|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie  zrobil mu soeda prezent urodzinowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie  zrobil mu soeda prezent urodzinowy To pejsiaty mial dzis urodziny? Gdybym wiedzial, to bym nie gral przeciwko  A tak na serio, to wtopilem juz nie pierwszy raz, ale jakos tego nie moge odzalowac. Mimo, ze stawka tez byla normalna, bo zawsze gram plaska stawka. Rzygne sobie jeszcze raz, moze mi ulzy xd  zyd  kitajec  deszcz No!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie  zrobil mu soeda prezent urodzinowy To pejsiaty mial dzis urodziny? Gdybym wiedzial, to bym nie gral przeciwko  A tak na serio, to wtopilem juz nie pierwszy raz, ale jakos tego nie moge odzalowac. Mimo, ze stawka tez byla normalna, bo zawsze gram plaska stawka. Rzygne sobie jeszcze raz, moze mi ulzy xd  zyd  kitajec  deszcz No!! A w poduszkę się już wyryczałeś? weź to na klate jak mężczyzna, a nie beczysz cały dzień jak to Cię wyjebali. Nie pierwszy i nie ostatni raz, taki interes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Mnie natomiast ostro w dupe wydymal dzisiaj zawszony zyd w davis cupie  zrobil mu soeda prezent urodzinowy To pejsiaty mial dzis urodziny? Gdybym wiedzial, to bym nie gral przeciwko  A tak na serio, to wtopilem juz nie pierwszy raz, ale jakos tego nie moge odzalowac. Mimo, ze stawka tez byla normalna, bo zawsze gram plaska stawka. Rzygne sobie jeszcze raz, moze mi ulzy xd  zyd  kitajec  deszcz No!! A w poduszkę się już wyryczałeś? weź to na klate jak mężczyzna, a nie beczysz cały dzień jak to Cię wyjebali. Nie pierwszy i nie ostatni raz, taki interes. Spoko, to mnie tylko mobilizuje, do rozwazniejszego grania, bo kasa na japonca, to byla raczej glupota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
nie kumam tego, gra zenade w finale uso w soboye, potem caly tydzien wymiata zeby w niedziele w finale znowu bombardowac siatke, to po co ona w ogole gra zeby i tak dac dupy w najwazniejszym meczu Hahahahaha,  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
nie kumam tego, gra zenade w finale uso w soboye, potem caly tydzien wymiata zeby w niedziele w finale znowu bombardowac siatke, to po co ona w ogole gra zeby i tak dac dupy w najwazniejszym meczu Hahahahaha,  [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka