|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
raiders real ma potezne doswiadczenie w lm czego nie mozna powiedziec o city + wlasny stadion, jak dla mnie 3pkt gospodarzy  Ok ... nie mówię że nie .. mają też spanikowane Ronaldo który to przegra 2 pojedynki + nie wyjdą mu dwa strzały i dupa ugotowana . Jak dla mnie zbyt oczywista jest ta wygrana Realu i jak to wielu przedstawia ze bedzie to izzzi spacerek . Myślę ze BTS i podział pts  . ALe zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
kurde 2 strzał w bramkę i 2 gol, broni tam ktoś?  to niech jeszcze raz celnie strzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Tajki jeszcze 7 rogów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Tajki 2-0 jeszcze 3 gole  4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Milan ... chyba są w dołku ale szukanie ich porażki dzisiaj chyba mija się z celem ... chociaż na live można przyczaić sytuacje . Zbyt wiele doświadczenia mają w tych rozgrywkach aby zbierać baty od Belgów . a pamiętasz ten doświadczony Milan zebrał "baty" od Zurichu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
raiders real ma potezne doswiadczenie w lm czego nie mozna powiedziec o city + wlasny stadion, jak dla mnie 3pkt gospodarzy  Ok ... nie mówię że nie .. mają też spanikowane Ronaldo który to przegra 2 pojedynki + nie wyjdą mu dwa strzały i dupa ugotowana . Jak dla mnie zbyt oczywista jest ta wygrana Realu i jak to wielu przedstawia ze bedzie to izzzi spacerek . Myślę ze BTS i podział pts  . ALe zobaczymy 0-1 City win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
nie wyobrażam sobie by real u siebie w dodatku z takim City nie strzelił bramki;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Milan ... chyba są w dołku ale szukanie ich porażki dzisiaj chyba mija się z celem ... chociaż na live można przyczaić sytuacje . Zbyt wiele doświadczenia mają w tych rozgrywkach aby zbierać baty od Belgów . a pamiętasz ten doświadczony Milan zebrał "baty" od Zurichu?   pamiętam ale .... nic dwa razy się nie zdarza .... chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Zresztą co mnie zszokowało to kursy na AJAX @9 ... nie mogłem sobie odmówić Ajax+1,5 ,Ajax [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
no niestety, zabraklo gola..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
CSKA po przerwie 2 gole  Tajki po przerwie 3 gole  Tajki po przerwie 6 rogów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Zresztą co mnie zszokowało to kursy na AJAX @9 ... nie mogłem sobie odmówić Ajax+1,5 ,Ajax [email protected]  dokladnie, rowniez bylem bardzo zaskoczony - przecenianie BVB
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Zenit mocny na papierze nie wygra w Maladze
na Kijow rowniez zdecydowanie za wysokie kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
CSKA po przerwie 2 gole  Tajki po przerwie 3 gole  Tajki po przerwie 6 rogów   jedziemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Milan ... chyba są w dołku ale szukanie ich porażki dzisiaj chyba mija się z celem ... chociaż na live można przyczaić sytuacje
RM-MC ... Madryt chyba za bardzo przeceniany ,zbyt wiele nadziei w krysi ... chyba wszyscy zapomnieli ze gość kompletnie nie radzi siobie z presją ... fakt jak się mecz ułoży i szybko strzelą to ok ... jak bedą się meczyć jak z Bayernem w finale to ich ciężko widze . MC to nie ogórki myślę ze tego nie przegrają MC - w pełni sie zgadzam, chyba nikogo nie zdziwi wynik np 1-1 lub 2-2 na koniec, a ładować sie w kurs @ 1,60 to spore ryzyku tu a Milan - tu akurat poszukałbym niespodzianki, są bez formy, a Belgowie mogą jakąś kontrą ukłuć, asekuracyjnie ze Anderlecht strzeli gola warto Porto tak samo - młoda nowa druzyna, kto wie jak zareaguje na gorącą atmosfere w Zagrzebiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Zenit mocny na papierze nie wygra w Maladze
na Kijow rowniez zdecydowanie za wysokie kursy Też mnie to parcie na zenit nie przekonuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
porto nie tykam, złudny kurs, a już może nie być tak różowo jak w poprzednich edycjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
największe parcie chyba na Arsenal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|