|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Lazio z 20min beż żadnej sytuacji, gra tylko Tottenham, no bo czym kontrować będzie Lazio, Klose ma biegać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
TOTT-Lazio dawać ten BTS qwa bo jednej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Legia DNB + Lech DNB + Górnik X2 + Zawisza DNB
grubaśnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
w koncu Widzewek jest liderem  Niby tak, ale czytałem dzisiaj w GW, że Widzew nie obiera ananasa ze skórki i w ogóle jest strasznym niejadkiem. Prawda to ?  a ja słyszałem że niektórzy wylizują talerz po suchej bułce ... i robią herbatę w wodzie po pierogach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
najważniejszy mecz po mojej myśli  Twente Enschede - Hannover 96
Pierwsza kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. W Enschede zmierzą się dwie overowe ekipy: Twente i Hannover. Obie ekipy prezentują otwarty, ofensywny futbol, w spotkaniach z udziałem tych zespołów pada sporo bramek. W dziewięciu spotkaniach tego sezonu w różnych rozgrywkach Twente zdobyło 25 bramek, tracąc 8, czyli zdobywają średnio niecałe 3 bramki na mecz, tracąc jedną. Natomiast Hannover w ośmiu spotkaniach zdobył 30 bramek, tracąc 9, co daje jeszcze lepszą średnią niż Twente, czyli prawie 4 bramki strzelone na mecz i jedna stracona. Obie ekipy są w dobrej formie, Twente prowadzi w lidze holenderskiej, zaś Hannover jest trzeci w Bundeslidze. Drużyny te nawet wygrywając wysoko najczęściej tracą przynajmniej jedną bramkę w meczu, dziś warto więc zagrać BTS i over w tym meczu, szykuje się ciekawe widowisko, w którym bramek nie powinno zabraknąć.
BTS -> 1.63 betsson over 2,5 -> 1.81 pinnaclesports over 3,5 -> 2.80 tobet Ogolnie była to znana i zacna peffa,az dziw bierze ze ten over nie zjechal na 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale to bilbao jest slabe ja pierdziele  Chyba wejde w Bilbao  Cisna niemilosiernie z tego co widze po statach BADZ TU MADRY
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@fechnerinho jasne, jasne ... kazda niespodzianka w sporcie to nieczysta gra  wspolczuje braku emocji ... Daj spokój Inzaghi, teraz właśnie jest czysta gra i za to brawa dla waszej ekipy. Ale na wiosnę to się już cuda dzieją często. "I Ty dobrze o tym wiesz..."  mysle ze masz racje ale mimo wszystko zaczyna sie od tego odchodzic ... od czasu afery z Fryzjerem rozmawialem z kilkoma sedziami z nizszych lig i troche jest panika i psychoza takze bardziej doszukiwalbym sie lekcewazenia podejscia do swoich obowiazkow niestety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
w koncu Widzewek jest liderem  Niby tak, ale czytałem dzisiaj w GW, że Widzew nie obiera ananasa ze skórki i w ogóle jest strasznym niejadkiem. Prawda to ?  a ja słyszałem że niektórzy wylizują talerz po suchej bułce ... i robią herbatę w wodzie po pierogach... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
Inter, partizant oglada ktos? Wpadnie cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
do tej pory sparta miala pol okazji na gola, czulem, ze na przekor moga strzelic z pierwszej realnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
TOTT-Lazio dawać ten BTS qwa bo jednej  pozno juz na BTS niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Partizanu nie oglądam, ale po statach daje że w 88-90 strzelą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ale to bilbao jest slabe ja pierdziele  Chyba wejde w Bilbao  Cisna niemilosiernie z tego co widze po statach BADZ TU MADRY sugeruje sie statami ;), nie ogladam tego meczu. No ale skoro mają 24strzale oddane na bramke przy 2strzalach gosci tylko, to chyba troche na Nich siedza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
charkow dnb, rubin x2 i dwojka, helsinborg x2 ...
jazda ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Inter 1 - 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
kazan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Inter  D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
craxx mały zakładzik o spadek Pogoni 4fun?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|