|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
wiem Uve, wiem, że Baya 3:1  jak co tydzień, a ostatnio nawet wpadło!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Baya (-1) @1.90  Baya @1.40 + Manu @1.30  frajerzy z Monachium już się otrząsnęli z ubiegłorocznej LM, czy jeszcze trauma? Grać ich po 1.40 śmiech na sali, na live złapiesz wyżej  już przedwczoraj Ci pisałem, że ten Olympiakos 1x po 1.21 to szczyt chuj**** betu Bayern wejdzie w tegoroczna LM z impetem, Valencia nie ma zbytnich szans na Alianz Arena. ja tutaj widze 3-0, 3-1 dla Bawarczyków minimum  . Juz kupon zagrałem wczoraj na dzisiejsze mecze  Baya + Manu + Barca  A co do Olympiakosu, to ja nie mialem tak smiesznego kursu @1.21. Bo mialem @1.52  . Ale fakt polegli, mówi sie trudno i co tu nie mówic, wydymali mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Bayern rozwali Valencie - czy wy widzieliscie co Valencia obecnie prezentuje a co Bayern ?
Łuki pisze sie : Cracovia, co do typu na Arke sie zgadzam i nic odkrywczego nie dodam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Dzisiaj Bayern,MU ,Shakhtar, Barca to mega pewki 10/10 dziadków daje to do pociągów ... nie ma bata coś ujebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Baya (-1) @1.90  Baya @1.40 + Manu @1.30  frajerzy z Monachium już się otrząsnęli z ubiegłorocznej LM, czy jeszcze trauma? Grać ich po 1.40 śmiech na sali, na live złapiesz wyżej  już przedwczoraj Ci pisałem, że ten Olympiakos 1x po 1.21 to szczyt chuj**** betu Bayern bez łamagi Robbena i drewniaka Gomeza więc się ogarneli po zeszłorocznym sezonie  ,ale był bym daleki od jakiejś wysokiej wygranej bawarczyków myślę 1-0/2-0 łykają Nietoperki na dzień dobry, ja z handi nie szaleję, bo wygrana pewna, ale równie dobrze może skończyć się 3-1, 2-0 jak i 2-1, 3-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Bayern rozwali Valencie - czy wy widzieliscie co Valencia obecnie prezentuje a co Bayern ?
Łuki pisze sie : Cracovia, co do typu na Arke sie zgadzam i nic odkrywczego nie dodam skopiowane i wklejone a przeoczylem i nie poprawilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
patrzycie tylko przez pryzmat Bayernu a nic przez pryzmat Valencii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Dzisiaj Bayern,MU ,Shakhtar, Barca to mega pewki 10/10 dziadków daje to do pociągów ... nie ma bata coś ujebie  barka i bayern pefki, więc pozostaje MU i Szachtar co tam widzisz na jutro LE ja póki co Levante, bts w leverkusen, może bts w mediolanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w b365 Bayern 1.36 -> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ja wiem ze w lidze sie inaczej gra inaczej w pucharach, ale jak nietoperze jechali na bernabeu to tez wienczyli co niektorzy wysokie przegrane a tu remis z realem i minimalna porazka na CN. A tutaj czytam komentarze z handi luzik, 3-0 3-1 minimum  Ja +1.5 widze na luziku na gosci a i remis w dublu z remisem gali na OT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Barcelona-2 @1.74 Bayern-1 @2.10 Braga-1 @2.40 Juventus @3.47 Bate x2 @2.78 Szachtar-2 @2.55 United-2 @2.65 @571.66 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
co tam widzisz na jutro LE
ja póki co Levante, bts w leverkusen, może bts w mediolanie Listę życzeń otwiera : Pilzno 1x Atletico x2 AEL Limasol 1x Bilbao Partizan Inter 1x  Leverkusen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Benfica +0,5 Valencia +2,5 Szachtar Juventus +1,5 @ 2.44
5/10
reszta na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzisiaj Bayern,MU ,Shakhtar, Barca to mega pewki 10/10 dziadków daje to do pociągów ... nie ma bata coś ujebie  Zapomniałeś o Flocie i Zawiszy.  Jakby nie patrzeć, " dziadki " swoimi dwuzłotówkami, robią głównie kolejki w STS-sach. Panika się robi dopiero, jak dowali jakiś " INWESTOR ". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
inter w le no way, zwłaszcza, jak grają z ruskimi  o bilbao na podbcie kursu też myślałem, ale raczej spasuję z kim gra pilzno, am, limsalo, partizan - nie bardzo jak mam szperać po ofercie, więc jakbyś mi poda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Dzisiaj Bayern,MU ,Shakhtar, Barca to mega pewki 10/10 dziadków daje to do pociągów ... nie ma bata coś ujebie  Zapomniałeś o Flocie i Zawiszy.  Jakby nie patrzeć, " dziadki " swoimi dwuzłotówkami, robią głównie kolejki w STS-sach. Panika się robi dopiero, jak dowali jakiś " INWESTOR ".  spokojnie, czaje się do 20,43 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Dzisiaj Bayern,MU ,Shakhtar, Barca to mega pewki 10/10 dziadków daje to do pociągów ... nie ma bata coś ujebie  barka i bayern pefki, więc pozostaje MU i Szachtar co tam widzisz na jutro LE ja póki co Levante, bts w leverkusen, może bts w mediolanie kolejne dziecko z kompleksami ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Barcelona-2 @1.74 Bayern-1 @2.10 Braga-1 @2.40 Juventus @3.47 Bate x2 @2.78 Szachtar-2 @2.55 United-2 @2.65 @571.66  jakby wywalić Juve to wygląda fajnie, chyba se pogram na ryzyka fizyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Dzisiaj Bayern,MU ,Shakhtar, Barca to mega pewki 10/10 dziadków daje to do pociągów ... nie ma bata coś ujebie  barka i bayern pefki, więc pozostaje MU i Szachtar co tam widzisz na jutro LE ja póki co Levante, bts w leverkusen, może bts w mediolanie kolejne dziecko z kompleksami ?  nie. tak mi się napisało. nie ma we mnie wrogości. nie wiedziałem, że to będzie obraźliwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|