Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 68 1 2 66 67 68
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by Paxioo
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie puke
zrobil mu soeda prezent urodzinowy

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by Paxioo
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie puke
zrobil mu soeda prezent urodzinowy

To pejsiaty mial dzis urodziny? Gdybym wiedzial, to bym nie gral przeciwko laugh
A tak na serio, to wtopilem juz nie pierwszy raz, ale jakos tego nie moge odzalowac. Mimo, ze stawka tez byla normalna, bo zawsze gram plaska stawka.
Rzygne sobie jeszcze raz, moze mi ulzy xd
puke zyd
puke kitajec
puke deszcz

No!!

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Paxioo
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by Paxioo
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie puke
zrobil mu soeda prezent urodzinowy

To pejsiaty mial dzis urodziny? Gdybym wiedzial, to bym nie gral przeciwko laugh
A tak na serio, to wtopilem juz nie pierwszy raz, ale jakos tego nie moge odzalowac. Mimo, ze stawka tez byla normalna, bo zawsze gram plaska stawka.
Rzygne sobie jeszcze raz, moze mi ulzy xd
puke zyd
puke kitajec
puke deszcz

No!!

A w poduszkę się już wyryczałeś? weź to na klate jak mężczyzna, a nie beczysz cały dzień jak to Cię wyjebali. Nie pierwszy i nie ostatni raz, taki interes.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Paxioo
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by Paxioo
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie puke
zrobil mu soeda prezent urodzinowy

To pejsiaty mial dzis urodziny? Gdybym wiedzial, to bym nie gral przeciwko laugh
A tak na serio, to wtopilem juz nie pierwszy raz, ale jakos tego nie moge odzalowac. Mimo, ze stawka tez byla normalna, bo zawsze gram plaska stawka.
Rzygne sobie jeszcze raz, moze mi ulzy xd
puke zyd
puke kitajec
puke deszcz

No!!

A w poduszkę się już wyryczałeś? weź to na klate jak mężczyzna, a nie beczysz cały dzień jak to Cię wyjebali. Nie pierwszy i nie ostatni raz, taki interes.

Spoko, to mnie tylko mobilizuje, do rozwazniejszego grania, bo kasa na japonca, to byla raczej glupota smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by dupajas
nie kumam tego, gra zenade w finale uso w soboye, potem caly tydzien wymiata zeby w niedziele w finale znowu bombardowac siatke, to po co ona w ogole gra zeby i tak dac dupy w najwazniejszym meczu

Hahahahaha, laugh laugh laugh

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
nie kumam tego, gra zenade w finale uso w soboye, potem caly tydzien wymiata zeby w niedziele w finale znowu bombardowac siatke, to po co ona w ogole gra zeby i tak dac dupy w najwazniejszym meczu

Hahahahaha, laugh laugh laugh

[Linked Image]
[Linked Image]

Strona 68 z 68 1 2 66 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1