"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#55472 25/03/2004 00:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
mi tez nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#55473 25/03/2004 00:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
To po cholerę we trzech na raz wchodzicie na stronę? Serwer expektu akceptuje najwyżej 2 użytkowników na raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55474 25/03/2004 00:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cholera...to pewnie znow zawiesilismy server <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#55475 25/03/2004 00:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Obsluguje 3 naraz ale ja juz siedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55476 25/03/2004 00:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
To umowmy sie tak, ze kazdy z nas wejdzie w odstepie 30 min, wtedy bedzie dzialac jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#55477 25/03/2004 00:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Obsluguje 3 naraz ale ja juz siedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
TO ZEJDZ BO JA CHCE WEJSC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55478 25/03/2004 00:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał jtd:
[qb]To umowmy sie tak, ze kazdy z nas wejdzie w odstepie 30 min, wtedy bedzie dzialac jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
OK! rezerwuje od godz. 22:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55479 25/03/2004 00:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Ja tam siedze bo jak wyjde to juz nie wejde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#55480 25/03/2004 01:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Siedzisz tam i Ci dziala bez zastrzezen?

#55481 25/03/2004 01:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co tam u nich w srodku słychac???Ponoc maja live Arsenalu.Obstaw za mnie undera

#55482 25/03/2004 01:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Quote
Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Ja tam siedze bo jak wyjde to juz nie wejde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
To obstaw za mnie jakis dobry Trotting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#55483 25/03/2004 01:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
To byly zarty.
Nie dziala juz oczywiscie.
Po 20tej wszedlem i zdazylem obstawic kilka meczow.
Potem znow padlo.

#55484 25/03/2004 01:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Ale dobrze wiedziec, ze juz dziala. Pewnie byla to proba przez nich, zeby zobaczyc czy juz mozna przezucic to na www.expekt.com [expekt.com]
Wiec mozna sie polozyc juz spac, z mysla ze jutro bedzie wszystko smigac jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#55485 25/03/2004 01:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
...a takie fajne koniki byly...

#55486 25/03/2004 02:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
DZIALA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55487 25/03/2004 02:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]DZIALA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dziala jak sie w kolejce ustawisz, wchodzimy co pol godziny, za pol godziny moja kolej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#55488 25/03/2004 02:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Juz dziala, wchodzac przez strony www.expekt.com, [expekt.com,] www.expekt.pl [expekt.pl] - smiga wszystko jak nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#55489 25/03/2004 02:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
mi dalej nic nie dziala:((

#55490 25/03/2004 02:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 20
probojcie pod:

http://hattrick.expekt.com/

http://www.expekt.com/

http://www.expekt.pl/

http://www2.expekt.com/

Czasami ktorys zadziala, ja dalem eurolige o 20tej (nawe weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Przed kilkoma minutami dzialalo a teraz znowu muli.

#55491 25/03/2004 03:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,093 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1