|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
napieprzac bramy  ps. cluj to zadna niespodzianka..  nie swiruj pawiana, niespodzianka  jak dla Ciebie braga poo 1.45 to peffka to pozdrawiam  w kazdym razie cluj autobus wstawi w bramce jak spartak wiec nie warto grac przeciwko takim zespolom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
Braga @ 8 Chelsea 4 gol @ 2.5 AKO 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
cos dluga przerwa w Bradze, chyba licytuja ile chca za 2/1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Nanek z którego osiedla jestes? a co ? do szczesia Ci to potrzebne ? PR
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
napieprzac bramy  ps. cluj to zadna niespodzianka..  nie swiruj pawiana, niespodzianka  jak dla Ciebie braga poo 1.45 to peffka to pozdrawiam  w kazdym razie cluj autobus wstawi w bramce jak spartak wiec nie warto grac przeciwko takim zespolom  nie napisalem, ze pefka, ale powinni wygrac, jakos nie widzialem, zeby tlumy madrzyly sie przed meczem, ze Cluj graja, a tu nagle wysyp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Lille over 1,5 2.55 w ciemmo gram  mi się podoba ten typ:) Zagrałem też Spartak over 1,5 @4.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Barca nie spadnie? a moze Rangersi tez nie spadna? Nigdy nic nie wiadomo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
napieprzac bramy  ps. cluj to zadna niespodzianka..  nie swiruj pawiana, niespodzianka  jak dla Ciebie braga poo 1.45 to peffka to pozdrawiam  w kazdym razie cluj autobus wstawi w bramce jak spartak wiec nie warto grac przeciwko takim zespolom  nie napisalem, ze pefka, ale powinni wygrac, jakos nie widzialem, zeby tlumy madrzyly sie przed meczem, ze Cluj graja, a tu nagle wysyp  Najlepszy taki wysyp to był jak Rosol pojechał Rafito na Wimbledonie  Czego to ludzie wtedy nie łapali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Nanek z którego osiedla jestes? a co ? do szczesia Ci to potrzebne ? PR do lepszego snu, bo jak mi nie powiesz, to nie bede mogl usnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Przydałoby się żeby jeszcze jakiś faworyt z niższym kursem się wypierdzielił. Liczę na Spartak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
napieprzac bramy  ps. cluj to zadna niespodzianka..  nie swiruj pawiana, niespodzianka  jak dla Ciebie braga poo 1.45 to peffka to pozdrawiam  w kazdym razie cluj autobus wstawi w bramce jak spartak wiec nie warto grac przeciwko takim zespolom  nie napisalem, ze pefka, ale powinni wygrac, jakos nie widzialem, zeby tlumy madrzyly sie przed meczem, ze Cluj graja, a tu nagle wysyp  ja napislem ze nie jest to dla mnie niespodzianka a nie ze ich gralem a to roznica  ja mam overy ale idzie slabo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2012
Posty: 127 |
Akumulator(3) 19 Sep 2012 - Bayern Monachium - Valencia - Handicapy na rzuty rożne Bayern Monachium -1 rz. rożny @ 1.75 19 Sep 2012 - Celtic - Benfica - Handicapy na rzuty rożne Benfica +1 rz. rożny @ 1.55 19 Sep 2012 - Szachtar Donieck - Nordsjaelland - 1 Х 2 Szachtar Donieck @ 1.20 poszli  ciekawy kupon  \ natenczas dobrze mateek 5-0 dla byernu 4-3 dla benfici i szachtar prowadzi \przetrzymac panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
Chelsea z handi 3.20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
[quote=Hakan][quote=mateekk] jak dla Ciebie braga poo 1.45 to peffka to pozdrawiam  w kazdym razie cluj autobus wstawi w bramce jak spartak wiec nie warto grac przeciwko takim zespolom  nie napisalem, ze pefka, ale powinni wygrac, jakos nie widzialem, zeby tlumy madrzyly sie przed meczem, ze Cluj graja, a tu nagle wysyp  Najlepszy taki wysyp to był jak Rosol pojechał Rafito na Wimbledonie  Czego to ludzie wtedy nie łapali moze skleroza, moze natlok zajec, trzeba zrozumiec ludzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2012
Posty: 127 |
i bayern 6 rog pierwsza pozycja ksiegarnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
do lepszego snu, bo jak mi nie powiesz, to nie bede mogl usnac. ahaaa ... PA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
next goal CHELSEA @2.40  jadymyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
kurwa z znowu Manu karnego nie strzela  po handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
maatek, ugolnilem z tym wysypem, najgorsze, ze wczoraj wahalem sie czy braga czy over, a do niego znacznie bliej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Man U heh moje handi +3 Galata w grze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|