami itp.

kiedyś marzyło mi się AIKIDO, w Zabrzu jest sekcja AIKIDO, no i jest jeszcze SHADOKAN (czy jakoś tak).

Uczęszcza ktoś? Mam w pracy na 3 zmiany, a z tego co widzę treningi odbywają się późnym popołudniem.

chodzi ktoś z forumowiczów na jakąś sekcje (niekoniecznie z tych w/w)

piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam. Gorąco polecam zmianę na sporty walki. Osobiście uczęszczam na muay thai. Widzę same korzyści - poprawa wytrzymałości, szybkości, motoryki, lepszy apetyt, mocniejszy sen, większa pewność siebie, no i na koniec wiedza jak zrobić komuś kuku jeśli zajdzie taka potrzeba, którą zdobywa się wylewając z siebie litry potu. Dużo zależy od trenera, od wymagań przez niego stawianych. Pamiętam, że jak wcześniej uczęszczałem na karate, to potrafiłem wytrzymać cały trening bez wody. Obecnie nie ma takiej możliwości, suszy jak cholera smile Cóż jeszcze mogę napisać... muay thai, bo w moim miasteczku za bardzo nie ma innej alternatywy. Dość praktyczna sztuka walki na ulicę, nacisk na techniki uderzane, kopane + potężne łokcie i kolana. Banan sam wyskakuje na ryju jak przypominam sobie początki. Przed właściwą rozgrzewką graliśmy koło 10 min w piłkę i już po samym tym byłem skonany i resztę treningu wytrzymywałem siłą woli. Po pierwszym miesiącu niekiedy mruczałem już pod nosem, że trening jakiś lightowy i nawet specjalnie się nie zmęczyłem, hehe smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Tak propo siłki jeszcze... Pamiętam jak razu pewnego na trening zawitał ostro przyjebany kolo, taki co to rąk nie położy wzdłuż tułowia, bo same odskakują, hehe smile Pierwszy raz i ostatni go widziałem. Nie dawał rady robić tego co reszta, takiej samej ilości powtórzeń, co zresztą dziwne nie jest, bo dotlenić taką górę mięśni to nie w kij dmuchał. Mój kumpel, też po siłce, aczkolwiek połowa wcześniejszego pakera, na pierwszym treningu już w czasie rozgrzewki wychodził na korytarz powietrza zaczerpnąć bo słabo mu się robiło. Szczuplejsi mają łatwiej smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wspolczuje tym co zaplacili wczoraj za ten syf.
Wiele slabych walk, niektorzy dostali przeciwnikow niewiadomo skad.

Wlodarze ksw lepiej niech popracuja nad jakoscia albo:




Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Walki Azhieva i Mankowskiego nawet ok, ale Pytona z greckim potomkiem i Wiśni to jakieś nieporozumienie, żenada. Ciekawe ile osób kupiło to ppv na tą galę.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
bylem wczoraj w ergo arenie. dalem 50zl za bilet, ale poziom sportowy nie byl warty nawet takiej kasy. oprawa bardzo fajna, duzo ciekawsza niz same walki. poszedlem z ciekawosci i teraz wiem, ze to byl raczej ostatni raz wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, aker, 11kera11, burbon, ANZELMO, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, ElNinho[mmdea]), 2,797 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1