|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
ruch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
jedynki w ekstraklasie siedzą jak miło  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
[quote=Il Fenomeno]na dzisiaj tylko Fiorentina 3/10 i z niższych lig Stal Mielec - Karpaty Krosno x 3/10 i under 2,5 Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1 3/10 i na niedziele Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik 1 kurs mizerny a handi nie widze  Na remis i under w Mielcu bym uważał, bo Stal z dzisiejszym meczem przenosi się na stadion Gryfu, gdzie jest sztuczna nawierzchnia, na której Stalowcy lubią grać, szybciej operując piłką i dłużej się przy niej utrzymując. W drużynie gospodarzy nie zagra Skiba, goście full skład. Trzeba wspomnieć, że w poprzedniej kolejce Stal ograła lidera z Sanoka na ich boisku wygrywając pewnie 2-0. Dzisiejszy mecz wygląda bardziej na wygraną gospodarzy i overa. Jednak pozostaje przy swoim ,Mielec jak dla mnie rewalajacja sezonu ,młodziki pokazuja ze grac potrafia a Karpaty wiadomo jaki potencjał mają jak dla mnie mecz na remis a co do Sanoka to teraz bedzie tendencja spadkowa .... można próbowac Avie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ludzie, to są zawodowcy, gra co 3 dni to nie problem, więc już dajcie spokój z tą l.mistrzów:) zresztą baya ma taką pakę, ze mogliby 2 skład wystawić i przejechac się na luzie po szelkach  o qwa co drugi to lepszy ...... to są ludzi też odczuwają zmęczenie .. też kalkulują jak tu zyskać coś małym nakładem sił . A z tą 2 paką to mega przesada ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Stoke poprzeczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
jedynki w ekstraklasie siedzą jak miło   Wszystko sie zgadza - dzisiaj pewna jedynka w Krakowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Stoke poprzeczka  Grałeś Stołk?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Ludzie, to są zawodowcy, gra co 3 dni to nie problem, więc już dajcie spokój z tą l.mistrzów:) zresztą baya ma taką pakę, ze mogliby 2 skład wystawić i przejechac się na luzie po szelkach spojrz na suche statsy i nie pisz oklepanych sloganow fakt jest taki, ze duza czesc ekip z lm zwyczajnie traci na swoim podworku pkt, nawet z megacieniasami  z reszta co ja sie bede wymadrzal ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
jedynki w ekstraklasie siedzą jak miło   Wszystko sie zgadza - dzisiaj pewna jedynka w Krakowie. w obliczu tych wynikow zdecydowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Lista życzeń na 2 połowę to BVB win  Schalke BTS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
jedynki w ekstraklasie siedzą jak miło   Wszystko sie zgadza - dzisiaj pewna jedynka w Krakowie. Powiedz mi, oprócz intuicji co Ci podpowiada, że Wisła dzisiaj pewnie wygra? Jakie przesłanki? Forma, potencjał, rywal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Lista życzeń na 2 połowę to BVB win  Schalke BTS  Tutaj chyba byłby potrzebny dżin żeby spełnić te marzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
BVB, Zawisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
jedynki w ekstraklasie siedzą jak miło   Wszystko sie zgadza - dzisiaj pewna jedynka w Krakowie. w obliczu tych wynikow zdecydowanie Też mi się zdaje że wbrew większości Wisła dzisiaj win
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
jedynki w ekstraklasie siedzą jak miło   Wszystko sie zgadza - dzisiaj pewna jedynka w Krakowie. Powiedz mi, oprócz intuicji co Ci podpowiada, że Wisła dzisiaj pewnie wygra? Jakie przesłanki? Forma, potencjał, rywal? Forma,potencjał,rywal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Lista życzeń na 2 połowę to BVB win  Schalke BTS  Tutaj chyba byłby potrzebny dżin żeby spełnić te marzenia To może jakiś się znajdzie  ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Lista życzeń na 2 połowę to BVB win  Schalke BTS  Tutaj chyba byłby potrzebny dżin żeby spełnić te marzenia To może jakiś się znajdzie  ??? Fryzjer wróć!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zachecam do przesledzenia w poniedzialek, na spokojnie, ile ze wszystkich 32 zespolow, utopilo w weekend punkty w lidze  poki co jest montpellier, w poczekalni bvb, bayern i schalke  chelsea i celtic 1/3 meczu, ale sa na dobrej drodze  ooo zenit juz 2-0 w palnik, zdaje sie tez grali na tygodniu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|