Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 54 1 2 51 52 53 54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a po co
naród głupi i gra
mój sąsiad ,jak jest gruba kumulacja, to i za dwa tysie zagrac potrafi
fakt wygrał ze dwa lata temu piątke
ale co to jest
przegrał z 10 takich piątek
5 koła...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
hmmmm w sumie dzisiaj nie bardzo dla mnie wyniki... myślałem, że będę w plecy.

A tu proszę, trafiłem "3" w Mini Lotto...i chcąc nie chcąc...

Znowu letki plus laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by Inzaghi78
mnie to rozwala ze kiedys sie trafialo 10 spotkan w pilkarskiego naszej ligi i to jednodrogowo a teraz 5 w zakladach nie mozna wylapac

znamiona ewolucji...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Inzaghi78
mnie to rozwala ze kiedys sie trafialo 10 spotkan w pilkarskiego naszej ligi i to jednodrogowo a teraz 5 w zakladach nie mozna wylapac

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MjMyMjYyNzIyMjEwMDrIyeeH95eCr7%2Fi02w%3D&preview=hide_code

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Też się dziwie ludziom, pewnie w dobrą kumulacje z 5 milionów ludzi zagra kupon, połowa po jednym zakładzie za 3 zł, reszta za szóstaka i więcej, desperaci jak mówisz po 2 klocki będą ładować, na takim losowaniu kilka baniek zgarniaja do kabzy. Jebani. I to wszystko w białych rękaiwczkach i różowych krawatach.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jeden zakład 12 skreśleń to 2772 zł
ale tu przy czwórce jesteś zarobas

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Inzaghi78
mnie to rozwala ze kiedys sie trafialo 10 spotkan w pilkarskiego naszej ligi i to jednodrogowo a teraz 5 w zakladach nie mozna wylapac

Kiedyś to już pisałem ale...

Według anonimowych badań przeprowadzonych na uniwersytecie w Kopenhadze,

25% piłkarzy duńskich jest UZALEŻNIONA od hazardu.

A to przecież wierzchołek góry lodowej.

Masz tu jakąś część odpowiedzi.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
znaczy się
nie grać duńskiej wink
im więcej sie przegra tym więcej sie widzi "ustawek"
aczkolwiek nie powiem, w każdej dyscyplinie się raz na jakiś czas trafia wałek
ale czytając forum mecz.pl można pomyśleć że cały sport jest ustawiony, że buki dzwonią do piłkarzy laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
mialem kiedys takiego znajomka ktory co weekend wysylal 2 zlotowca i kurs zawsze kilka tysiecy laugh

bez systemow - jeden kupon

ale co najlepsze ile to razy mu nie wszedl 1 mecz shocked

to byl dla mnie podziw bo mi na takiej tasmie dla zabawy za 5zl to nie wchodzilo ze 30% grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A czy Mateusz "betclic" Borek nie wydzwania do piłkarzy?

To jak nie dzwonią jak dzwonią wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
tak to jest
zagrasz 50 meczów nie wejdą dwa albo jeden
zagrasz tripla nie wchodzą dwa wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
To już nie te czasy, gdzie wszystko ładnie wchodziło, każda dyscyplina staje się coraz bardziej wyrównana, typowanie niektórych lig piłkarskich czy hokejowych to jak igranie z ogniem. Nie ma lekko, lepiej nie będzie, ale z mecz.pl nie zginiemy, tu zawsze znajdzie się mnóstwo pefff.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Najlepsze sa łikendowe żygowiny wink
uciekam
Strzałka Pany

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by legolas
To już nie te czasy, gdzie wszystko ładnie wchodziło, każda dyscyplina staje się coraz bardziej wyrównana, typowanie niektórych lig piłkarskich czy hokejowych to jak igranie z ogniem. Nie ma lekko, lepiej nie będzie, ale z mecz.pl nie zginiemy, tu zawsze znajdzie się mnóstwo pefff.

ja mysle ze buki tez sie ksztalca dzieki przegladaniem portali z typami

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by fechnerinho
A czy Mateusz "betclic" Borek nie wydzwania do piłkarzy?

To jak nie dzwonią jak dzwonią wink

wczoraj se chłopaki zlot w Siedlcach zrobili ...na trenerze bez papierow Piotrus ,,mam rekord na fliperach w Kołobrzegu" Świerczewski, Jacek akcjonariusz z Mateuszem i Michalem Listkiewiczem na trybunach,takze rynek 2-go ligowy beda miec obcykany ino mig..

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
A jak inaczej wink Widać to po niszowych sportach Inzaghi.
Walczymy z nimi.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Rangers Talca boks

strelac i wygrywac !!! boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Robben1987
Rangers Talca boks

strelac i wygrywac !!! boks

61minuta

0 - 1 puke

Ogarniac sie i wygrywac ten mecz !!!!!!!

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Liverpool Montevideo - Envigado FC (under/over 0.5)
Totals (Połowa) - Typ: 2 1,50 boks

Treba odrobic straty, na tych pastuchach Rangers talca blush

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Robben1987
Rangers Talca boks

strelac i wygrywac !!! boks

61minuta

0 - 1 puke

Ogarniac sie i wygrywac ten mecz !!!!!!!

82 minuta

111111111111111111111111-1 boks

jeszcze jedna !!!

Ale chyba za późno bedzie blush

Strona 53 z 54 1 2 51 52 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1