|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320 |
mi tez nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
To po cholerę we trzech na raz wchodzicie na stronę? Serwer expektu akceptuje najwyżej 2 użytkowników na raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cholera...to pewnie znow zawiesilismy server <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Obsluguje 3 naraz ale ja juz siedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
To umowmy sie tak, ze kazdy z nas wejdzie w odstepie 30 min, wtedy bedzie dzialac jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał OlenkasLover: [qb]Obsluguje 3 naraz ale ja juz siedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] TO ZEJDZ BO JA CHCE WEJSC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał jtd: [qb]To umowmy sie tak, ze kazdy z nas wejdzie w odstepie 30 min, wtedy bedzie dzialac jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] OK! rezerwuje od godz. 22:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Ja tam siedze bo jak wyjde to juz nie wejde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
Siedzisz tam i Ci dziala bez zastrzezen?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co tam u nich w srodku słychac???Ponoc maja live Arsenalu.Obstaw za mnie undera
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
Oryginalnie wysłał OlenkasLover: [qb]Ja tam siedze bo jak wyjde to juz nie wejde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] To obstaw za mnie jakis dobry Trotting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
To byly zarty. Nie dziala juz oczywiscie. Po 20tej wszedlem i zdazylem obstawic kilka meczow. Potem znow padlo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
Ale dobrze wiedziec, ze juz dziala. Pewnie byla to proba przez nich, zeby zobaczyc czy juz mozna przezucic to na www.expekt.com [ expekt.com] Wiec mozna sie polozyc juz spac, z mysla ze jutro bedzie wszystko smigac jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
...a takie fajne koniki byly...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
DZIALA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
Oryginalnie wysłał unixos: [qb]DZIALA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dziala jak sie w kolejce ustawisz, wchodzimy co pol godziny, za pol godziny moja kolej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
Juz dziala, wchodzac przez strony www.expekt.com, [ expekt.com,] www.expekt.pl [ expekt.pl] - smiga wszystko jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
mi dalej nic nie dziala:((
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka